czy Mafia 2: Definitive Edition jest darmowa na konsole jeśli posiadasz oryginał?

Sam Sant May 21, 2020

Mafia 2: Definitive Edition za darmo na konsole

2K Games ogłosiło niedawno Trylogię mafii, która ma przynieść ostateczne wersje swoich trzech tytułów z gatunku przestępczości zorganizowanej na PC, PS4 i Xbox One. Gracze posiadający oryginalną grę Mafia 2 na Steam mają szczęście, że otrzymają darmową aktualizację do gry Mafia 2: Definitive Edition, ale co z tymi, którzy posiadają go na Xbox 360 lub PS3? Czy można uaktualnić grę do gry Mafia 2: Definitive Edition za darmo również na konsolach?

czy można dostać darmową aktualizację Mafii 2: Definitive Edition na konsole?

Mafia 2: Definitive Edition za darmo na konsole

niestety posiadanie oryginalnej gry Mafia 2 na PS3 lub Xbox 360 nie uprawnia do bezpłatnej aktualizacji. Jeśli chcesz zagrać w grę Mafia 2: Definitive Edition na PS4 lub Xbox One, musisz ją ponownie kupić. Szkoda, że nie ma parytetu w ofercie między wszystkimi platformami, chociaż gracze konsolowi mogą przynajmniej ubiegać się o bezpłatne uaktualnienie do oryginalnej wersji Mafii 3.

także: Jak zdobyć Mafia Trilogy na Steam

czy Mafia 2: Definitive Edition jest darmowa na PS4, Jeśli posiadasz wersję na PS3?

Nie, Nie możesz ubiegać się o bezpłatną aktualizację do gry Mafia 2: Definitive Edition na PS4, Jeśli posiadasz oryginalną grę Mafia 2 na PS3.

czy Mafia 2: Definitive Edition jest darmowa na Xbox One, Jeśli posiadasz wersję 360?

nie możesz pobrać Mafii 2: Definitive Edition za darmo na konsolę Xbox One, Jeśli posiadasz grę Mafia 2 na konsolę Xbox 360.

oferta najwyraźniej nie dotyczy konsol ze względu na lukę w generacji. Choć trudno jest zweryfikować, kto jest właścicielem oryginału na PlayStation, wersja gry Mafia 2 na Xbox 360 jest wstecznie kompatybilna i w pełni grywalna na Xbox One. Weryfikacja właścicieli na platformie Microsoftu przynajmniej wydaje się możliwa w rezultacie, choć prawdopodobnie nigdy nie poznamy dokładnego rozumowania za pominięciem.

Mafia 2: Definitive Edition jest już dostępna w cenie 29,99 USD na PS4 i Xbox One. Jest to ta sama cena na Steam, ale również dostępna bezpłatnie dla tych, którzy są właścicielami oryginału.

kategorie: FAQ Przewodniki
popularne w społeczności
popularne w społeczności

{{#values}}{{/values}}

Załaduj więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.