10 najlepszych sposobów na zdobywanie przedmiotów w Rocket League 2021

Rocket League przez lata miała piekielny blask. Została ona przekształcona z kultowej gry indie w e-sportową potęgę z rynkiem w grze.

dla powracających i doświadczonych graczy, to nowe środowisko RYNKOWE może pozostawić zawroty głowy i dezorientację. Minęły czasy kluczy i skrzyń podobnych do CSGO, wraz ze wszystkim, co wiedziałeś o tego rodzaju handlu.

nie musisz się jednak martwić o wymyślanie wszystkich nowych rzeczy dla siebie. Przygotowaliśmy listę dziesięciu najlepszych sposobów na zdobycie przedmiotów w Rocket League w 2021 roku, w tym pięć sposobów na zdobycie darmowych przedmiotów dla wszystkich potencjalnych skąpców.

jak zdobyć przedmioty w Rocket League

przyjrzyjmy się bliżej, jak zdobyć więcej przedmiotów w Rocket League w 2021 roku. Mówimy o następujących pięciu metodach wymagających, aby albo mieć już pewne rzeczy do handlu lub mieć trochę gotówki do zainwestowania w ekwipunek.

jeśli zaczynasz od podstaw z nie dolarem do swojego imienia, przejdź do naszej dolnej piątki metod, gdzie mówimy o pięciu najlepszych sposobach na zdobycie darmowych przedmiotów Rocket League.

gdy już masz sprzęt do pracy, możesz wrócić do tych wskazówek, aby móc pracować nad stworzeniem specjalistycznego i konkretnego ekwipunku pełnego rzadkich i atrakcyjnych gadżetów.

handluj w grze z innymi graczami

przede wszystkim musisz pogodzić się z faktem, że musisz być towarzyski. Przepraszam wszystkich introwertyków, ale jeśli chcecie więcej rakietowych przedmiotów z ligi, musicie porozmawiać z kilkoma ludźmi.

istnieje kilka różnych społecznych metod zdobywania przedmiotów, ale handel w grze jest najprostszy. Możesz to zrobić z przyjacielem lub nieznajomym; jedno z nich działa. Wszystko, co musisz zrobić, to wystawić przedmiot na wymianę i mieć nadzieję, że są gotowi wymienić Cię jednym z nich o równej wartości.

to nie da ci od razu pożądanych przedmiotów, ale jest to doskonały sposób na zbudowanie swojej reputacji jako wiarygodnego i godnego zaufania tradera – coś, co ma duże znaczenie, jeśli handlujesz przez Steam.

Zbuduj swoje plany

plany zastąpiły stary system skrzyń Rocket League i dzięki Bogu za to. Zamiast polegać na RNG, wiesz dokładnie, co otrzymujesz z planów, co oznacza, że nie musisz tracić kredytów na potencjalnie codzienne przedmioty.

nie zdobędziesz wielu wysoko cenionych przedmiotów poprzez Schematy. Mimo to jest to odpowiednia metoda budowania początkowego ekwipunku do handlu z innymi graczami, aby zwiększyć swoją reputację.

Zrób swoje kredyty dalej

podobnie jak plany zastąpiły skrzynie, kredyty zastąpiły klucze i podobnie jak klucze, możesz wymienić je na określone przedmioty, które chcesz.

zamiast wymieniać się przedmiotami, sprawdź, czy gracze są skłonni sprzedać rzeczy, które chcesz za niektóre z Twoich kredytów. Jest to sposób, aby ominąć codzienną rotację sklepu w grze i przejść bezpośrednio do źródła, aby uzyskać cały przystojny sprzęt, którego chcesz użyć.

kupuj przedmioty w sklepie w grze

mówiąc o codziennej rotacji sklepu, korzystanie z gotówki i Kredytów do zakupu przedmiotów bezpośrednio jest niedostępne. Chociaż musisz otworzyć swój portfel dla tej metody, pozwala na obejście handlu z innymi graczami, kupując od razu z gry.

chociaż nie opowiadamy się za tym, aby była to twoja podstawowa metoda zdobywania przedmiotów w Rocket League w 2021 roku, warto od czasu do czasu kupować od niej rzadkie i dobrze wyglądające przedmioty.

kupuj przedmioty na zewnętrznych giełdach

każda gra z ekonomią będzie miała wokół siebie rynki zewnętrzne. Rocket League nie jest oczekiwaniem.

istnieje wiele rynków, które pozwalają zdeponować gotówkę. Następnie możesz użyć tej gotówki, aby kupić przedmioty hostowane na wspomnianym rynku.

jest to zasadniczo wbudowana funkcja wyszukiwania, jeśli szukasz określonych elementów. Możesz użyć tych rynków, aby natychmiast odebrać rzeczy, których chcesz użyć, zamiast znajdować graczy chętnych do handlu lub czekających na rotację sklepu w grze, aby je uwzględnić.

