HideMyAss 30-dniowy okres próbny VPN bez ryzyka

HideMyAss (HMA) oferuje nowym użytkownikom 30-dniowy okres próbny VPN bez ryzyka. Wszystkie nowe rejestracje HMA Pro VPN są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy bez ryzyka. Przekonasz się, że prawie wszystkie główne usługi VPN wykorzystują gwarancje zwrotu pieniędzy jako sposób na przetestowanie ich sieci z opcją anulowania w określonym czasie. Dla HMA termin ten wynosi 30 dni.

ilekroć rejestrujesz się w usłudze VPN, musisz zrozumieć jej warunki. Ci, którzy oferują bezpłatną wersję próbną za pomocą gwarancji zwrotu pieniędzy, często nakładają ograniczenia dotyczące wykorzystania danych i czasu, w którym można korzystać z usługi. Mogą również ograniczyć liczbę lokalizacji serwerów. Daje Ci tylko częściową ekspozycję na ich sieć. Pomaga poznać szczegóły.

Nowi członkowie HideMyAss Pro VPN mogą bezpłatnie przetestować swoją pełną sieć serwerów VPN na całym świecie. Nie nakładają żadnych ograniczeń na lokalizacje serwerów, protokoły ani zaawansowane funkcje klienta, takie jak możliwość obracania adresu IP.

Oto warunki Gwarancji Zwrotu pieniędzy HMA bezpośrednio z ich strony:

masz prawo do pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli mają zastosowanie wszystkie poniższe warunki:

  • jest to pierwsze zamówienie złożone na twoim koncie (np. odnowienia nie kwalifikują się);
  • domagasz się zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od daty zamówienia;
  • Twoje konto nie zostało jeszcze przez nas zawieszone z powodu naruszenia naszych Warunków korzystania z usługi;
  • wysyłasz wiadomość e-mail na adres . [email protected] podanie nazwy użytkownika VPN i przyczyny anulowania usługi;
  • wykorzystałeś mniej niż 10 GB przepustowości (transfer danych-łączna aktywność przesyłania i pobierania za pośrednictwem VPN);
  • nie przekroczyłeś 100 sesji (liczba razy połączyłeś się z naszą Usługą); i
  • wcześniej nie ubiegałeś się o zwrot pieniędzy od nas zgodnie z tymi zasadami (np. dla innego konta).
  • jeśli przekroczyłeś limit przepustowości 10 GB, ale twoje pierwotne zamówienie trwa dłużej niż jeden miesiąc, możemy obciążyć Cię na podstawie Twojego użycia i zwrócić Ci częściowy zwrot pieniędzy. Takie częściowe Zwroty są dokonywane według naszego uznania.

oprócz 30-dniowego okresu próbnego bez ryzyka, HideMyAss (HMA) oferuje głębokie zniżki na ich popularną usługę VPN. Zespół HMA nie używa kodów kuponów. Zamiast tego od czasu do czasu organizują specjalne promocje i oferują obniżone ceny. Zapewniamy, że zawsze będziemy obejmować najnowsze zniżki HideMyAss, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jak najwięcej na wysokiej jakości dostępie VPN.

zespół HMA świętuje obecnie sezon awansem. Zarejestruj się podczas swojej obecnej oferty specjalnej, aby zaoszczędzić do 75% zniżki na usługę VPN. Ciesz się nieograniczonym dostępem VPN już od $ 2.99 miesięcznie. Zaoszczędź na warunkach 12-miesięcznych i 36-miesięcznych. Wszyscy nowi członkowie są objęci 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy HMA.

HMA Pro VPN

po raz kolejny nie będziesz potrzebował żadnego kuponu ani kodu promocyjnego, aby skorzystać ze zniżki HideMyAss. Kliknij na obrazek powyżej, aby odwiedzić stronę promocyjną HMA. Po kliknięciu „Pobierz VPN” zauważysz, że ceny są już obniżone, jak pokazano poniżej.

cennik HMA VPN

HideMyAss VPN oferuje wszystkim nowym członkom 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, więc nie masz nic do ryzyka, gdy dołączysz. Poważnie wątpię, że będziesz musiał anulować, ale zawsze pocieszające jest wiedzieć, że możesz, jeśli masz jakiekolwiek problemy z usługą. Używam HMA w domu i podczas podróży. Usługa jest szybka i niezawodna. Z lokalizacjami serwerów na całym świecie.

możesz przeczytać moją recenzję HideMyAss, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Dam Ci szybki dostęp do HMA zarządza ogromną siecią serwerów VPN, aby wspierać ich dużą bazę klientów. Oferują bezpłatne oprogramowanie klienckie dla użytkowników Windows i Mac. Wraz z aplikacjami mobilnymi na iOS i Androida. Połącz się z OpenVPN (TCP lub UDP) lub IKEv2/IPSec. Połącz się na dwóch urządzeniach jednocześnie.

odwiedź Stronę promocyjną HideMyAss i zarejestruj się w usłudze VPN, aby zaoszczędzić do 75% zniżki. Śledź @VPNFan, aby uzyskać więcej ofert VPN.

Odwiedź Stronę Ukryj Mój Tyłek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.