15 najlepszych witryn do pobierania pełnych albumów muzycznych za darmo / No. 8′ s Top Notch

dziś pobieranie utworów bezpośrednio z Internetu jest bardzo łatwe, ponieważ setki witryn można wykorzystać do pobrania pełnych albumów muzycznych za darmo za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Zanim usługi strumieniowe stały się popularne, piractwo muzyczne było powszechne, ponieważ ludzie mogli łatwo kopiować i rozpowszechniać nagrania bez zgody właściciela.

15 najlepsze witryny do pobierania pełnych albumów muzycznych za darmo | No.8 na najwyższym poziomie

najlepsze witryny do pobierania pełnych albumów muzycznych za darmo

dzisiaj możesz przesyłać strumieniowo na swoje urządzenie lub zapisać go, aby posłuchać później, za pośrednictwem jednej z następujących stron za darmo;

Amazon Music Store

Amazon jest jedną z najlepszych witryn do bezpłatnego pobierania muzyki MP3, która oferuje szeroki zakres darmowych albumów i utworów, które można przesyłać strumieniowo lub pobierać na urządzenie. Aby pobrać dowolny utwór, musisz najpierw utworzyć konto Amazon. Pod darmową opcją możesz wybrać kategorię, aby uzyskać listę potrzebnych utworów i pobrać te, które są oznaczone „za darmo”. Zauważ, że wszystkie utwory oznaczone jako „Prime”są dostępne tylko dla członków Amazon Prime.

Audiomack (aplikacja)

Audiomack to usługa, która pozwala pobierać lub przesyłać strumieniowo Najlepsze nowe utwory, listy odtwarzania i albumy za darmo. Możesz dzielić się i odkrywać muzykę ze wszystkich gatunków i słuchać trendów muzycznych z całego świata.

po pierwsze, potrzebujesz konta w usłudze, aby uzyskać darmową muzykę i tworzyć nieograniczoną liczbę list odtwarzania lub przeglądać wyselekcjonowane listy odtwarzania w oparciu o gatunek lub nastrój. Ta usługa ma zarówno utwory do pobrania, jak i nie do pobrania. Jeśli utwór można pobrać, po prostu kliknij przycisk „Pobierz”, aby pobrać go na swoje urządzenie.

BeatStars

BeatStars to jeden z najlepszych cyfrowych rynków produkcyjnych, który pozwala twórcom i producentom muzycznym licencjonować i sprzedawać swoje Beaty. Jeśli chcesz również słuchać najnowszych bitów, usługa umożliwi Ci przesyłanie strumieniowe lub pobieranie ich za darmo.

jednak nie możesz rozpowszechniać, wykonywać, przesyłać strumieniowo ani zarabiać na tych bitach w żaden sposób. Jedyne pliki, które są dostępne do pobrania z serwisu, to te, które nie mają dołączonej do nich metki. Nowi użytkownicy są zobowiązani do podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail w celu otrzymania darmowych bitów z serwisu.

BeSonic

BeSonic to internetowa sieć promocji muzyki, w której artyści mogą korzystać z platformy, aby udostępniać swoją muzykę lub łączyć się z fanami. Użytkownicy mogą odkrywać nowe treści, przesyłać strumieniowo utwory z całego świata, a także tworzyć listy odtwarzania i organizować tę muzykę według własnych upodobań. Należy zauważyć, że musisz zarejestrować konto w usłudze, aby udostępnić lub pobrać dowolną muzykę.

DatPiff

DatPiff to usługa online, która pozwala słuchać darmowych mixtape ’ ów oraz pobierać filmy i muzykę. Strona zawiera ogromną kolekcję hip-hopu, rapu i muzyki miejskiej. Użytkownicy mogą również przesyłać strumieniowo hit singli i poznać najnowsze lub nadchodzące wydawnictwa od niezależnych i uznanych artystów. Serwis oferuje swoje treści na ograniczonej, niewyłącznej licencji. Pamiętaj, że aby otrzymać dowolne utwory za darmo, musisz mieć konto zarejestrowane w usłudze.

Free Music Archive

Free Music Archive to strona internetowa, która oferuje użytkownikom darmową muzykę, wspiera twórców i nagradza kreatywność, umożliwiając użytkownikom Ukończenie pobierania albumu MP3 i korzystanie z utworów z witryny do realizacji swoich projektów, ponieważ wszystkie utwory są na licencji Creative Commons. Ta usługa umożliwia pobieranie nieograniczonej liczby utworów bez tworzenia konta.

