22 pod stołem praca, która płaci tylko gotówką

pod stołem praca
jedna z moich ulubionych stron, InboxDollars, oferuje mnóstwo sposobów na zarabianie prawdziwej gotówki online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Można nawet dostać $ 5 bonus gotówkowy tylko za wypróbowanie go.

pod tabelą zlecenia gotówkowe są zazwyczaj proste i elastyczne, ale płacą szybko.

jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, praca w małej firmie, która nie zatrudnia pracowników, może być twoją odpowiedzią.

oczywiście praca pod stołem nie oznacza, że nie musisz płacić podatków od swoich dochodów; oznacza to po prostu, że firma lub osoba, dla której pracujesz, nie będzie odpowiedzialna za potrącanie lub raportowanie podatków.

jeśli masz jakieś pytania podatkowe dotyczące pracy gotówkowej, proponuję spotkać się z doradcą podatkowym.

niektóre z najlepszych prac, które płacą pod stołem można wykonać na laptopie lub urządzeniu mobilnym. Możesz też zawrzeć umowę z lokalnymi klientami, aby zapłacić ci gotówką, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

nasze najpopularniejsze oferty zarabiania pieniędzy

markowe ankiety-legalna strona z ankietami, która nagradza swoich członków gotówką za dzielenie się swoimi opiniami.

InboxDollars – zdobądź $5 bonus dla nowego członka za dołączenie do witryny, która płaci ci za granie w gry, wyszukiwanie w Internecie, odpowiadanie na ankiety i wypełnianie płatnych ofert i ankiet.

LifePoints – wysoko płatna, zaufana strona z ankietami, która nagradza swoich członków darmowymi kartami podarunkowymi Amazon lub gotówką.

Instacart-Zarabiaj do $20 na godzinę, aby robić zakupy i dostarczać artykuły spożywcze według własnego harmonogramu za pomocą własnego samochodu (i zachowaj 100% swoich napiwków!).

aplikacja gotówkowa-Zdobądź $ 200 + w darmowej gotówce i Bitcoinie, inwestuj w Bitcoiny i akcje oraz wysyłaj i żądaj pieniędzy za darmo. Użyj mojego kodu polecającego, aby otrzymać bonus gotówkowy:

👆🏻

(Kliknij, aby skopiować)

pod stołem Praca Online

internet otwiera drzwi do wielu sposobów zarabiania pieniędzy. Niektóre z tych możliwości online płacą gotówką PayPal, kartami podarunkowymi visa lub kartami podarunkowymi w sklepie.

ankiety płatne gotówką lub kartami podarunkowymi

Jeśli szukasz niezwykle elastycznej pracy płatnej pod stołem, możesz zostać respondentem i wypełnić ankiety za pieniądze w wolnym czasie. To proste zadanie, które możesz wykonać stojąc w kolejce w banku lub oglądając film w weekend.

zacznij od legalnej strony, takiej jak InboxDollars i otrzymaj bonus rejestracyjny 5$. Możesz zarabiać, odpowiadając na pytania dotyczące produktów i usług, z których już korzystasz. Łatwo jest wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal Po wypełnieniu ankiet, które natychmiast płacą gotówką.

inną stroną do rozważenia jest Swagbucks, który oferuje $ 5 Bonus rejestracyjny. Ta strona ma wiele możliwości do przeprowadzania ankiet i wykonywania łatwych zadań za gotówkę. Opcje płatności obejmują Paypal cash i karty podarunkowe Visa. Jeśli szukasz pracy pod stołem, wypłata w kartach podarunkowych Visa i zamiana ich na gotówkę jest idealnym rozwiązaniem.

zacznij od najlepiej płatnych witryn ankietowych, aby jak najwięcej pieniędzy za swój czas.

wysyłaj rzeczy Online

ludzie często wyrzucają rzeczy do śmieci bez namysłu. Zamiast tego możesz pomóc im zarobić dodatkowe pieniądze (i samemu zarabiać pieniądze), oferując wysyłanie niechcianych przedmiotów online.

na lokalnych rynkach notowanych jest mnóstwo urządzeń mobilnych. Możesz skanować oferty i wskoczyć na BuyBack Boss, aby uzyskać natychmiastową cenę za urządzenie. Po prostu zaoferuj sprzedawcy niższą cenę, a możesz zawrócić i zarabiać gwarantowane pieniądze, gdy wyślesz urządzenie do BuyBack Boss za zapłatę.

możesz przyjąć podobne podejście, używając popularnego giganta, takiego jak Amazon. Po prostu odwiedź Amazon, wyszukaj przedmiot, na który masz oko, i sprawdź, czy możesz go odsprzedać za więcej niż prosi sprzedawca.

