12 Rzeczy, Których Mężczyźni Chcą Od Swoich Żon

Czego Więc Chcą Mężczyźni?

moja rodzina obejrzała kilka tygodni temu film pt. ” czego chcą mężczyźni.”Film był bardzo rozczarowujący, jeśli chodzi o podkreślanie tego, czego chce typowy mężczyzna, zwłaszcza od żony.

Ok. Czego chcą mężczyźni? Chodźmy już.

kobiety

mężczyźni chcą kobiet. To pragnienie lub tęsknota nie jest tylko seksualna, ale obejmuje również inne obszary, takie jak Towarzystwo, spełnienie itp. Mężczyźni mają naturalne powinowactwo do płci przeciwnej, więc żony są już poszukiwane, ponieważ mogą zaspokoić pewne pragnienia i potrzeby mężczyzny, które tylko kobieta może.

twoje ciało

mężczyźni są naturalnie przyciągani do kobiecego ciała. To naprawdę nie ma znaczenia kształt, rozmiar, lub fitness Ciała albo. Niektórzy mężczyźni lubią grube kobiety, a inni chude kobiety. Niektóre jak atletyczny, pulchny, drobny, itp. Wszystko zależy od preferencji lub powinowactwa mężczyzn do ciała kobiety. Dlatego żony nie powinny tak bardzo stresować się swoimi ciałami, gdy są ze swoimi mężami. On już chce ciała swojej żony, niezależnie od tego, jak bardzo jest ono wadliwe.

Sex

mężczyźni chcą uprawiać seks z kobietami. Mężowie chcą uprawiać seks ze swoimi żonami. Seks dla mężczyzny (długoterminowego mężczyzny) to znacznie więcej niż zwykła przyjemność fizyczna. Seks to sposób, w jaki mężczyzna łączy się ze swoją żoną. Seks to sposób, w jaki daje miłość i otrzymuje miłość od żony. Chce uprawiać seks ze swoją żoną, ponieważ przez Seks wie, że jego żona go pragnie i kocha. Mężczyźni chcą, aby Seks wiązał się ze swoimi żonami, a bez niego brakuje krytycznego elementu związku, a intymność staje się niezwykle problematyczna lub niemożliwa.

zobacz artykuł ” znaczenie seksu w małżeństwie.”

atrakcja

mąż chce być przyciągany do żony na wiele sposobów. Chce być przyciągany intelektualnie, fizycznie i duchowo. Mężczyzna chce patrzeć na swoją żonę i być zachwycony jej pięknem, mocą, inteligencją, ciałem, uśmiechem itp.

żona dobrze by się zadbała, czyściła i wyglądała atrakcyjnie dla męża (a on, podobnie, dla niej). Im bardziej pociąga go żona, tym mniejsza szansa, że pociągnie go ktoś inny.

uznanie

mężczyzna chce być doceniany za to, co robi. Bardzo łatwo jest żonie wziąć ciężką pracę, którą mężczyzna wykonuje dla niej i swojej rodziny za pewnik, zwłaszcza w miarę upływu czasu, procedury są rozwijane, a ogień w związku zanika. Może pracować wiele godzin, aby dać swojej rodzinie to, co może. On może zapewnić, że dom jest utrzymywany, i rzeczy działają prawidłowo. My mężczyźni niekoniecznie prosimy o oznaki uznania dla każdego drobiazgu, ale pragniemy wiedzieć, że jesteśmy ogólnie doceniani.

Towarzystwo

mężczyzna chce Towarzystwa. Żona jest w bardzo uprzywilejowanej pozycji, aby spełnić wewnętrzne pragnienie większości mężczyzn, a to jest być jego towarzyszem w podróży życia. Żona jest głównie towarzyszem męża według Pisma Świętego (Zobacz Księga Rodzaju 2:18-24).

jak żona może być towarzyszką męża? Odpowiedź na to zależy od człowieka, ale ogólnie rzecz biorąc, bądź z nim i angażuj go. Bądź tym, co Biblia mówi o żonie, a mianowicie bądź jego pomocnikiem. Zbyt wiele małżeństw jest nękanych sytuacją, w której mąż robi swoje, a żona robi swoje. Tak naprawdę nie są razem, ale są jedynie współpracownikami w Household, Inc. że tak powiem. Zaangażuj się w to, co robi i zaangażuj go. Pomóż mężowi, bo ostatecznie pragnie bliskości z żoną.

intymność

mężowie chcą, aby ich żony łączyły się z nim na poziomie serca. Chce intymności, która jest czymś więcej niż seksem. Intymność jest wtedy, gdy istnieje głęboka więź między nim a jego żoną i ta więź wykracza poza zwykłą współpracę w obowiązkach domu i życia.

