10 nawyków skutecznego właściciela franczyzy – Franchise.com Blog

czy masz cechy odnoszącego sukcesy właściciela franczyzy? Oto 10 nawyków często wykazywanych przez odnoszących sukcesy franczyzobiorców

dobrzy właściciele franczyzy zarabiają pieniądze. Wielcy franczyzobiorcy zarabiają dużo pieniędzy. Jednak naprawdę udani właściciele franczyzy robią o wiele więcej niż zarabiają. Mają ogromny wpływ nie tylko na wyniki finansowe, ale także na życie społeczności, w których pracują, ich klientów i pracowników.

czy jesteś stworzony, aby być jednym z tych odnoszących sukcesy i wpływowych właścicieli franczyz? Oto 10 nawyków, które są często postrzegane w tych dobrze przygotowanych franczyzobiorców. Sprawdź je i zobacz, jak się układasz.

(1) stawia pracowników na pierwszym miejscu

zadowoleni pracownicy sprawiają, że klienci są zadowoleni. To chyba osobista mantra najbardziej utytułowanych franczyzobiorców. Inwestują w swoich pracowników i zrobią wszystko, aby ich uszczęśliwić. W zamian ci zadowoleni pracownicy zrobią dodatkowy dystans, aby spełnić lub przewyższyć oczekiwania klientów.

 udany właściciel franczyzy

(2) wykorzystuje innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów

firma franczyzowa ma własny zestaw wyzwań i problemów. Kiedy wypróbowane i prawdziwe podejście nie działa, sukces ma nawyk myślenia poza pudełkiem. Nie będą się obawiać burzy mózgów nowych rozwiązań i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. W rzeczywistości ostatnie badanie wykazało, że 83% odnoszących sukcesy franczyzobiorców stosuje takie podejście.

(3) uznaje wartość ciężkiej pracy

zgodnie z wyżej wymienionym badaniem, ponad 80% odnoszących sukcesy właścicieli franczyzy jest zaangażowanych w ciężką pracę, szczególnie w miesiącach formowania franczyzy. Poświęcają długie godziny i rozwiązują trudne problemy, dopóki nie zostaną rozwiązane. Nie boją się włożyć wysiłku, aby utrzymać franczyzę i działać.

(4) lubi być graczem zespołowym

wielu odnoszących sukcesy właścicieli franczyzowych wie, że wartość pracy zespołowej jest absolutna. Dlatego wiedzą, jak żonglować między byciem liderem i graczem zespołowym. Wiedzą, jak słuchać i podążać za linią, jeśli chodzi o zasady i procedury franczyzy.

(5) stale Ucz się nowych rzeczy

przestrzeń biznesowa franczyzy stale się rozwija. Dlatego nie dziwi fakt, że prawie 79% odnoszących sukcesy franczyzobiorców dba o to, aby uczyli się nowych rzeczy. Są na bieżąco z nowymi technologiami, zdobywają nowe umiejętności i dodają nowe biznesowe sztuczki do rękawów. W rzeczywistości większość z nich poszukuje dalszej edukacji, uczestniczy w seminariach i często kontaktuje się z centralą franczyzy.

(6) stale sieci i Socjalizuje

dobrze sytuowane franczyzy uznają, że networking jest jedną z zwycięskich formuł w świecie franczyzy. Nie zamykają się w swoich biurach zakopanych w papierach i telefonach. Kiedy nie wiążą kilku końców, mieszają się z klientami i angażują się w codzienną działalność firmy. Co ważniejsze, nawiązują kontakty towarzyskie i nawiązują kontakty z innymi franczyzobiorcami, aby dzielić się wiedzą i spostrzeżeniami.

(7) zachowuje pozytywne nastawienie

nawet gdy sprawy nie idą po ich myśli, odnoszący sukcesy właściciele franczyzy utrzymują głowę do góry i motywują swoich pracowników. Przyjmują i utrzymują optymistyczną postawę. Wydzielają pozytywne wibracje i nie tarzają się ani nie zadręczają błędami z przeszłości. Zamiast tego, wielcy franczyzobiorcy odkurzą się i wrócą na właściwe tory.

(8) posiada swoje błędy

odnoszący sukcesy właściciele franczyzy mają zwyczaj posiadania swoich błędów. Nie pozwalają pracownikom i innym wziąć na siebie winy. Zamiast tego biorą pełną odpowiedzialność za swoje działania, pomyłki i wpadki. Przyznali, że stawianie czoła przeszkodom i niepowodzeniom jest częścią pracy. Zmieniają porażkę w pozytywy dla dobra biznesu.

(9) praktykuje cierpliwość

to trwa tygodnie, miesiące, jeśli nie lata, aby wziąć franczyzy do rentowności. Wielcy franczyzobiorcy wiedzą, że na początku mogą zarabiać pieniądze, gdy rozpoczynają działalność franczyzową. Biorąc pod uwagę, że wyniki nie są natychmiastowe, nie dziwi fakt, że właściciele franczyzy pacjentów odnoszą największe sukcesy. Chodzi o zaufanie na dłuższą metę.

(10) postępuje zgodnie z instrukcjami i Zasadami

Większość odnoszących sukcesy franczyzobiorców nie ma problemów z autorytetem. Zazwyczaj są spokojni, jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów i zasad franczyzodawcy. Tak więc, jeśli nie masz dobrej reputacji za toeing linii, może chcesz trzymać się z dala od własności franczyzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.