Internet Audio Archive

Internet Audio Archive to największa internetowa Biblioteka nagrań cyfrowych i jedno z najlepszych źródeł do pobierania darmowej muzyki. Posiada kolekcję audiobooków, audycji radiowych, poprzednich koncertów, odczytów poezji, oryginalnej muzyki, a także innych plików MP3, które użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo bezpośrednio ze strony lub pobierać je na urządzenie za darmo. Ponadto nie musisz rejestrować konta, aby pobierać darmowe piosenki MP3 ze strony internetowej.

Jamendo Music

Jamendo Music to platforma, na której użytkownicy i artyści mogą łączyć się z całego świata, ponieważ strona pozwala użytkownikom cieszyć się tysiącami utworów udostępnianych przez różnych artystów. Usługa umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie muzyki za darmo lub pobieranie nieograniczonej liczby utworów na urządzenie pamięci masowej. Jednak użytkownicy muszą najpierw utworzyć konto i zalogować się, aby pobrać muzykę.

SoundCloud

SoundCloud to strona internetowa, która pozwala użytkownikom odkrywać, przesyłać strumieniowo i udostępniać muzykę wszystkich gatunków, od nadchodzących po mainstreamowych artystów na całym świecie. Usługa umożliwia słuchanie popularnych piosenek za darmo, przesyłając je strumieniowo na platformę i umożliwia przesyłanie muzyki. SoundCloud jest jedną z najlepszych stron do pobierania mp3, które należy rozważyć, jeśli chcesz pobierać muzykę za darmo i słuchać jej później. Pamiętaj, że aby pobierać utwory z tej platformy, musisz zalogować się na swoje konto.

Musopen

Musopen jest jedną z największych bibliotek muzycznych online, które oferują bezpłatne nagrania i Nuty dla wszystkich użytkowników bez ograniczeń praw autorskich. Użytkownicy mogą słuchać najlepszych utworów, przesyłając je strumieniowo na stronie internetowej lub pobierając je na swoje urządzenia. Pamiętaj, że aby pobrać plik MP3, musisz mieć konto zarejestrowane na Musopen, które oferuje bezpłatne członkostwo, które uprawnia użytkowników do pięciu pobrań dziennie.

NoiseTrade

NoiseTrade to jedna z najlepszych angielskich stron do pobierania piosenek, która oferuje Tysiące albumów muzycznych za darmo. Możesz słuchać swoich ulubionych utworów bezpośrednio ze strony internetowej lub pobrać je na swoje urządzenie. Mając konto fana w NoiseTrade, możesz śledzić utwory i przesyłać strumieniowo zapisaną historię. Ponieważ jest to platforma generowana przez użytkowników, najlepszym sposobem uzyskania utworu jest handel nim za pomocą adresu e-mail.

ReverbNation

ReverbNation to strona internetowa przeznaczona dla niezależnych artystów, oferująca platformę, na której nadchodzący muzycy i producenci mogą współpracować z ekspertami z branży, aby rozwijać swoją karierę. Słuchacze mogą również korzystać z witryny, aby wyszukiwać dowolną liczbę utworów, słuchać ich lub pobierać je. Musisz jednak najpierw mieć konto, aby pobrać zawartość ze strony.

SoundClick

SoundClick jest jedną z największych niezależnych społeczności muzycznych i stron do pobierania muzyki w Internecie. Oferuje platformę dla użytkowników do słuchania milionów utworów przesłanych przez nadchodzących muzyków z całego świata. Dla odwiedzających po raz pierwszy, można pobrać tylko jeden utwór za darmo. Jednak aby pobrać nieograniczoną liczbę utworów, musisz utworzyć konto, aby uzyskać je bezpośrednio od artysty. Pamiętaj, że nie ma potrzeby korzystania z SoundClick w żadnej formie członkostwa premium.

Last.fm

Ostatni.fm to internetowy serwis muzyczny, który pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo najlepsze utwory z całego świata. Użytkownicy muszą utworzyć profil na platformie, aby wyszukiwać, słuchać i otrzymywać nowe rekomendacje muzyczne. Jednak darmowe pobieranie muzyki w tej usłudze nie wymaga posiadania konta przez użytkownika. Last.fm pozwala również użytkownikom odkrywać nową muzykę i pobierać utwory MP3 za darmo.

Tribe of Noise

Tribe of Noise to internetowa społeczność Muzyczna, w której spotykają się fani, artyści i profesjonaliści z branży muzycznej. Platforma oferuje muzykę pochodzącą bezpośrednio od niezależnych artystów i jest dostępna dla użytkowników na licencji Creative Commons. Ta usługa online umożliwia słuchanie utworów wszystkich gatunków lub pobieranie ich na urządzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.