Related: BuyBack Boss Review

jak zaakceptować płatność

sprzedawanie rzeczy od osoby do osoby, takich jak przedmioty z drugiej ręki lub Twoje usługi, może być bolesne.

nikt już nie ma gotówki na zakup Twoich rzeczy.

wszyscy oprócz Ciebie biorą karty Visa!

dlatego oferowanie aplikacji gotówkowej jako opcji płatności może w mgnieniu oka zwiększyć sprzedaż.

i jest tak łatwy w użyciu jako sprzedawca i kupujący.

Pobierz aplikację i uzyskaj Darmowy bonus gotówkowy po wprowadzeniu kodu polecającego JSMTBXW i wysłaniu pieniędzy za pomocą aplikacji.

skopiuj kod, a następnie wklej go do aplikacji gotówkowej, aby otrzymać darmowy bonus!

👆🏻

(Kliknij, aby skopiować)

korekta dla lokalnych firm

czytanie cudzej pracy może być satysfakcjonujące i znaleźć błędy, które należy naprawić. Nazywa się to korektą i jest to niesamowite zadanie pod stołem, jeśli pracujesz dla lokalnych firm i żądasz płatności w gotówce. Jeśli pisanie nie jest twoją rzeczą i wolisz korektę, to śmiało.

Sprawdź mój quiz z korektą, aby sprawdzić, czy masz to, czego potrzebujesz!

korekta jest wtedy, gdy bierzesz czyjąś pracę i czytasz ją. Musisz sprawdzić, czy nie ma błędów ortograficznych i gramatycznych. Gdy znajdziesz błąd, zaznacz go, aby klient mógł go naprawić.

jednym z najlepszych kursów korekty jest bezpłatne 76-minutowe webinarium Caitlin Pyle. Uczy, jak sprawdzać i dobrze zarabiać na swoich wysiłkach.

Pobierz teraz moją bezpłatną aplikację quizu do korekty na Androida!

podobne: najlepsze miejsca, aby znaleźć korektę pracy z domu

transkrypcja dźwięku

przepisywanie dźwięku jest czymś, co tysiące ludzi robią z domu. To jest, gdy słuchasz nagrań audio i wpisujesz to, co słyszysz do dokumentu. Jeśli lubisz umieszczać czyjeś myśli w słowach, możesz przepisać dźwięk jako zadanie pod stołem.

istnieje wiele powodów, dla których ludzie mogą potrzebować transkrypcji dźwięku. Połączenia konferencyjne, dyktando, wywiady i wiele więcej można przepisać. To potężny przemysł, który może pozwolić ci pracować z domu.

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o transkrypcji, sprawdź darmowy Mini-kurs transkrypcji Janet Shaughnessy.

powiązane: 6 Zadań transkrypcji Online, które płacą do $39 za godzinę Audio

pisanie na zlecenie

Pracuj w swoim czasie jako niezależny pisarz. Możesz pisać posty na blogu, artykuły informacyjne, przewodniki, a nawet zawartość witryny. Freelance writing to łatwy sposób na zarabianie pod stołem, jeśli pracujesz z lokalnymi, płacącymi gotówką klientami.

jeśli jesteś zainteresowany freelance writing, ale nie wiesz, od czego zacząć, sprawdź bezpłatne warsztaty Holly Johnson. Uczenie się, jak zarabiać pieniądze freelance pisanie może być doskonałą pracą, która płaci pod stołem.

SEO Freelance

jako SEO freelance (search engine optimizer) możesz pomóc lokalnym, opłacającym gotówkę klientom zwiększyć ruch w witrynie. To niesamowite, jak kilka prostych zmian w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek może pomóc każdej stronie lub blogu.

pracując jako niezależny SEO, ważne jest, aby być na bieżąco ze strategiami, które pomogą Twoim klientom poprawić ruch. Jeśli rozważasz ten zawód, weź mój eBook Zbierz swoje słowa kluczowe. Pomoże Ci to przeprowadzić dogłębne badania słów kluczowych dla Twoich klientów.

podobne: Najlepsze prace dla pozostania w domu Moms

lokalny pod stołem praca

osoba otrzymująca wynagrodzenie pod stołem w gotówce

jeśli chcesz znaleźć tylko gotówkę, musisz zachować swoją pracę na miejscu.

