Jak: oznaczyć część strony fanowskiej na Facebooku lub Nazwę grupy

podziel się tym artykułem z przyjaciółmi i rówieśnikami…
FacebookMessengerWhatsAppTwitterLinkedInShare

Reklama

oznaczanie znajomego jest zawsze po to, aby Twoi znajomi powiadomili, że podałeś jego imię w komentarzu, statusie lub podpisie zdjęcia. Zastanawiałeś się, jak oznaczyć część nazwy na Facebooku? Cóż, możesz oznaczyć swoje imię lub nazwisko znajomego na Facebooku, ale kiedykolwiek próbowałeś oznaczyć takie strony? Zazwyczaj używamy symbolu @ do tagowania znajomego lub strony fanowskiej. Ta sztuczka używa tego samego symbolu do oznaczania nazw fanpage i grupy na Facebooku, ale z kodem. To nie będzie zwykła metoda. Użyj kodu, który daję, aby oznaczyć stronę fanowską lub grupę na Facebooku. Wiedziałeś? Możesz oznaczyć każdą osobę dowolną nazwą na Facebooku-Sprawdź tutaj.

wymagania dotyczące tagowania części nazwy na Facebooku są takie, że potrzebujesz identyfikatora grupy do tagowania grup i identyfikatora strony do tagowania strony.

jak uzyskać identyfikator Fan Page na Facebooku?

Reklama

aby uzyskać identyfikator strony fanowskiej na Facebooku, wystarczy sprawdzić adres URL strony. Jeśli adres URL wygląda jak poniżej, możesz użyć 123456789 jako ID strony.
http://www.facebook.com/pages/sample-name/123456789
jeśli adres URL strony wygląda tak, jak ten poniżej, musisz przejść do http://graph.facebook.com/username, aby znaleźć jego ID.
http://www.facebook.com/username

jak uzyskać identyfikator grupy na Facebooku?Facebooka, to 123456789 jest ID grupy na Facebooku.
http://www.facebook.com/groups/123456789/

w drugim przypadku, jeśli adres URL wygląda poniżej, to znaczy, jeśli grupa ma niestandardowy link bezpośredni, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć powiadomienie grupy i kliknąć prawym przyciskiem myszy ustawienia.
URL wygląda mniej więcej tak, jak poniżej, wtedy ID twojej grupy to 123456789.
http://www.facebook.com/ajax/groups/membership/subscribe_get.php?icononly=0&inline_selector=groupNotif123456789&group_id=123456789

teraz po uzyskaniu identyfikatora nadszedł czas, aby oznaczyć grupę lub stronę tylko częścią nazwy. Użyj poniższego kodu, aby oznaczyć.

@

na przykład identyfikator grupy lub strony to 123456789,a nazwa to przykładowy element. Jeśli planujesz oznaczyć tylko kawałek w komentarzu lub statusie, musisz zrobić kod podobny do poniższego.

@

pamiętaj, że podczas tagowania, zawsze jest wymagane, aby zobaczyć nazwę grupy lub strona jest wstawiana w kodzie, jak to jest i nawet nie zmienia się przypadek nazwy, ponieważ, to działa tylko wtedy, gdy poprawna nazwa jest wymieniona.

zobacz przykład, w którym oznaczyłem pierwszą część grupy. W podobny sposób można oznaczyć dowolną część grupy, chodzi o to, że muszą być oddzielone spacją. Jeśli nazwa grupy lub strony to tylko CryptLife. Wtedy nie możesz wziąć żadnej części nazwy do znakowania.

Zaskoczony? Wykonaj to na swoim Facebooku. Szkoda, że nie ma takiej sztuczki na Facebooku. Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.