Jak korzystać z Lockdown, aby stać się lepszym fryzjerem

czy możesz wykorzystać swój wolny czas w trakcie pracy, aby zostać lepszym fryzjerem? Współwłaścicielka salonu Brooks & Brooks, Sally Brooks uważa, że to idealny czas, aby zastanowić się, kim jesteś i kim chcesz być jako profesjonalny fryzjer w przyszłości.

Praca w salonie jest zajęta ciągłymi wymaganiami klientów, prężnie rozwijającą się kolumną i treningiem w wolnym czasie. Teraz masz tyle wolnego czasu, ile chcesz, więc używaj go mądrze. Poświęć trochę czasu, aby zastanowić się nad typem fryzjera jesteś-i kim chcesz być. Wykorzystaj to, co masz do dyspozycji, więc po powrocie do pracy jesteś silniejszy niż kiedykolwiek!”

oto porady Sally dotyczące korzystania z lockdown, aby stać się lepszym fryzjerem:

1) Zajęcia Online: dzięki portalom społecznościowym istnieje mnóstwo bezpłatnych zajęć online. Bez względu na to, czy jest to balayage, czy ślubne undos, fryzury czy fryzury, niektórzy z najbardziej utalentowanych nauczycieli w branży oferują swoje porady i wiedzę w regularnych sesjach online. Ponadto wiele dostępnych sesji jest całkowicie darmowych, w tym sesje HJ Upskills.

2) Bądź w kontakcie z zespołem: ważne jest, aby pozostać w kontakcie z kolegami i zespołem, ale nie zapomnij pozostać w kontakcie z innymi właścicielami firm, stylistami i całą branżą. Każdy czuje, że jest sam, ale to jest taka niesamowita branża i wszyscy przechodzimy przez to razem.

3) Bądź na bieżąco z branżą: Sprawdź magazyny cyfrowe i strony internetowe, aby dowiedzieć się, co dzieje się w branży. Dostępne treści są nie tylko związane z koronawirusem-możesz uzyskać porady, Jak odbudować swój biznes – a także trendy i techniki, których klienci będą chcieli po zamknięciu.

4) Posłuchaj nowej serii podcastów: Istnieje kilka wspaniałych podcastów do słuchania od fryzjerstwa i dobrego samopoczucia do Mody i muzyki, a życie w ogóle. Stwórz listę podcastów, których chcesz regularnie słuchać, ponieważ pozwoli Ci to zmotywować i podekscytować się tym, co może przynieść przyszłość.

5) Odrzuć negatywność: jeśli poniżej na stronę społeczną lub grupę, a negatywność Cię obniża. Teraz jest czas, aby go wyłączyć i odejść. Życie jest teraz wyzwaniem dla wszystkich i ważne jest, aby być realistą, ale równie dobrze musisz być pozytywny i chronić własne samopoczucie psychiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.