wyprowadzanie psów

wyprowadzanie psów to fajna praca, która dobrze się opłaca i może być również świetnym źródłem ćwiczeń. To może zamienić się w pracę pod stołem, którą naprawdę kochasz. Niezależnie od tego,czy masz własne psy, czy dobrze się dogadujesz ze zwierzętami innych narodów, spróbuj.

jedna platforma, za pomocą której można zacząć wyprowadzać psy za gotówkę, to Care.com. Jest to rynek online, w którym ludzie mogą oferować różne usługi. Podczas spaceru z psem jest jedną z usług, które możesz zaoferować na Care.com, można również zaoferować zwierzę siedzi.

podobne: zarabiaj na ćwiczeniach

sprzedaj ubrania

odzież jest czymś, czego każdy potrzebuje, ale nie każdy chce zapłacić pełną cenę. Jeśli masz ubrania do sprzedania, może to być dobra okazja, aby zarabiać pieniądze pod stołem. Poza tym jest wiele miejsc do sprzedaży ubrań.

sprzedaż ubrań na boku może obejmować zakupy w sklepie z używanymi przedmiotami do odsprzedaży. Możesz również sprzedać własną odzież, której już nie używasz. Lub rozważyć zakup ubrań luzem i sprzedaży ich w lokalnych grupach na Facebooku.

możesz być zaskoczony, ile ubrań jest w Twoim domu, które możesz sprzedać! Poświęć trochę czasu, aby przejść przez szafy i szuflady, aby znaleźć odzież, która nie ma w nich plam ani rozdarć. Odzież jest bardzo sellable i świetny sposób na zarabianie pieniędzy pod stołem.

podobne: Najlepsze rzeczy do przerzucenia za gotówkę

Sprzedaj swoje umiejętności muzyczne

jeśli jesteś muzykiem, jednym z zadań pod stołem, które mogą mieć największy sens, jest sprzedaż Twoich umiejętności muzycznych. Tak, wiele osób naprawdę zarabia na muzyce.

możesz robić takie rzeczy, jak tworzenie instruktażowego kursu muzycznego online, tworzenie teledysków, pisanie piosenek dla innych muzyków i wiele więcej. Bądź kreatywny i zastanów się, jak inaczej możesz sprzedać swoje muzyczne talenty.

rozważ tworzenie muzyki royalty-free Dla YouTuberów i twórców treści na Facebooku, którzy polegają na utworach, aby dołączyć do swoich filmów. Sprawdź podobne oferty na Fiverr, aby uzyskać więcej inspiracji.

jeśli mieszkasz w obszarze, w którym jest dużo śniegu, możesz zarabiać na odśnieżaniu. Jest to świetne, jeśli masz ciężarówkę i pług i możesz usunąć śnieg dla klientów komercyjnych lub mieszkalnych. Nie musisz jednak mieć ciężarówki, aby usunąć śnieg; możesz łatwo użyć łopaty i zaoferować swoje usługi w okolicy.

po roztopieniu się śniegu jest wielu ludzi, którzy potrzebują pomocy w zagospodarowaniu terenu. Zdobądź klientów, oferując doskonałą obsługę klienta, niesamowite ceny i wykonując pracę dobrze za pierwszym razem. Krajobrazu i odśnieżanie może okazać się bardzo lukratywne gotówka płacenie pracy.

podobne: jak założyć farmę robaków dla zysku

oferta usług Złota Rączka

to prezent, aby móc naprawić wszystko, co jest zepsute. Jeśli to Ty, rozważ oferowanie usług złotej rączki. Jest wielu ludzi, którzy nie mogą naprawić rzeczy sami i potrzebują twojej pomocy.

zacznij robić zdjęcia przed i po tym, co naprawiasz we własnym domu, a wkrótce będziesz miał całe portfolio do udostępnienia potencjalnym klientom.

detal Cars

ponieważ szukasz pracy pod stołem, detalowanie samochodów w Twojej okolicy może Cię zainteresować. To może zapłacić naprawdę dobre pieniądze, zbyt.

jako Detalista samochodów zadbasz o to, aby wnętrze pojazdów, które czyścisz, wyglądało nieskazitelnie. Detale samochodu może obejmować czyszczenie tapicerki, odkurzanie dywanu, czyszczenie pod siedzeniami, mycie uchwytów na kubki, a nawet mycie rąk pojazdu. Ustalasz własne ceny za świadczone usługi.

podobne: strona dla mężczyzn

oferuję usługi sprzątania

Większość rodzin ma garaże, strychy, piwnice i wiele innych pomieszczeń, które należy wyczyścić. Lub można zrobić regularne domowe Głębokie sprzątanie w kuchniach, łazienkach i pomieszczeniach mieszkalnych.

