24 W” active discussions ” dla revival, Fox mówi

wzywając wszystkich 24 fanów: wygląda na to, że odrodzenie uznanego przez krytyków dramatu terrorystycznego nie jest całkowicie poza stołem.

Kiefer Sutherland mógł powrócić jako agent antyterrorystyczny Jack Bauer, 20 lat po tym, jak postać zadebiutowała w serialu Fox.

zgodnie z Deadline trwają obecnie „aktywne twórcze Dyskusje” o przywróceniu kultowego serialu, ale z niespodzianką.

kiefer sutherland, jack bauer, 24
FOXGetty Images

Related: 24 gwiazda Kiefer Sutherland ujawnia, czego potrzeba, aby ponownie zagrać Jacka Bauera

„wciąż istnieje możliwość, wciąż są dyskusje z producentami na temat ujęcia, którego jeszcze nie słyszeliśmy”, powiedział w wywiadzie Prezes Fox Entertainment Michael Thorn.

„są aktywne dyskusje twórcze, które się dzieją” – dodał.

24 producent wykonawczy Howard Gordon również rozważył możliwość revival show na początku tego roku.

Gordon powiedział Deadline ’ owi, że kocha postać, ale ostrzegł: „to nie jest oficjalne, tak jakby, dopóki nie myślę, że wszystkie kawałki się połączą”. Powiedział również, że nowym podejściem do popularnej serii jest „always percolating”.

kiefer sutherland w 24
FOX

podobne: 24 star Kiefer Sutherland szykuje kolejny serial

chociaż na tym etapie wszystko to brzmi bardzo luźno, to może wystarczyć fanom serialu, aby utrzymać wysokie nadzieje.

stworzony przez Joela Surnow i Roberta Cochrana, 24 uruchomiony w listopadzie 2001 roku i prowadzony przez osiem sezonów.

serial doczekał się dwugodzinnego Filmu 24: odkupienie. Sutherland powrócił do 12-odcinkowej serii limitowanej, która została wyemitowana w 2014 roku, podczas gdy Corey Hawkins stał na czele krótkotrwałego 24: Legacy w 2017 roku.

Straight Outta Compton 's Hawkins wystąpił jako bohater wojenny Eric Carter w jednym sezonie spin-off, pojawiając się u boku aktorki Mirandy Otto i weterana Sons of Anarchy Jimmy’ ego Smitsa. Plus, Tony Almeida nawet wrócił po drodze.

ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.