Blog

Ładowanie grilla na pellet lub palacza za pomocą pelletu drzewnego jest łatwe. Ale co, jeśli masz inny rodzaj grilla, ale nadal chcesz dymny napar z Peletu drzewnego w posiłku?
 jak używać Peletu drzewnego do grillowania na dowolnym grillu

Oto kilka sposobów korzystania z peletu do grillowania na innych rodzajach grilli:

metoda posypania

idealny do konfiguracji grilla na węgiel drzewny, po prostu posyp dużą garść granulek na gorących węglach, aby zacząć. Zamknij pokrywę, aby granulki dymiły, a nie płonęły. Ciesz się, gdy twoje mięso osiągnie pożądaną temperaturę.

metoda patelni

napełnij małą patelnię do pieczenia około 1/3 pełną wybranym granulatem drzewnym do grillowania. Przykryć folią i pokleić kilka małych dziurek w środku folii. Umieść patelnię na węglach źródło ciepła grilla. Zamknij pokrywę, aby granulki dymiły, a nie płonęły. Ciesz się, gdy twoje mięso osiągnie pożądaną temperaturę.

metoda woreczków foliowych

dużą garść granulek złóż w folię aluminiową bezpieczną do grillowania i zagniataj krawędzie. Włóż kilka małych otworów do woreczka foliowego i umieść na węglu lub źródle ciepła lub w jego pobliżu.

jeśli naprawdę chcesz zaangażować się w wlewanie dymu z pelletu drzewnego do grillowania, możesz również rozważyć użycie niektórych załączników ze stali nierdzewnej wykonanych w tym celu. Istnieje szeroka gama rurek do palenia peletu zaprojektowanych do wytwarzania dymu do 5 godzin.

czy jesteś gotowy do grillowania jak profesjonalista? Bear Mountain BBQ Pellets zapewnia stałą jakość, której potrzebujesz, aby przenieść grę z grilla na wyższy poziom. Zamów online darmową wysyłkę na 20-Funt torby, dostępne w 5 smakoszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.