Zacznij oferować usługi sprzątania osobom z Twojej okolicy, aby zarobić gotówkę pod stołem. Ponieważ Ustalasz własne ceny, możesz zarabiać na tym, że jesteś świetny w sprzątaniu.

jest to również świetny pomysł na biznes w domu, aby rozpocząć z partnerem. Jeśli dobrze współpracujesz z innymi ludźmi, rozważ współpracę i oferowanie usług sprzątania w mieście.

więcej miejsc pracy, które płacą tylko gotówką

liczenie osób gotówką

kluczem do lądowania tylko gotówką jest poproszenie o nie. Możesz oferować wszelkiego rodzaju usługi ludziom w Twojej okolicy, ale jeśli nie poprosisz ich o płatność gotówką, mogą wręczyć ci czek.

Pchli targ Flip

jeśli kiedykolwiek byłeś na pchlim targu, to wiesz, że możesz zdobyć naprawdę fajne rzeczy. Przerzucanie pchli targ jest, gdy kupujesz coś na pchlim targu, naprawiasz to, a następnie sprzedajesz za gotówkę. To może być lukratywny sposób zarabiania pieniędzy pod stołem, jeśli wiesz, co robisz.

jeśli jesteś nowy w tej umiejętności, sprawdź bezpłatne warsztaty online Roba i Melissy, aby dowiedzieć się więcej. Zaczęli przerzucanie cennych przedmiotów z pchlich targów, sprzedaży garażowych i stosów śmieci zaledwie kilka lat temu jako hobby i przekształcił go w pełny dochód dla swojej rodziny.

innym sposobem na pieniądze na pchlim targu jest ustawienie tabeli przedmiotów do sprzedania. Możesz zacząć od przedmiotów z własnego garażu, a następnie rozwijać swoją firmę, pozyskując używane przedmioty z Twojej okolicy.

Related: najlepsze rzeczy do sprzedania, aby zarabiać pieniądze

sprzedaj niestandardową stolarkę

jeśli lubisz tworzyć dzieła sztuki z drewna, to praca pod stołem w obróbce drewna może być dla ciebie. Czy wiesz, że możesz zarabiać na obróbce drewna?

nie każdy, kto wybiera tę trasę, przez całe życie pracował w drewnie. Możesz łatwo oglądać filmy z YouTube, aby dowiedzieć się, jak tworzyć różne kawałki, które możesz sprzedać.

może to zająć trochę czasu i wysiłku, ale obróbka drewna może być hobby, które może pomóc w płaceniu rachunków.

sprzedaj Rzemiosło

jest tak wielu ludzi, którzy są niesamowici w tworzeniu rzemiosła, możesz nawet być jednym z nich. Jeśli rozważałeś sprzedaż rzemiosła, Etsy jest dobrym miejscem, aby założyć sklep i sprzedawać je za gotówkę (pod stołem).

dowiedz się, jaki rodzaj rzemiosła byłby dobry i zacznij tworzyć. Mógłbyś zarabiać przyzwoicie, robiąc coś, w czym już jesteś dobry.

spójrz na niektóre z rzemiosł, które wykonałeś w przeszłości, aby zobaczyć, czy warto je odtworzyć i sprzedać dzisiaj. Plus, możesz mieć zapasy leżące wokół, które możesz śmiało opublikować na sprzedaż.

podobne: 100 najlepszych rzeczy do sprzedania na Etsy, aby zarabiać pieniądze

masz Wyprzedaż garażową

jeśli Masz Przedmioty, które są tylko w magazynie, rozważ wyprzedaż garażową. Niektórzy ludzie mają tyle rzeczy, że nie potrzebują. Wszystko, co robisz ze sprzedaży swoich rzeczy, a nie wyrzucania ich do kosza, to czysty zysk.

możesz nawet współpracować z innymi ludźmi, którzy chcą mieć ze sobą wyprzedaż garażową. Więcej osób weźmie udział w wyprzedaży garażowej, która ma wiele cennych przedmiotów.

możesz reklamować swoją wyprzedaż garażową w gazecie lub w lokalnych grupach na Facebooku, aby poinformować ludzi, że masz taką.

