dbaj o środowisko

powstaje coraz więcej odpadów, a w ostatnich latach jakość środowiska uległa pogorszeniu. Chcesz pomóc tego uniknąć? Zacznij korzystać z formularzy cyfrowych i przestań marnować papier!

obecnie żyjemy w świecie pełnym zanieczyszczeń, częściowo wytwarzanych przez obywateli. Wiele codziennych czynności powoduje to zanieczyszczenie, nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi. Dlatego musimy zdawać sobie z tego sprawę i starać się dołożyć wszelkich starań, aby ta sytuacja nie pogorszyła się jeszcze bardziej.

krok po kroku niszczymy przyrodę na naszej planecie. Około 70% flory i fauny żyje w lasach, które wylesiamy. Według badań przeprowadzonych przez FAO w latach 1990-2015 utracono około 129 milionów hektarów lasów.

obecnie nie tylko produkcja papieru prowadzi do wylesiania w głównych lasach, ale także wycinane są drzewa, które zawsze były w miastach, aby stworzyć nową infrastrukturę. co możemy zrobić, aby temu zapobiec?

aby zmienić tę sytuację, wszyscy musimy pomóc. Dlatego MoreApp zachęca firmy do zaprzestania pracy z formularzami papierowymi, przechodząc na formularze cyfrowe. Może nie jest to ostateczne rozwiązanie, aby całkowicie wyeliminować problem,ale wszystko pomaga poprawić.

razem możemy zmienić świat. Ta zmiana zaczyna się od Ciebie.

jesteś gotowy? Zarejestruj się za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.