Absolwent

wymagania przyjęć

przyjęć

aby uzyskać dodatkowe informacje na temat procesu przyjmowania, prosimy o kontakt z USF rekrutacji absolwentów na [email protected] lub 813-974-3350. Możesz również odwiedzić ich stronę internetową, aby sprawdzić status aplikacji, uzyskać szacunkowy koszt obecności i wiele więcej! Złóż wniosek online tutaj. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat programów dla absolwentów oferowanych przez Wydział Inżynierii Mechanicznej, odwiedź podręcznik dla absolwentów (po / jesienią 2021, po / jesienią 2019, jesienią 2019, po / jesienią 2018, przed jesienią 2018) oraz przewodnik po formacie pracy dyplomowej i dysertacji.

Programy Studiów

dyplom

prace dyplomowe, prace dyplomowe wymagane

studia licencjackie wymagane do zastosowania
magister Inżynierii Mechanicznej (MSME) Nie BS in Mechanical Engineering 30
doktor filozofii w dziedzinie inżynierii mechanicznej (PhD) tak MS w dziedzinie inżynierii mechanicznej lub pokrewnej 72

kurs licencjacki Wymagania wstępne dla studiów magisterskich

studenci przystępujący do programu studiów magisterskich muszą mieć ukończone następujące kursy w swoim programie licencjackim:

Matematyka Mechanika
  • Rachunek różniczkowy I, II, III
  • Równania różniczkowe
  • Termodynamika
  • przenikanie ciepła
  • Mechanika płynów
  • Projektowanie maszyn
  • Mechanika ciał stałych

studenci wchodzący z dyscyplin spoza Inżynierii Mechanicznej będą zobowiązani do uzupełnienia braków przed rozpoczęciem studiów podyplomowych.

warunki przyjęcia

wnioskodawcy powinni złożyć kompletny wniosek do USF Graduate School do przeglądu przez Departament. Lista kontrolna aplikacji znajduje się tutaj.

Stopień minimalny stopień GPA minimalny stopień GPA Studenci zagraniczni dokumenty uzupełniające
stopnie mistrzowskie ilościowe: 50% &

słowne: 50%

3.0/4.0 w ciągu ostatnich dwóch lat zajęć minimalny wynik TOEFL 79 W teście internetowym, 213 W teście komputerowym lub 550 W teście papierowym* MSME wymaga Oświadczenia o zainteresowaniach badawczych

: 60% &

słowne: 60%

3.0/4.0 w ciągu ostatnich dwóch lat zajęć minimalny wynik TOEFL 79 W teście internetowym, 213 W teście komputerowym lub 550 W teście papierowym* PhD wymaga Oświadczenia o zainteresowaniach badawczych

*wszyscy międzynarodowi kandydaci, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Międzynarodowi kandydaci z krajów nieanglojęzycznych muszą przedstawić minimalny wynik IELTS 6.5 podjęty w ciągu 2 lat od pożądanego okresu wejścia lub minimalny wynik TOEFL wymieniony powyżej. Kandydaci, którzy nie są w stanie spełnić tego wymogu, powinni skontaktować się z University of South Florida w celu uzyskania informacji na temat ich akademickiego programu angielskiego dla studentów zagranicznych. INTO University of South Florida oferuje również programy studiów podyplomowych dla kandydatów międzynarodowych. Uwaga: pozytywne wyniki na SAT (Critical Reading and Writing) lub ACT (angielski/pisanie i czytanie) mogą być wykorzystane do odstąpienia od wymogu TOEFL/IELTS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.