jak zdobyć darmowe przedmioty w Rocket League 2021

te pięć metod to sposoby na zdobycie przedmiotów w Rocket League, jeśli masz już gotówkę lub ekwipunek do pracy. Nie każdy może mieć tyle szczęścia.

tak więc, dla nas wszystkich pracujących nad budżetem 0$, poniższe metody powinny być Twoim krokiem do budowania listy przedmiotów do handlu.

czas na rywalizację

jeśli grasz w Rocket League od kilku lat, to prawdopodobnie jesteś całkiem niezły. Czas wykorzystać te umiejętności.

dobre miejsce w turniejach zapewni Ci godne uwagi kredyty, które możesz wykorzystać do wymiany jeszcze większej ilości przedmiotów, bez potrzeby otwierania portfela.

przyznaj, musisz być dobry w grze, aby ta metoda działała, ale jesteśmy pewni, że przynajmniej jeden z Was może z niej nieźle zarobić.

Wymień swoje przedmioty

Rocket League ma swoją dedykowaną funkcję handlu. W przeciwieństwie do CSGO, nie jest do bani!

dostępna z menu mechanika wymiany pozwala wybrać rzadkość, którą chcesz otrzymać z wymiany, a następnie pozwala rozdawać bezużyteczne przedmioty i skórki, których nigdy nie będziesz potrzebował do nowego.

poddajesz się RNG, ale jeśli masz tonę bezużytecznych przedmiotów, których nigdy nie użyjesz ani nie sprzedasz, jest to doskonały sposób na wyczyszczenie przestrzeni i potencjalnie zdobycie czegoś bardziej wartościowego w tym procesie.

po prostu zagraj w grę

może zabrzmi to jak Kapitan oczywisty, ale zagraj w grę!

gdy awansujesz, otrzymasz schemat i przedmioty zrzucane. Nie jest szybki i całkowicie losowy, ale jest to najbardziej spójny, w 100% darmowy sposób na zdobywanie przedmiotów w Rocket League. Połącz to z naszą następującą metodą, a będziesz toczyć się w felgach i skórkach, zanim się zorientujesz.

range Up your Rocket Pass

w szczególności, awansuj swoją przepustkę rakietową Premium. Oczywiście, aby go zdobyć, musisz wydać kilka dolców, ale odzyskasz wszystkie te kredyty i więcej dzięki różnym nagrodom poziomów, które oferuje przepustka.

możesz skończyć z setkami dodatkowych przedmiotów do końca sezonu, korzystając z przepustki. Wszystko, co wymaga, aby zrobić, to grać w grę konsekwentnie. Jeśli poświęcisz wystarczająco dużo godzin, aby go awansować, zarobisz wystarczająco dużo gotówki, aby kupić Przepustkę na następny sezon i zachować wszystkie przedmioty, które zdobyłeś.

oprócz kupowania kredytów i handlu, jest to najlepszy sposób na zdobycie większej ilości przedmiotów w Rocket League.

Ukończ wyzwania dla kul przedmiotów

kilka wyzwań w grze, których zadaniem jest zdobycie kul przedmiotów nagród. Są one bardziej podobne do tradycyjnych skrzyń, przyznając Ci losowy przedmiot.

to nie brzmi świetnie, ale kiedy pamiętasz, że ukończenie wyzwań jest częścią zabawy w Rocket League, nie brzmi to jak kiepska umowa.

nawet jeśli musisz zejść z drogi, aby ukończyć niektóre wyzwania, to więcej niż warto Za garść darmowych gadżetów. Przypadkowe czy nie.

uwaga na oszustwa

tyle napisała, ludzie. Obszerny przewodnik po dziesięciu różnych sposobach zdobywania przedmiotów w Rocket League w 2021 roku-w tym pięć metod zdobywania darmowych przedmiotów.

z całą naszą rozmową o handlu, musimy umieścić zastrzeżenie. Uważaj na oszustwa.

chociaż możemy wierzyć, że każdy jest bogobojnym, uczciwym i pracowitym graczem, to jest to dalekie od prawdy. Są węże, które nie lubią nic więcej niż ukraść wszystkie swoje kosztowności, i trzeba wiedzieć, jak ich uniknąć.

na szczęście Rocket League ma wbudowaną funkcję handlu, która wymaga jednoczesnych transakcji. To sprawia, że coraz oszukany znacznie mniej prawdopodobne niż w przypadku tytułów takich jak CSGO, ale nadal jest to możliwe.

jeśli transakcja wydaje się zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, prawdopodobnie tak jest. Zaufaj instynktowi i intuicji. Jeśli coś jest podejrzane, nie ufaj mu. Być na poszukiwania czerwonych flag, i powinno być w stanie uniknąć wpadnięcia w pułapki scammer za.

przede wszystkim jednak zaufanie do systemu. Jeśli ktoś chce handlować z Tobą poza parametrami Rocket League, biegnij w przeciwnym kierunku. Nie tylko nie jest to możliwe, ale nie ma powodu, aby to zrobić, chyba że coś podejrzanego jest w toku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.