Jak Odzyskać Byłego Chłopaka W Związku Na Odległość?if (typeof _ _ ez _ fad _ position != 'undefined’) {__ez_fad_position (’div-gpt-ad-lifefalcon_com-box-3-0′)};

może być wiele powodów, dla których związek na odległość nie kończy się wypracowaniem, a dwie osoby muszą rozstać się ze sobą. Ale czasami niesławna „Iskra” pozostaje w tyle, a nawet oddzielenie ścieżek nie może ugasić pozostawionego płomienia. Mówiąc najprościej, może chcesz łatać.

jeśli taka jest Twoja sytuacja, uzyskanie twojego byłego chłopaka z powrotem w związku na odległość jest zadaniem pod górę z cierpliwością i wytrwałością jako warunkiem wstępnym. Trzeba rozwiązać problemy związane z komunikacją i poznać przyczyny, które doprowadziły do rozstania. Poprzez odbudowanie solidnego połączenia emocjonalnego i rozwiązywanie wzajemnie komplikacji i problemów, równie doceniając nawzajem swoje opinie, możliwe jest odzyskanie byłego w związku na odległość.

wchodząc w związek na odległość, ważne jest, aby nie dać się ponieść emocjom i nie zadowalać się pragmatycznym celem. Jest całkiem możliwe, aby dać się wciągnąć w fascynację wymyślną, fikcyjną rzeczywistością i fantazjować o niej przez całą dobę.

przy zawieraniu związku na odległość bardzo ważne jest, aby jasno określić zobowiązania i intencje. Większość związków tego rodzaju kończy się, ponieważ nie miały trwać długo.

jest to głównie przypadek przyciągania pierwszego spojrzenia, po pewnym czasie sprawy stają się poważne w tempie zbyt szybkim dla jednego z partnerów i ktoś się poddaje.

z każdym sprawdzaniem rzeczywistości wirtualna rzeczywistość oparta na fantazjach i nieprawdopodobnych spekulacjach spada jak domek z kart: marzenia zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, wysiłki zbyt małe, aby je zrealizować.

rozstanie boli jednak tak samo dla partnera z całkowitym oddaniem i lojalnością.

ilekroć emocje i uczucia są inwestowane w cokolwiek, rozczarowanie powoduje cierpienie i ból. Mówiąc o związkach na odległość, wszelkie przeciwności cierpią tak samo, jak w normalnym związku.

powrót byłego chłopaka do Związku na odległość może być trudnym przedsięwzięciem w zależności od czynników, takich jak powód rozstania, czas trwania związku i możliwa zmiana priorytetów w czasie.

niektóre sprawy można uporządkować poprzez właściwą i przejrzystą komunikację, podczas gdy inne prawdopodobnie muszą być wzajemnie rozwiązane poprzez znalezienie środka. Istnieje droga do przywrócenia każdej relacji, która wymaga cierpliwości i ciężkiej pracy.

dajcie sobie trochę przestrzeni do oddychania

dajcie sobie trochę przestrzeni do oddychania z telefonu

kluczowym działaniem, które należy podjąć zaraz po rozstaniu, jest cofnięcie się i poświęcenie czasu na hobby, aby uwolnić swój umysł od ostatnich zawirowań i skazy.

z czasem uświadamiamy sobie istotę, jaką niosły ich relacje na odległość i aktualność ich wyzwań czekających na Ciebie w życiu praktycznym.

po takich realizacjach można zdecydować się na kontynuowanie lub rezygnację z relacji na odległość.

zajrzyj do mediów społecznościowych.

Analizuj przyczyny rozpadu

dziewczyna analizuj przyczyny rozpadu

zrozumienie, dlaczego twój związek nie powiódł się, da ci plan działania ulepszeń i poprawek, które należy zrobić, jeśli chcesz, aby twój facet wrócił do związku z Tobą. Faceci czasami wystawiają zimną powierzchnię zewnętrzną i można ją łatwo złamać.

bez względu na to, jak groźna może wyglądać sytuacja, nadal możliwe jest ponowne skonstruowanie relacji poprzez wprowadzenie wymaganych korekt.

nie wszystkie wymagania można spełnić. Bądź pragmatyczny i racjonalny, oceniając problemy, które należy przezwyciężyć.

nie proponuj nieprawdopodobnego rozwiązania lub długiego strzału z jedną na milion szans na wystąpienie. Polegaj w jak najmniejszym stopniu na nadziei i wierze i kompromisie tam, gdzie jest to konieczne.

praktyczny plan działania ma znacznie większe szanse na sukces niż jakakolwiek fikcyjna historia.

powodem rozstania może być spadek lub brak komunikacji lub zainteresowanie w czasie, ale upewnij się, że jesteś uczciwy i jednoznaczny dla siebie.

pomyśl o nierozwiązanych sporach, które zostały zamiecione pod dywan, co dodawało mu goryczy i braku grzeczności w czasie spędzonym razem.

