bez głosowania na bilety na NDP 2021, tylko pracownicy pierwszej linii covid – 19 zostaną zaproszeni jako widzowie

Singapur-w pełni zaszczepieni pracownicy na liniach frontu walczący z Covid-19 zostaną zaproszeni jako widzowie parady Dnia Narodowego (NDP), która powraca do pł[email protected] Bay w tym roku.

wśród zaproszonych znajdą się osoby, które pełniły podstawowe funkcje, takie jak pracownicy służby zdrowia, nauczyciele, pracownicy transportu, hawkerzy i pracownicy branży sprzątającej, lub są wolontariuszami społeczności, którzy podjęli działania, aby pomóc innym Singapurczykom podczas pandemii.

te szczegóły zostały ogłoszone na konferencji prasowej przez Komitet Wykonawczy NDP 2021 w piątek (2 lipca), gdzie ujawniono również temat przewodni, logo, piosenkę przewodnią i teledysk do tegorocznej parady i show.

„poprzednie NDPs zazwyczaj mają pojemność 25 000. Ale w tym roku, ze względu na konieczność bezpiecznej odległości dla naszych widzów, nie będziemy w stanie pomieścić tej liczby-powiedział.

” dowiesz się również, że w ubiegłym roku krajowe wytyczne ograniczyły imprezy na dużą skalę do rzędu setek, może maksymalnie 1000 uczestników na niektóre wydarzenia pilotażowe. Nadal czekamy na decyzję w sprawie wytycznych w kolejnym etapie, od naszych kolegów z Ministerstwa Zdrowia.”

powiedział, że ma nadzieję, że do czasu zorganizowania NDP Singapur będzie w stanie zorganizować duże imprezy dla widzów.

„NDP prawdopodobnie będzie torować drogę naprzód, ponieważ dzieje się to we właściwym czasie, aby być pierwszym wydarzeniem na dużą skalę przechodzącym do nowej normy w endemicznej sytuacji Covid-19”, powiedział.

w zeszłym miesiącu Minister Finansów Lawrence Wong, który współprzewodniczący wielomiejscowej grupy zadaniowej zajmującej się odpowiedzią Singapuru na covid-19, powiedział, że dwie trzecie populacji zostanie zaszczepionych przeciwko koronawirusowi do Dnia Narodowego w dniu 9 sierpnia, a to pozwoli rządowi na dalsze złagodzenie ograniczeń w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa.

zapytany o tegoroczne paczki fun Pack, Generał Brygady tan powiedział, że będą one rozdawane tylko widzom, a liczba przedmiotów w paczkach zostanie zmniejszona z poprzednich lat. Pakiet będzie zawierał butelkę wielokrotnego użytku, środki do dezynfekcji rąk i mini ręczną flagę Singapuru.

w zeszłym roku każde Singapurskie i stałe gospodarstwo domowe mogło zebrać jeden pakiet NDP 2020 Singapore razem z ośrodków kultury lub klubów i komitetów mieszkańców.

mimo, że publiczność nie będzie mogła głosować na bilety do oglądania parady na żywo w tym roku, będą wydarzenia w sercu, powiedział generał brygady Tan.

7 i 8 sierpnia, w weekend poprzedzający dzień narodowy, czerwone Lwy przeprowadzą skoki freefall nad różnymi miejscami w heartland.

w sam dzień narodowy, flaga państwowa zostanie wywieszona nad sercem z samolotami myśliwskimi z Sił Powietrznych Republiki Singapuru lecącymi w szyku.

tego wieczoru w heartland na całej wyspie wybuchną fajerwerki.

więcej szczegółów zostanie opublikowanych w późniejszym terminie.

tegorocznym tematem NDP jest „razem, nasz Singapurski duch”, który „wzywa Singapurczyków do ożywienia Ducha Singapuru i pobudzenia się, aby przezwyciężyć niepowodzenia i zbudować silniejszy Singapur”, powiedział Komitet Wykonawczy NDP 2021 w komunikacie prasowym.

logo z lwem zostało zaprojektowane przez studenta Politechniki w Nanyang Tan Yun Xin i reprezentuje siłę woli i jedność Singapuru-powiedział Komitet.

tegoroczna piosenka NDP, zatytułowana The Road Ahead, została napisana i skomponowana przez singapurskich artystów Linying i Evana Lowa. Wykonują ją muzycy Linying, Sezairi Sezali, Shye-Anne Brown i Shabir.

czego można się spodziewać w dniu Narodowym

Singapurczycy, którzy nie są na Float @ Marina Bay w dniu Narodowym, będą mogli oglądać paradę na żywo-transmitowaną w telewizji.

zarówno parada, jak i segment pokazu zostały zaprojektowane z myślą o domowej widowni. Oznacza to, że nie będzie TV wyłączne efekty specjalne i mieszankę występów na żywo i animowanych filmów krótkometrażowych.

tegoroczna parada będzie również zawierać pierwsze w historii wirtualne występy na żywo w NDP, w których niektórzy uczestnicy dołączą do parady za pośrednictwem wirtualnych środków, ponieważ ogólna pojemność dla uczestników wykonujących na żywo na platformie zostanie zmniejszona o 70 procent.

tradycyjne elementy, takie jak Partia kolorów i inne znane kontyngenty, takie jak te z singapurskich Sił Zbrojnych i drużyny gospodarzy, będą nadal występować. Jednostki cywilne i inne grupy mundurowe wezmą udział wirtualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.