How to Submit Your Website To Dmoz Open Directory

DMOZ was an open web directory having world wide web links. W otwartym katalogu DMOZ znajdują się tysiące stron w Internecie. Właściwie termin DMOZ pochodzi od słów Directory Mozilla w skrócie DMOZ. Jego oryginalny adres URL to directory.mozilla.org i dlatego znany jako DMOZ.Org. jak wszyscy wiemy, DMOZ jest najpopularniejszym i wysoko ocenianym katalogiem stron internetowych, więc jest to bardzo Złota okazja, aby zgłosić swoją stronę do katalogu DMOZ.

więc chłopaki, teraz powiem wam, jak możecie zgłosić swoją stronę do DMOZ open directory, aby była indeksowana przez DMOZ web server. Bardzo łatwo jest zgłosić stronę do katalogu DMOZ, wykonując następujące 6 prostych kroków:

Krok 1: Po Pierwsze, po prostu odwiedź DMOZ.org i kliknij odpowiednią kategorię odpowiednią dla Twojej witryny.

 Strona główna DMOZ

Strona główna DMOZ

Krok 2: Teraz wybierz podkategorię swojej pierwszej wybranej kategorii. Podkategorie są umieszczone poniżej górnej kategorii, jak na poniższym obrazku.

Wybierz podkategorię

Wybierz podkategorię

Krok 3: Kontynuuj wybieranie podkategorii, aż dotrzesz do najniższej możliwej kategorii dla Twojej witryny.

 Kontynuuj wybór kategorii

Kontynuuj wybierając kategorie

KROK 4: Teraz kliknij Zaproponuj adres URL znajdujący się na górze tej strony.

kliknij na Zaproponuj URL

kliknij na Zaproponuj URL

krok 5: Teraz dotrzesz do strony, na której możesz zgłosić swoją witrynę do otwartego katalogu. Tutaj, przede wszystkim należy przeczytać zasady składania i instrukcje.

przeczytaj zasady składania i instrukcje

przeczytaj zasady składania i instrukcje

Krok 6: W końcu rozwijaj tę samą stronę i wypełnij pełne dane, takie jak adres URL witryny, Tytuł witryny, opis witryny, adres e-mail, weryfikacja użytkownika i kliknij Wyślij po przeczytaniu umowy przesyłania.

czytaj także: Top 5 darmowych katalogów blogów do przesłania swojego bloga

to wszystko! Twoja strona została dodana do otwartego katalogu stron internetowych DMOZ. Teraz musisz poczekać na indeksowanie przesłanej witryny. Wolontariusze DMOZ przejrzą Twoją stronę i nie ma pewności, czy ją zaindeksują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.