Spraw, by poczuł Twoją obecność

Spraw, by poczuł Twoją obecność

zanim rozpoczniesz jakąkolwiek rozmowę, pozwól mu poczuć twoją obecność. Komentuj Post wspólnego przyjaciela lub aktywnie wyrażaj swoją opinię w swoich wspólnych obszarach zainteresowań.

Zmiana zdjęcia profilowego może również pomóc.

nie zwracaj na siebie uwagi.

Zachowaj subtelność i klasę. Upewnij się, aby wywołać odpowiedź w jego umyśle.

twoje zachowanie w mediach społecznościowych odgrywa znaczącą rolę, więc zachowaj wystarczająco dużo pokazując, że za każdym razem zostaniesz zauważony.

Porozmawiaj szczerze

najprawdopodobniej to on skontaktuje się z Tobą pierwszy.

nawet jeśli nie, Znajdź wymówkę, aby wsunąć się do jego skrzynki odbiorczej, przypominając mu o jakimś ważnym wydarzeniu, na które czekał, lub po prostu życząc mu wakacji lub święta.

po przyjemnej rozmowie o swoim życiu, odkąd zerwałeś lub w jakimkolwiek innym temacie:

  1. przejdź do właściwego punktu.
  2. Bądź szczery, że chcesz dać swojemu Związkowi drugą szansę.
  3. porozmawiaj o tym, dlaczego uważasz, że związek nie powiódł się i podziel się swoją oceną i opiniami, zachowując całkowitą przejrzystość.
  4. nie bój się mówić o niepewności i możliwościach związku na odległość, który nie działa.

wysłuchaj jego myśli na ten temat i dojdź do wzajemnego zrozumienia tego, co należy zrobić.

Skonfiguruj wiele spotkań

fizycznie spotkanie jest znacznie bardziej korzystne niż Czas twarzy. Ważne jest, aby nie trzymać się tylko tekstów. Spotkanie osobiście wywoła o wiele bardziej uczciwą rozmowę niż SMS-y. Pozwala realistycznie patrzeć w przyszłość i oceniać stan rzeczy obecnie. Wiele problemów można rozwiązać za pomocą starej dobrej rozmowy twarzą w twarz przy filiżance kawy lub lunchu.

ze spraw, które musisz omówić, przede wszystkim chodzi o to, jak zamierzasz ostatecznie zamknąć ten dystans między tobą a byłym chłopakiem. Porozmawiaj o poświęceniach, które oboje jesteście gotowi podjąć, aby osiągnąć swój cel końcowy. Rozważ też wszelkie ograniczenia finansowe i podstawowe obawy dla was obojga na tym etapie waszego życia.

wyznacz realistyczne i namacalne cele, mając na uwadze ramy czasowe, aby je osiągnąć. Nie wszystko można rozstrzygnąć na jednym spotkaniu. Czasami tylko jeden problem może pochłonąć cały twój czas.

dlatego skonfiguruj wiele sesji w celu omówienia różnych problemów, które możesz napotkać lub zmartwień, które czujesz w związku. Takie interakcje organiczne podniosą poziom zaufania i pomogą wam obu mieć realistyczny i standardowy zestaw przekonań i oczekiwań.

często się komunikuj

powrót byłego chłopaka do Związku na odległość może być trudnym krokiem. Ale po tym, jak sytuacja jest wystarczająco jasna dla was obu, nadszedł czas, aby przejść do następnego kroku. Robienie rzeczy razem przez telefon doda słodyczy związku. Bycie tam dla swojego partnera bez faktycznie tam pokazuje swoją miłość i zaangażowanie wobec partnera.

małe rzeczy mogą wiele znaczyć w związku. Zwłaszcza w związku na odległość, każda mała troska o partnera może wiele dla niego znaczyć. Dzięki regularnym kontrolom możesz sprawić, że twój partner poczuje twoją obecność. Nawet jeśli jesteś zajęty przez cały dzień, tylko pięciominutowy czat przed snem może wiele znaczyć.

