jak opublikować swój ślub w czasopismach i blogach

jak opublikować swój ślub w czasopismach i blogach

tak wiele par chciałby być opublikowany na pięknym blogu lub magazynie (taka idealna pamiątka! ale przy tak wielu ślubach artystycznych, co sprawia, że twoje się wyróżnia? Z moim doświadczeniem jako art director w WEDDING magazine, moje pary często pytają mnie o to, co sprawia, że ślub jest publikowany? Ze wszystkimi pięknymi blogami ślubnymi i publikacjami w druku i online, które nas inspirują, może być przytłaczające, aby wziąć wszystko w. Jak zachować spójność stylu ślubu, aby upewnić się, że dzień ślubu jest tak ponadczasowy i stylowy, jak to tylko możliwe, gdy przypiszesz swój idealny ślub na tablicach Pinteresta i zapiszesz wszystkie ulubione zdjęcia na Instagramie?

oto kilka świetnych wskazówek dotyczących fotografii ślubnej, których nauczyłem się od publikacji w kilku czasopismach i blogach:

stylizacja

magazyny zbyt często widzą, nadmierne wykorzystanie stylizacji i rekwizytów w weselu, aby było bardziej „godne złożenia” i nie zawsze działa. Zazwyczaj zdecydowana większość stylizacji „rekwizytów” może datować dane wydarzenie i sprawić, że będzie ono oparte na trendach. Nie coś, czego szukają publikacje. Widziałem wesela z rekwizytami, które nie mają sensu; wyobraźcie sobie panny młode trzymające złote rozpylone ananasy w środku górskiej scenerii. Dlaczego? To rekwizyty ze względu na rekwizyty, Twoja stylizacja i rekwizyty powinny coś dla ciebie znaczyć i być częścią dnia jako całości, nie tylko ze względu na to. Mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o stylizację i nie zapomnij rozważyć zatrudnienia stylisty lub planisty, jeśli nie masz pewności, aby uzyskać szeroką gamę obrazów, aby zapewnić, że ślub ma głębię, różnorodność i spójność.
Inspiracja – zastanów się skąd czerpiesz inspirację. Jeśli oglądasz tylko inne wesela, które zostały już opublikowane, pamiętaj, że po prostu powielasz style, które były modne w poprzednim roku, a twój ślub może nie być przez kolejne 12 miesięcy. Gdy jesteś na Pintereście, spróbuj przypinać tekstury, zdjęcia wnętrz, emocje itp. Dużo zdjęć, które nie są związane ze ślubem. Możesz znaleźć inspirację w sztuce, muzyce, przyrodzie i wszystkim, co Cię interesuje jako para. Zawsze uzyskasz najlepsze wyniki, jeśli włączysz swój styl i gusta jako para i osoby. Spójrz na nas i większe blogi, pamiętając, że często wyprzedzają krzywą trendu tutaj w Wielkiej Brytanii. Spróbuj styl Me Pretty, Once Wed, Wedding Sparrow i Magnolia Rouge dla inspiracji online i Geraldine, Martha Stewart wesela i węzeł dla czasopism drukowanych.

zdjęcia

jeśli chodzi o fotografię, moim zadaniem jest zapewnienie, że twój dzień wygląda idealnie nawet w najdrobniejszych szczegółach. Nigdy nie strzelałbym do szczegółów jako drugi pomysł. Jeśli myślimy o papeterii ślubnej jako przykładzie, często widzimy Apartament przypadkowo umieszczony na najbliższej powierzchni piętra obok okna na naturalne światło w dniu ślubu w miejscu przyjęcia weselnego. Moje wieloletnie doświadczenie jako art director w wedding magazine, jak również 14 lat fotografowania ślubów oznacza, że wiem, jak wiele znaczą te szczegóły, ile godzin spędziłeś na nich.

gdy ten obraz jest umieszczony w zgłoszeniu i ma uzupełniać portrety plenerowe, lniane obrazy stołowe i organiczne kwiaty, ciemne drewniane podłogi w miejscu odbioru nigdy nie sprawiają, że papiernicze artykuły wyglądają dobrze. Twój fotograf nigdy nie powinien fotografować szczegółów ślubu, nie myśląc o ślubie jako całości. Fotografowie mogą zabrać deski do stylizacji na wesela lub po prostu pościel w neutralnych kolorach. I pamiętaj, że często mniej może być więcej, jeśli szczegóły są naprawdę piękne i przemyślane, ale pamiętaj, że nie musisz mieć szczegółów na każdym stole, możesz sprawić, że Twój górny stół będzie czynnikiem wow.

dlatego proszę moje pary o wcześniejsze podzielenie się tablicami na Pintereście i ich inspiracją do stylizacji i kolorem, abyś nigdy nie polegał na miejscu, w którym można umieścić szczegóły (bukiety w zestawie!) kiedy przyjdziesz złożyć ślub. Nie lekceważ wykorzystania przestrzeni. Przestrzeń może być tak emocjonalna na obrazie, a redaktorzy czasopism uwielbiają widzieć świetne wykorzystanie przestrzeni w luksusowej fotografii ślubnej. Uwielbiają również oglądać nieostre ujęcia, zdjęcia makro, emocjonalne ujęcia i szczegóły, takie jak ruch, szczegóły makijażu i klasyczny tył głowy (to świetnie na Instagramie i Pintereście!). Ogólnie rzecz biorąc, dzień ślubu musi odzwierciedlać was jako osoby i jako para! Ciesz się planowaniem i baw się dobrze!

a jako fotografowie ślubni naszym zadaniem jest zapewnić Wam jak najlepsze zdjęcia z Waszego dnia, abyście mogli jak najwięcej się zrelaksować podczas uroczystości! Rozluźniona i szczęśliwa panna młoda sprawia, że ślub jest na pewno najbardziej atrakcyjny.

Tips by Sara of fine art wedding blog Wedding Sparrow and Julia – of Julia and You Sp. z o. o. Julia artystyczna fotografka ślubna i od wielu lat dyrektorka artystyczna czołowego magazynu ślubnego-WEDDING. Jej śluby są regularnie opisywane w najlepszych czasopismach ślubnych, a także znanych blogach ślubnych, w tym – You and Your wedding, Wedding magazine, Perfect wedding, County wedding magazines, Rock my wedding, Love my dress, Whimsical Wonderland weddings and Plans and presents między innymi

how to get a wedding publishedweddings featurewedding magazinewedding magazine feature Blog ślubnyjak urządzić wesele opublikowano jak urządzić wesele opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.