jak Sprawdzić saldo Zaina w telefonie?

Zain jest jednym z głównych dostawców usług sieci komórkowej w Arabii Saudyjskiej. Ponieważ jest to spójna część życia Saudyjczyków, ważna w tym, zawsze dobrze jest mieć pod ręką dodatkowe informacje. Być może zastanawiasz się, jak Sprawdzić saldo Zaina (tylko dla numerów przedpłaconych) i dostępną kwotę w telefonie. Jednak nie obawiaj się, ponieważ mamy tutaj kilka metod, które pomogą Ci przez ten proces.

Uruchom kod USSD

jest to prawdopodobnie najprostszy sposób na sprawdzenie salda. Po prostu wybierz *142# w telefonie, a pokaże ci kredyt, który pozostawiłeś na karcie SIM. To nie zajmuje czasu i możesz to zrobić w dowolnym miejscu i czasie.
aby sprawdzić pozostałe saldo Internetu w MBs, wybierz *405#, a system pokaże ci resztki salda internetowego.

sprawdzenie salda Zain przez SMS

innym sposobem sprawdzenia pozostałego salda, szczególnie w przypadku danych internetowych, możesz wpisać BC i wysłać go na numer 700212 lub 959.
natychmiast otrzymasz odpowiedź z pozostałym Saldem danych.

Zapytanie o saldo Zain za pośrednictwem infolinii

nieco bardziej wymagającą metodą sprawdzenia pozostałego salda Zain jest wywołanie infolinii Zain. Zadzwoń pod numer 959 z numeru Zain i wybierz język, który może być Angielski lub arabski. Następnie naciśnij 1, aby uzyskać Zapytanie o równowagę, a automatyczny głos powie Ci to. Musisz tylko słuchać!

Zain balance check poprzez aplikację mobilną

Zain ma bardzo ładną aplikację dla telefonów, która jest dostępna zarówno dla Androida, jak i iOS. Możesz się zalogować, tworząc na nim swoje konto z numerem. Jest to jedna z najprostszych metod i łatwa do wykonania. Możesz sprawdzić zarówno salda przedpłacone, jak i postpaid w ten sposób i szybko.

strona internetowa Zaina

strona internetowa Zaina również ma sposób na sprawdzenie swoich rzeczy online. Możesz sprawdzić pozostałe saldo, pozostałe dane internetowe i saldo karty SIM, a także rachunki postpaid. Proces ten jest nieco bardziej złożony i długotrwały, a zatem nie jest najbardziej idealny ze wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.