związki na odległość mogą być czasami bardzo wymagające i wyczerpujące. Obaj partnerzy mogą mentalnie istnieć w równoległych wszechświatach z całkowicie przeciwnymi uczuciami i uczuciami. Zwykle robi się bardzo skomplikowane po określonym czasie, kiedy każdy tekst od partnera zaczyna wyglądać jak przewijanie od wczoraj, a interakcje stają się monotonne i nudne. Związek może stać się dość napięty, prowadząc do ewentualnej porażki.

ponieważ emocjonalnie nudny związek na odległość może stać się z biegiem lat, jego urok jest również rzadki i bezprecedensowy w niektórych przypadkach.

jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Chociaż rzeczywistość często niszczy złudzenie, w którym żyje para, radość i oczekiwanie są niezrównane, dopóki trwa.

z tego powodu fundamentalne jest, aby nie brać niczego za pewnik i planować z wyprzedzeniem, pamiętając o aktualnych okolicznościach i ograniczeniach.

głównie po rozstaniu, gdy chce się odbudować związek ze swoim byłym, są pewne rzeczy, o których należy pamiętać, zanim zrobi się kolejny krok naprzód. Samoświadomość i wiedza o intencjach i zobowiązaniach partnera są niezbędne przed podjęciem decyzji po raz drugi.

brak fizycznej intymności jest jednym z istotnych powodów, dla których związki na odległość Zwykle zawodzą. Ale kiedy twoje serce jest przekonane i przytłoczone uczuciem straty i żalu po rozstaniu, odległość nie oznacza nic, gdy osoba ma na myśli wszystko.

czy to w porządku obnosić się ze swoim rzekomym szczęściem po rozstaniu, aby Twoja była była zazdrosna?

takie pomysły i ich realizacja różnią się w zależności od Związku. Nikt nie może Ci dokładnie powiedzieć, co masz robić, ponieważ nikt nie jest na Twoim miejscu oprócz Ciebie.

jeśli uważasz, że dobrze rozumiesz jego temperament i że taki pokaz może być konieczny, aby sprowokować go do zainicjowania kontaktu z tobą, to jest to twoja dyskrecja.

tylko upewnij się, że nie przekroczysz linii i nie wywoła z niego żadnych negatywnych emocji, sprawiając, że wątpi w swoją wartość. Takie posunięcie okaże się w takich okolicznościach odwrotne do zamierzonego.

to może skończyć się każdą szansą na powrót twojego byłego chłopaka do Związku na odległość. Więc po prostu uważaj, czego sobie życzysz; możesz tego żałować, kiedy naprawdę to dostaniesz.

jakie są kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, gdy poważnie angażuje się w związek na odległość?

  • jasno określajcie swoje zobowiązania i cele. Obaj partnerzy muszą mieć na uwadze podobny i pragmatyczny cel końcowy.
  • zaufanie i lojalność są niezbędne do dawania i brania, co jest niezbędne dla długotrwałego związku na odległość.
  • ważne jest, aby utrzymać regularny kontakt i nie pozwolić, aby rozmowy stały się nudne i nieświeże.
  • każda okazja fizycznego spotkania musi być wykorzystana i nie powinna iść na marne. Konieczne jest, aby przekazać swoje wibracje i pewność.
  • wreszcie wypracuj konkretny plan zamknięcia dystansu, mając na uwadze określone ramy czasowe.

często związki na odległość zawodzą, ponieważ większość tej listy kontrolnej jest ignorowana, ponieważ para żyje w ponętnej fikcyjnej rzeczywistości.

na wynos

przekonywanie byłego chłopaka do powrotu do Związku na odległość jest stosunkowo proste niż wtedy, gdy sytuacja jest inna. Rzeczywisty zniechęcający żagiel polega na tym, że ten związek działa. Problem nie jest tak beznadziejny, jak mówią statystyki. Trzeba uświadomić sobie emocjonalną inwestycję w grę i wymyślić sposób, aby przejść do tego osobliwego związku, unikając błędów, które większość ludzi popełnia.

na koniec, jeśli chcesz dać partnerce drugą szansę po rozstaniu, zrób to dobrze tym razem i przygotuj się dobrze, pamiętając o wspólnym celu. Pierwsze twój były chłopak z powrotem w związku na odległość może odmłodzić zaufanie, miłość, i uczenia się na błędach z przeszłości; związek może prawdopodobnie stać się o wiele bardziej nienaganne i bezpieczne, podobnie jak złamane kości leczyć silniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.