Jak dostać się z Hanoi na lotnisko Noi Bai HAN

więc masz już dość chaosu Hanoi i jesteś gotowy, aby udać się na lotnisko Hanoi HAN? Najlepszym sposobem, jak dostać się z Hanoi do Noi Bai HAN Airport od centrum lub starej dzielnicy Hanoi, Wietnam do Noi Bai HAN International airport jest wziąć autobusy wahadłowe dla 40.000 VND. Jeśli zastanawiasz się, ile taksówka jest ze starej dzielnicy na lotnisko, to jest między 300,000 – 350,000 VND w zależności od tego, gdzie można zarezerwować i ile można negocjować. Najtańszą opcją, aby dostać się na lotnisko w Hanoi jest zdecydowanie transfer, a poniżej znajduje się przewodnik, jak znaleźć i wziąć transfery z Hanoi na lotnisko Noi Bai HAN.

$1 USD= 20,000 DONG

* szukając najlepszej ceny i największego wyboru hoteli w Wietnamie, sprawdź ceny na Booking.com, odkryliśmy, że są one najlepszym rozwiązaniem i mają świetną politykę anulowania.*

HAN Airport-mapa lokalizacja HAN airport
Noi Bai Airport HAN znajduje się około 35 km poza Hanoi

transfer na lotnisko Noi Bai HAN:

najtańszym sposobem, aby dostać się do Noi Bai HAN Airport international ze starej dzielnicy Hanoi jest wsiąść do autobusu wahadłowego. Stoisko autobusu wahadłowego znajduje się w pobliżu jeziora z pagodą w centrum. Weź taksówkę z hotelu do stoiska wahadłowego znajdującego się na Trang Thi i Quang Trung (Zobacz mapę lub za pomocą google maps, lub współrzędne GPS: 21.0257380, 105.8498460)

HAN lotnisko-transfer z lotniska Mapa

HAN Airport-airport shuttle map

przejazd taksówką do stoiska wahadłowego nie powinien kosztować więcej niż 40 000 dong i powinien być bardziej jak 20 000 dong. Upewnij się, że wszystkie zielone taksówki, jak mają bardziej uczciwy i rozsądne metrów.

biorąc inne kolorowe taksówki, liczniki mogą biegać 3-4 razy szybciej, lub spróbują innych nieuczciwych taktyk (a przynajmniej takie było nasze doświadczenie). Zawsze weź taksówkę z taryfą, ponieważ stała opłata będzie więcej niż 4 razy większa niż powinieneś zapłacić.

powiązany artykuł: zwiedzanie Hanoi rzeczy do zrobienia & Zobacz

 HAN Airport-ulica lokalizacja Han airport shuttle

HAN Airport-ulica lokalizacja HAN airport shuttle

transfery odjeżdżają co godzinę przed tym budynkiem kierując się na lotnisko w Hanoi.

Han airport-shuttle address

Han Airport-Han airport shuttle ticket office

mogą wyjechać późno, gdy próbują je wypełnić, więc najlepiej udać się wcześniej niż późno. Koszt transferu z lotniska w Hanoi wynosi 40 000 VND, a jazda trwa od 40-60 minut w zależności od ruchu.

stoisko podało nam prawdziwą cenę i nie starało się dać nam ceny turystycznej, którą doceniam, ale nie płaćcie więcej niż podana cena.

Han Airport Tanie hotele

inne opcje do Noi Bai HAN airport:

Weź taksówkę całą drogę z Hanoi do Noi Bai HAN Airport jest również opcją; to proste i mogą być rozmieszczone w wielu miejscach, ale jest bardzo kosztowne w porównaniu do wahadłowców. Prawie każdy Hotel Hanoi może zarezerwować taksówkę dla Ciebie lub agencji turystycznej wokół miasta na około 300,000-350,000 dong.

Hanoi City Bus do Hanoi Airport Noi Bai HAN:

istnieją dwa autobusy miejskie Hanoi, które łączą lotnisko Noi Bai i centrum Hanoi. Złapać autobus # 7 lub # 17 tuż przy wyjściu z terminalu lotniska. Autobus kosztuje 5,000 dong ($0.30) za osobę i zajmie około godziny, aby dotrzeć do centrum Hanoi.

autobusy kursują w godzinach 5: 00-1: 00 i mniej więcej co 15-20 minut. Hanoi Bus # 7 jedzie do dworca autobusowego Kim Ma, a autobus # 17 jedzie do dworca autobusowego Long Bien.

Airbnb po raz pierwszy, jeśli zarejestrujesz się za pośrednictwem mojego linku polecającego, otrzymasz kredyt w wysokości $40 przy rezerwacji pierwszej podróży! – >> Zarejestruj się tutaj! Jeśli masz już konto, Zarejestruj drugie konto dla swojego partnera podróży, aby otrzymać 40 $ zniżki na następną podróż.

Szukasz Dodatkowych Artykułów?

  • co robić w Hoi An
  • coraz tłuszczu w Wietnamie za $5 dziennie
  • dochodzenie przeznaczenia, Sapa Wietnam
  • dochodzenie przeznaczenia, Hue Wietnam
  • Festiwal Latarni w pełni księżyca, Hoi An Wietnam
  • 7 rzeczy, których nie przegapię o Wietnamie
  • jak dostać się do Hue z Da Nang

ten post może zawierać linki partnerskie, Zobacz nasze ujawnienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.