9 porad, aby zwiększyć liczbę rejestracji w witrynie

czy jesteś sfrustrowany brakiem wystarczającej liczby osób, aby zarejestrować się za pośrednictwem witryny?

jeśli chcesz wypróbować nowe rzeczy lub poprawić to, co już robisz, mogą to być rozwiązania, których potrzebujesz. Pamiętaj tylko, że wszystko sprowadza się do dwóch rzeczy: oferowania powodu do rejestracji i ułatwiania rejestracji.

jeśli uda ci się pokonać te dwie przeszkody, zobaczysz ogromny wzrost liczby osób chętnych do przekazania ci swoich informacji.

1. Wezwanie do działania

na stronie rejestracji jednym z najważniejszych elementów jest wezwanie do działania, ponieważ to właśnie sprawia, że ludzie się rejestrują. Największym problemem, z którym boryka się większość stron internetowych, jest fakt, że nie wyróżniają się. Zamiast tego pozwalają wezwaniu do działania wtopić się w resztę strony, a zatem otrzymują mniej rejestracji.

możesz rysować strzałki, aby wizualnie prowadzić ludzi do miejsca, w którym muszą wprowadzić swoje nazwiska i e-maile. Używaj większych czcionek i łatwo zauważalnych kolorów tam,gdzie trzeba kliknąć. Czerwone i zielone guziki mają psychologiczne znaczenie w naszym codziennym życiu. Daj im obu spróbować, i sprawdzić, który z nich dostaje więcej kliknięć.

nie bój się bawić słowami, które zachęcają odwiedzających do rejestracji. Zamiast po prostu powiedzieć „Zarejestruj się” na przycisku przesyłania, spróbuj „Let’ s get started.”

2. Podaruj coś

ludzie uwielbiają dostać coś za nic, więc wspaniale jest rozdawać rzeczy za darmo. Ta darmowa usługa może sprawić, że odwiedzający poczują się tak, jakby zyskali większą wartość niż to, co dają, a to zachęci ich do zarejestrowania się u Ciebie.

rozdaliśmy iPady w ramach rysunku. Jeśli należysz do większego domu maklerskiego, możesz współpracować z resztą biura i zaoferować bardziej znaczącą nagrodę, aby stworzyć więcej szumu. Rysunek na rodzinną wycieczkę do Disneylandu był dla nas ostatnio udany, ponieważ rozprzestrzenił się jak ogień w mediach społecznościowych.

3. Rozdawaj obrazy społeczności

często przejeżdżamy od jednej społeczności do drugiej, odwiedzając klientów. Jeśli widzisz ładnie utrzymaną ulicę lub park, który wygląda jak pocztówka, zrób jej zdjęcie. Następnie prześlij go na swoją stronę internetową z odpowiednimi słowami kluczowymi opisującymi obraz.

to tylko kwestia czasu, zanim ktoś będzie chciał użyć tego zdjęcia. Możesz zaoferować rozdanie go za darmo, jeśli zarejestrują się na twojej stronie.

4. Zaprezentuj swój blog

kiedy tworzysz blog, który przyciąga uwagę ludzi, ponieważ jest zabawny i koncentruje się na zainteresowaniu odwiedzających, zdobędziesz ich zaufanie. Kiedy widzą prawdziwą wartość w treści, którą konsekwentnie dostarczasz, będą znacznie bardziej skłonni do zarejestrowania się u Ciebie i regularnego odwiedzania Twojej witryny.

nie spiesz się, aby znaleźć gwiezdny obraz i dodać do niego tekst, aby odzwierciedlić treść artykułu. Posiadanie doskonałego obrazu i chwytliwego nagłówka z pewnością przyciągnie wielu odwiedzających. Ponadto, jeśli możesz wykonać znacznie lepszą pracę w tworzeniu świetnych treści, zostawisz konkurencję w pyle.

5. Embrace pop-up forms

Czy wiesz, że gdy odwiedzający są proszeni o kliknięcie innej strony, aby zarejestrować się w witrynie,są bardziej skłonni do wyjścia? Ten rodzaj bariery psychologicznej może przeszkadzać w uzyskiwaniu informacji, więc dlaczego jej nie usunąć?

możesz to łatwo zrobić, tworząc mały wyskakujący formularz do rejestracji. To wyskakujące okienko może być wyświetlane przed wszystkimi innymi treściami, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko wypełnić to, czego potrzebują, zanim przejdą do treści, które oferujesz.

6. Uprość formularz rejestracyjny

o co prosisz w formularzu rejestracyjnym? Jeśli prosisz o wiele informacji, nie uda ci się zarejestrować tylu użytkowników, ponieważ zwiększyłeś barierę wejścia.

najlepsze formularze rejestracyjne zawierają minimum wymaganych informacji. Jeśli nie ma transakcji finansowych zaangażowanych, to powinno być ograniczone do e-mail, imię i nazwisko, a może numer telefonu.

7. Wykorzystaj interfejsy API mediów społecznościowych

jeśli integrujesz platformy mediów społecznościowych ze swoją witryną, może to ułatwić rejestrację kliknięciem myszy. Wystarczy kliknąć przycisk Facebook, Google Plus lub inny przycisk mediów społecznościowych, aby połączyć swoje konto z Twoją witryną i sfinalizować rejestrację w ciągu kilku sekund.

8. Daj mu impuls w mediach społecznościowych

miliony artykułów są udostępniane za pośrednictwem mediów społecznościowych każdego dnia. Jeśli tylko jedna osoba udostępni część Twoich treści, będziesz narażony na więcej osób każdego dnia.

ta ekspozycja jest powodem, dla którego powinieneś rozważyć dodanie przycisku „Udostępnij”, który połączy Twoje treści z różnymi platformami społecznościowymi. Kiedy więcej osób cię zobaczy, więcej osób się zarejestruje.

9. Split testing

powinieneś przetestować różne kombinacje fraz, kolorów i czcionek dla przycisku rejestracji. Wierzcie lub nie, niektóre kombinacje zrobią to lepiej niż inne. Zmiana tych drobnych szczegółów zajmuje niewiele czasu, a ze względu na ich wpływ, warto je wypróbować.

każda z tych metod może turbodoładować Twoje rejestracje w krótkim czasie-więc wypróbuj je. Pamiętaj tylko, że nie są to cuda z dnia na dzień, więc będziesz musiał nadążyć za nimi i kontynuować to, co działa.

Joe Samson jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami w Calgary, Alberta, a także blogerem i sprzedawcą mediów społecznościowych. Możesz połączyć się z nim na LinkedIn lub Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.