żony dobrze spędzają czas z mężem, aby rozmawiać, bawić się razem, planować swoją przyszłość, bawić się, uprawiać seks i po prostu cieszyć się życiem razem. Intymność jest kluczowym elementem zdrowego i szczęśliwego małżeństwa.

zobacz artykuł ” mężowie chcą więcej niż seks.”

szacunek

mężczyźni chcą być szanowani przez swoje żony. Jak wygląda ten szacunek? Żona, która słucha swoich mężów i poważnie traktuje to, co mówi, nawet jeśli się z tym nie zgadza, okazuje szacunek. Żona, która interpretuje komentarze męża jako sposób na zakrycie jej i ochronę, okazuje szacunek. Żona, która stara się zaspokoić potrzeby swoich mężów najlepiej i rozsądnie, jak tylko może, okazuje szacunek. Szacunek dla męża jest realizowany w tym, co robi, a nie tylko w tym, co mówi.

miłość

mężczyźni chcą kochać i być kochani przez swoje żony. Musimy być tutaj ostrożni, ponieważ miłość może być inna dla każdej osoby. Dlatego tak ważne jest, aby znać język miłości męża i rozmawiać z nim (i odwrotnie). Większość wie, że mężczyźni dają i otrzymują miłość i uczucie poprzez seks. Byłoby zatem bardzo trudno mężczyźnie poczuć się kochanym i dać miłość swojej żonie, jeśli w związku jest niewiele seksu lub nie ma go.

jednak miłość wyraża się w inny sposób, na przykład szanując go, doceniając go, szanując go, słuchając go itp. Posiadanie miłości, której pragnie od żony, pomoże mu poczuć się” jak mężczyzna ” i będzie to kolejny element w osiągnięciu szczęśliwego małżeństwa.

zobacz artykuł ” Jak pokazać mężowi, że go kochasz.”

prowadzić

mężczyźni chcą prowadzić swoje rodziny. Jest to obszar zwierzchnictwa w odniesieniu do wiary chrześcijańskiej. Mężczyźni mają być głową swoich żon, co oznacza, że najpierw wystawiają kark (nie, że jest jej szefem lub tym podobne). Nie sugeruję na przykład, że kobiety nie są w stanie prowadzić firmy. Mówię tylko, że mężczyźni chcą prowadzić swoje rodziny, a on chce, żeby jego żona była z nim.

żony powinny być bardzo ostrożne, aby nie uzurpować sobie przywództwa lub zwierzchnictwa od swoich mężów. Nie tylko to wyśle mu bardzo złe poselstwo, tzn. brak zaufania, ale także będzie sprzeczne z naturalnym porządkiem rzeczy według Pisma Świętego. Ostatecznie mąż powinien prowadzić / prowadzić swoją rodzinę z żoną u boku.

zaufanie

nie mogę wyrazić, jak ważne dla mężczyzny jest zaufanie żony. Mąż chce, aby żona zaufała mu, że poprowadzi rodzinę i zaopiekuje się rodziną. Zaufanie jest okazywane przez żonę, gdy go słucha i włącza jego kierunek w swoje działania. Jeśli się nie zgadza, wie, że może wyrazić to z szacunkiem, wiedząc, że jej mąż ma na uwadze jej najlepszy interes.

być bohaterem swojej żony

mężczyźni chcą być bohaterem i tym, który „ratuje dzień!”Chcemy uratować damę w opałach, że tak powiem. Mężczyźni naturalnie chcą chronić i dbać o kobiety, więc byłoby to niezwykle korzystne dla Związku, jeśli żona pozwoli mężowi być jej bohaterem. Może być zachwycona tym, co zrobiłby dla niej i swojej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.