jak oglądać brytyjską telewizję za granicą

dla wielu ludzi, którzy często podróżowali, mieszkali lub odwiedzali Niemcy lub pobliską Holandię, istniała nadzieja, że wkrótce brytyjska telewizja będzie tam łatwo dostępna. Nadzieja tkwiła w wysiłkach Unii Europejskiej zmierzających do ustanowienia jednolitego rynku cyfrowego – co oznacza, że wszystko, co kupisz w jednym kraju Europejskim, będzie dostępne bezpłatnie w innym. Na przykład Twoja licencja BBC TV powinna umożliwić Ci dostęp do stacji niezależnie od Twojej lokalizacji. Wygląda na to, że Brexit postawił na te nadzieje, a BBC z pewnością wycofało się z planów zainicjowania pewnego rodzaju bezpiecznego logowania dla tych, którzy płacą za licencję telewizyjną.

oglądaj brytyjską telewizję w Niemczech

więc prawdopodobnie wracamy do obecnej sytuacji w najbliższej przyszłości, tj. krok poza Wielką Brytanią, a zostaniesz zablokowany przez wszystkie brytyjskie stacje telewizyjne online. Więc to wszystko BBC, ITV, Kanały 4 i 5 automatycznie filtrowane dla każdego, kto nie ma brytyjskiego adresu IP.

technologia jest dość prosta, choć powoli staje się coraz bardziej zaawansowana. Po połączeniu się z którąkolwiek ze stron internetowych UK TV Twój adres IP jest rejestrowany. Następnie lokalizacja jest określana, za pośrednictwem jednej z wielu internetowych baz danych dostępnych do tego, jeśli nie jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, zostaniesz przełączony na wersję międzynarodową lub po prostu zablokowany przed którymkolwiek z treści wideo online. Kilka szczęśliwców będzie miało nieprawidłowy adres IP, ale zwykle jest to dość skuteczne.

istnieje oczywiście rozwiązanie, które działa dla każdego z dowolnego miejsca na świecie. W rzeczywistości ponad trzy miliony osób obejrzało relację BBC z meczu Anglia-Tunezja spoza Wielkiej Brytanii.

oto rozwiązanie, które działało przez ponad dekadę, pokazane w tym filmie. Pokazuje, jak można oglądać BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie, w tym z Niemiec.

jest to w zasadzie ćwiczenie w zakresie prywatności online, uzyskując możliwość ukrycia adresu IP i lokalizacji z każdej odwiedzanej witryny. Demonstrowane oprogramowanie jest w rzeczywistości oprogramowaniem zabezpieczającym, które pozwala na kierowanie połączenia internetowego przez bezpieczny serwer VPN. Kluczowym czynnikiem do oglądania brytyjskiej telewizji jest to, że serwer, którego używasz, znajduje się w Wielkiej Brytanii, a zatem ma Brytyjski adres IP.

dlatego po połączeniu się z BBC strona internetowa rejestruje adres IP serwera VPN, który nie jest twoim prawdziwym. Następnie zostaniesz uznany za surfera z siedzibą w Wielkiej Brytanii, a otrzymasz pełny dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych na żywo (obecnie około 12) oraz niesamowitego archiwum BBC iPlayer.

otrzymasz również dostęp do wszystkich innych stacji, takich jak ITV Hub i Channel 4 oraz kilka innych. Rzeczywiście, jeśli chcesz oglądać aktualną relację z Mistrzostw Świata, znajdziesz ją prawie równo w BBC i ITV. Niektóre strony internetowe również wymagają konta, ale są one bezpłatne, a wszystko, co musisz zrobić, to podać prawidłowy kod pocztowy w Wielkiej Brytanii, gdy go konfigurujesz.

możesz go również użyć do kontrolowania dostępu do innych zastrzeżonych stron internetowych, niezależnie od Twojej lokalizacji. Jeśli masz aktywną subskrypcję Sky, dowiesz się, jak uzyskać Sky TV również w Niemczech. Po prostu połącz się przez brytyjski serwer VPN.

istnieją oczywiście inne opcje, można uzyskać niektóre kanały za pomocą telewizji satelitarnej w Niemczech zbyt. Jednak korzystanie z VPN jest niezwykle proste,niedrogie i oferuje poziom prywatności i elastyczności. Na przykład nie tylko można oglądać brytyjską telewizję online można również uzyskać dostęp do usług w innych krajach zbyt. Jeśli chcesz oglądać coś, czego nie możesz zainstalować VPN, na przykład Smart TV, Możesz również użyć rozwiązania DNS dla BBC iPlayer.

Połącz się na przykład przez amerykański serwer i możesz oglądać wszystkie rodzaje amerykańskich kanałów telewizyjnych, takich jak ABC, NBC i Hulu. Wypróbuj również wspaniałą stację radiową Pandora, która działa doskonale dzięki aktywnemu połączeniu VPN w USA. Nie tylko możesz uzyskać dostęp do amerykańskiej telewizji w Niemczech, ale możesz także oglądać amerykańskie wersje takich rzeczy, jak Netflix.

są jednak pewne zastrzeżenia, które powinieneś rozważyć. Po pierwsze pamiętaj, że gdy jesteś podłączony do sieci VPN w Wielkiej Brytanii lub USA, wiele niemieckich kanałów również nie będzie działać. Rozwiązanie jest proste, ale wystarczy odłączyć usługę w razie potrzeby.

inną kwestią jest to, że chociaż obecnie istnieje kilka sieci VPN, które umożliwiają oglądanie brytyjskiej telewizji w Niemczech, wiele z nich zostało zablokowanych i filtrowanych. Coraz więcej firm coraz lepiej wykrywa wiele połączeń i źle skonfigurowane połączenia VPN. Ponadto dostęp do serwisu Netflix można uzyskać tylko za pomocą określonego typu adresu IP, który jest klasyfikowany jako adres mieszkalny. Są one bardzo trudne do uzyskania i jeśli chcesz uzyskać dostęp do Netflixa, musisz najpierw sprawdzić – Identity Cloaker jest jednym z niewielu, które dostarczają te adresy. Jest możliwe, że inne firmy wprowadzą tę technologię również w przyszłości, więc jest to coś, o czym należy pamiętać.

trudno zobaczyć, co przyniesie przyszłość, ale wygląda na to, że na razie jesteśmy bezpieczni, wybierając przyzwoitą sieć VPN do oglądania brytyjskiej telewizji w Niemczech.

nasza rekomendacja jest zawsze zaufanym zabezpieczeniem tożsamości, które nadal działa dobrze, najlepiej najpierw wypróbować krótką wersję próbną, aby sprawdzić, czy działa dobrze dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.