Fani „tańca z gwiazdami” odpowiedzieli na Twitterze po szokujących eliminacjach półfinałowych

podczas gdy nadszedł czas, aby ukoronować kolejnego zdobywcę trofeum Mirrorball, fani tańca z gwiazdami nadal domagają się wyjaśnień po tym, jak aktorka Melora Hardin i gimnastyczka Olimpijska Suni Lee zostali odesłani do domu w półfinale — podczas gdy instruktor peletonu Cody Rigsby awansował do finału 30 sezonu.

po tygodniach szczerych prób i pokazowych występów, pozostałe sześć par zmierzyło się w poniedziałek wieczorem w półfinale sezonu 30, który zawierał taniec odkupienia, a następnie nową rutynę. Melora i pro partner Artem Chigvintsev wykonali rumbę i współczesną rutynę; Suni i pro Sasha Farber tańczyli fokstrot i współczesną; rozmawiająca Amanda Kloots i pro Alan Bersten wykonali tango i współczesną.

mimo najlepszych starań pary te znalazły się w dolnej trójce pod koniec nocy. Melora i Artem zostali automatycznie wyeliminowani po uzyskaniu najniższych łącznych wyników i głosów widzów. Potem to jurorzy decydowali między Suni i Amandą.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

” oboje spisaliście się dziś niesamowicie dobrze … oboje spisaliście się fantastycznie. Suni, jestem z Ciebie taka dumna, ale para, którą uratuję, to Amanda i Alan-powiedziała Carrie Ann Inaba. „To jest trudne, szczerze. Jestem w szoku, że oboje tu jesteście. Ale para, którą dziś uratuję, to Amanda i Alan-powiedział po części Derek Hough. „To takie trudne, ponieważ nie tylko wy wszyscy, ale wszyscy tancerze dzisiaj pracowali i wykonywali niesamowite występy. Standard jest niesamowity. Ciężko wybrać. – Muszę iść z Amandą i Alanem-powiedział Bruno Tonioli.

dzięki temu gospodarz Tyra Banks oświadczył, że większość głosów przypadła Amandzie i Alanowi. Gdy napisy końcowe zaczęły się kręcić, Len Goodman również powiedział, że też je wybierze. Ale ludzie oglądający z domu nie zgadzali się z wynikami nocy. Wielu natychmiast pojawiło się na Twitterze, aby wyrazić oburzenie, że Suni została wyeliminowana, gdy ich zdaniem Cody powinien był wrócić do domu. On i pro Cheryl Burke byli ostatnim duetem, który został wysłany do następnej rundy.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

„Cody Rigsby nie zasługuje na udział w finale #DWTS….. Suni zasłużył na to o wiele więcej, ale sekta pelotonów wciąż na niego głosuje ” – napisała jedna osoba. „#DWTS ma być o tym, kto tańczy najlepiej, a nie o konkursie popularności.. Suni tańczyła lepiej niż Cody. Jestem zamieszany-dodał inny. „KTO GŁOSOWAŁ NA CODYYYY?????? Moja dziewczyna SUNI zasłużyła na finał-powiedział inny fan. „Cody powinien wrócić do domu przed Amandą i Suni. Zgaduję, że fani Pelotonu są naprawdę pasjonaci” – skomentował jeden z obserwatorów.

rozmawiając z Us Weekly Po ostatnim wyjściu ze sceny DWTS, Suni przyznała, że jest smutna, że się żegna i czuła, że ma swoje „dwa najlepsze tańce.”Ale nadal była zadowolona z wyniku.

„czuję, że w końcu odnalazłam siebie i jestem bardziej pewna siebie-powiedziała the outlet. „Czuję, że jestem teraz bardziej otwarty. To był główny cel występu w serialu. Oczywiście wygrywanie było, ale czuję, że kocham siebie bardziej niż kiedykolwiek-i to jest naprawdę ważna rzecz.”

naprawdę nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Suni zrobi dalej. Cztery ostatnie pary będą walczyć o tytuł mistrzowski, w tym Cody i Cheryl, Amanda i Alan, JoJo Siwa i Jenna Johnson oraz Iman Shumpert i Daniella Karagach. Jeśli półfinały były tak szokujące, naprawdę nie wiemy, czego się spodziewać po finale.

Selena Barrientosspołecznij redaktorów ds. rozrywki i Wiadomościselena Barrientos jest associate entertainment and news editor for Good Housekeeping-pisze i relacjonuje najnowsze programy i filmy, a także spotlighting celebrities Latinx.
ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.