Scoop Ice Cream

na świecie jest wielu ludzi, którzy kochają lody, a Ty możesz być jednym z nich. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze i nie wiesz, co chcesz zrobić, biorąc pod uwagę zbieranie lodów.

w lokalnych lodziarniach zwykle można znaleźć łatwą wakacyjną pracę. Niektóre lokalizacje są sezonowe i wynajem do pracy pod stołem. Dodatkowo, zbieranie lodów to dobry sposób na ochłodzenie się, gdy na zewnątrz jest naprawdę gorąco.

opieka nad dziećmi

oferowanie usług opieki nad dziećmi jest jedną z tych weekendowych prac, które nie każdy jest skłonny zrobić. Jeśli nie masz nic przeciwko rezygnacji z nocy lub weekendy, to może pomóc zapłacić rachunki.

możesz wybrać oglądanie kilku dzieci lub tylko jednego na raz. Zazwyczaj im więcej dzieci oglądasz na raz, tym więcej możesz pobierać opłaty za swoje usługi.

po prostu upewnij się, że naprawdę lubisz przebywać z dziećmi i pracować z nimi. Nie chcesz zostać opiekunką tylko dla pieniędzy. Nie będziesz miał dobrego doświadczenia, jeśli spojrzysz na rzeczy z tej perspektywy.

Related: 18 Praca w niepełnym wymiarze godzin online, które płacą codziennie

więcej miejsc do znalezienia pracy pod stołem

Man ' s hand on cash

istnieją setki miejsc pracy pod stołem w Twojej okolicy, musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać i je znaleźć. Wypróbuj te cztery miejsca, jeśli potrzebujesz dodatkowych pomysłów.

Craigslist

Wiele osób zapomniało o wspaniałej usłudze, którą Craigslist zapewnił społecznościom. To zawsze była świetna „tablica pracy”dla tych, którzy szukają.

będąc w stanie znaleźć różne koncerty w miejscu takim jak Craigslist jest nadal możliwe. Kiedy szukasz pracy w Twojej okolicy, możesz znaleźć okazję, w której ktoś potrzebuje pomalować swój dom. Możesz też znaleźć korepetycje, sprzątanie domu, a nawet pracę sezonową. Większość z tych możliwości zapłacić pod stołem.

lokalne tablice ogłoszeń

tak, lokalne tablice ogłoszeń nadal istnieją. Jeśli szukasz miejsc do znalezienia pracy pod stołem, Znajdź lokalne tablice ofert pracy, na których możesz zamieścić swoje usługi.

aby znaleźć pracę, która działa dla ciebie, będziesz chciał szukać możliwości w pobliżu domu. Spójrz też codziennie, ponieważ praca często się zmienia. Być może uda Ci się znaleźć dziś pracę, która wczoraj nie była dostępna. Możesz nawet znaleźć pracę gotówkową, która pomoże Ci zarobić 3000 lub więcej szybko, gdy tego potrzebujesz.Grupa Facebook Facebooka

społeczność grupy Facebook

Facebook stał się niesamowitym miejscem dla ludzi, aby znaleźć pracę. Facebooka lub dedykowanych lokalnych ofert pracy na Facebooku. Przekonasz się, że ludzie zawsze szukają kogoś do sprzątania, pracy na podwórku lub niańczenia.

na Facebooku powinieneś znaleźć jakieś oferty pracy pod stołem, co oznacza, że dostaniesz gotówkę. Nie mieszaj się z wypłatami i wypłatami czeków.

Zapytaj znajomych, rodzinę i sąsiadów

Zapytaj znajomych, rodzinę i sąsiadów, czy znają kogoś, kto szuka pomocy.

czy to do czyszczenia, robi prace złota rączka, lub krajobrazu, może być jakiś rodzaj pracy tam, że można zrobić

Word of mouth jest jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać informacje, że szukasz pracy. Bądź konkretny w rodzaju pracy pod stołem, której szukasz!

Related: Get Paid To Live in a House

Under the Table oferty pracy nie zawsze płacą dobre pieniądze

nie szukaj gotówki tylko oferty pracy tylko dlatego, że uważasz, że płacą lepiej lub zaoszczędzisz kilka dolarów na podatkach. Praca pod stołem często płaci mniej niż zadania, które wymagają, aby być na liście płac firmy lub zapewnić 1099 za swoje usługi.

pracowałem jako niezależny wykonawca 1099 dla wielu firm. To nie znaczy, że pracuję pod stołem, ponieważ nie jestem pracownikiem ani na liście płac, to po prostu oznacza, że zgłaszam własne dochody rządowi i płacę własne podatki. Z drugiej strony pracodawca zatrzyma Twoje podatki i zapłaci rządowi w Twoim imieniu.

nie daj się złapać, czy praca jest pod stołem, na liście płac, czy po prostu płaci się gotówką. Ostatecznie pomocne jest wybranie stanowiska, które zarówno dobrze płaci, jak i płaci na czas.

102shares
  • Udostępnij
  • Pin102
  • Tweet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.