Jak sprawić, by kobieta Taurus Cię goniła – ostateczny zasób

jak sprawić, by kobieta Taurus Cię goniła? Taurus dziewczyna jest ziemisty i nie-nonsens.

jest pod wrażeniem prawdziwych osiągnięć, a nie Wielkiej pustej gadki czy rzucania imion. Tak więc, jeśli masz oko na damę urodzoną pod znakiem Byka i chcesz poznać wskazówki, jak zdobyć jej serce, ten artykuł jest całkowicie dla ciebie.

chcielibyśmy dać ci radę, jak sprawić, by kobieta Taurus Cię goniła.

aby się zakochać, musisz początkowo zrozumieć jej osobiste cechy i zachowania.

jak sprawić, by kobieta Taurus Cię goniła

ona jest stałym znakiem, którego umysł trudno zmienić, gdy podjęła decyzję. Ciężko pracuje, aby dostać to, czego chce i ma ekstremalną cierpliwość.

gdy kobieta Taurus zdecyduje, że chce cię, pokaże Ci swoją romantyczną stronę. Porozmawia z tobą o skomplikowanych randkach, których chciałaby doświadczyć lub które uważa za przyjemne.

jest bardzo hojna, jeśli chodzi o wszystkie formy okazywania uczuć. Ponadto da wysokiej jakości prezenty, które wiele znaczą lub będą ramieniem, na którym można się oprzeć. Pokaż jej ten sam rodzaj zachęty do swoich zainteresowań i celów, jeśli chcesz, aby kobieta Taurus Cię ścigała.

preferuje tradycyjny związek, który obejmuje romans. Jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawić, by kobieta Taurus goniła, będziesz stabilny emocjonalnie i finansowo oraz kimś, kto jest niezawodny w razie potrzeby.

znak zodiaku Byk ma związek z naturą. Powiedz jej, jak bardzo lubisz przebywać na świeżym powietrzu, na przykład na spacerach po plaży lub ulubionych szlakach turystycznych.

niektóre kobiety Taurus lubią gonić „złych chłopców” i postrzegają ich zachowanie jako formę bezpieczeństwa, ponieważ z jej perspektywy jego wytrzymałość pokazuje innym, że nie można go popychać, a on może ją fizycznie chronić.

przyciągnij byka, pozwalając jej czasami przejąć kontrolę nad sytuacją. Jako znak ziemi, Taurusy lubią zapewniać lub pomagać w jakiś sposób. Jeśli chce ci w czymś pomóc, pozwól jej. Jest z natury niezawodna i praktyczna, daje dobre rady.

kobieta Taurus jest stworzeniem z przyzwyczajenia. Kobiety Taurus znaleźć komfort w ich codziennej rutyny i są sfrustrowani przez nieznanych, niepewności i niespodzianek. Poświęca swój czas, aby osiągnąć swoje cele i uzyskać to, czego chce. Pokaż jej, że jesteś konsekwentny w niektórych dziedzinach własnego życia, a także przyciągnąć ją.

musisz pokazać kobiecie Taurus, że jesteś cierpliwy. Potrzebuje czasu na przemyślenie ważnych decyzji i nie wskakuje szybko w związki.

jak wspomniano wcześniej, kobieta Taurus z natury rozumie Prawo przyciągania. Wykorzystaj to prawo na swoją korzyść, skupiając się na niej. Daj jej swoją energię i uwagę i reaguj tylko na pozytywne rzeczy o niej, które widzisz. Ta uważność przyciągnie więcej jej dobrej energii do ciebie.

kobieta Taurus zauważy twój zapach. Jeśli nosisz charakterystyczny zapach, który jest wysokiej klasy i intrygujący, jest to dobry sposób, aby ją przyciągnąć. Nakładanie warstw pachnącymi mydłami, balsamami, olejkami i kolońskimi jest dla niej bardzo atrakcyjne.

porady, jak sprawić, by kobieta Taurus Cię goniła?

powoli i spokojnie

bądź cierpliwa, bo nigdy nie pozwoli się spieszyć. Ona musi spędzić trochę czasu, aby poczuć się z Tobą komfortowo i rozwijać uczucie do ciebie. Zamiast popychać ją, podejmij skromne podejście do uwodzenia i użyj subtelnych mocy przyciągania, aby rzucić na nią zaklęcie.

ładnie pachnie

Spójrz, wszystkie pięć zmysłów dominuje w świecie Taurusa. Głowa kobiety Taurus zostanie obrócona, jeśli zostawiasz niebiański ślad dla jej nosa.

nie przesadzaj. Kąpiel w Brut zaatakuje jej zmysły i sprawi, że będzie chciała zachować dystans między tobą a nią, więc spokojnie. Ta kobieta kocha subtelność.

wyglądaj dobrze

spraw, aby Twój wygląd był jak najbardziej atrakcyjny, dbając o swój wygląd.

znowu nie musisz nosić formalnego stroju, gdy ją widzisz, ani żel włosów do nieba. Po prostu upewnij się, że Twój wygląd jest schludny, czysty i stylowy.

kobiety Taurus uwielbiają mężczyzn ze stylem, więc daj swojemu trochę światła.

pokaż jej, że jesteś wiarygodny i godny zaufania

nie rób niczego, co mogłoby zagrozić jej bezpieczeństwu. Nie lubi zbyt wielu emocji i trudno jej poradzić sobie z nieoczekiwanymi niespodziankami.

krótko mówiąc, upewnij się, że zapewniasz jej lojalność i bezpieczeństwo, których chce, ponieważ wierzy, że miłość jest na zawsze. Bądź cierpliwy z tą dziewczyną; może nie spieszyć się, ale kiedy otworzy swoje serce i pozwoli Ci wejść, będzie idealnym partnerem.

pokaż jej swoje poczucie humoru

chcesz ją naprawdę zainteresować? Daj jej posmakować tego, jak spontaniczny i zabawny możesz być. Pokaż jej, jak się bawi, a będzie o tobie dobrze myśleć.

kobiety Taurus również uwielbiają się śmiać. Nie tylko małe chichoty, ale głęboki brzuch śmieje się. Jeśli potrafisz rozśmieszyć ją na głos i śmiać się z nią, to oczaruje ją to.

daj jej znać, że jest dowcipna, zabawna, piękna, głęboka itp

Później jeszcze raz ją pochwal. Trochę „jesteś wspaniała” lub „uwielbiam, jak troskliwa jesteś” przechodzi długą drogę z Taurusami.

uwielbiają być uwielbiani. Przynajmniej jest to pewny sposób, aby dać jej znać swoje uczucia, które doceni.

pozwól jej pokazać swoją kreatywność

ponieważ uwielbiają czasami się popisywać, powinieneś pozwolić jej się popisać, jej kreatywność, a także podziwiać ją, gdy to robi. Nawet zachęcić ją, jeśli trzeba to zrobić, bo wszystko to sprawi, że łatwo zakochać się w tobie.

daj jej znać, że jesteś stabilny i niezależny

żadna kobieta Taurus nie szuka partnera, który nie może stanąć na własnych nogach. Nie chodzi o to, że będzie cię unikać, jeśli jesteś pomiędzy pracą, czy coś, ale jeśli masz stabilność, której pragnie, upewnij się, że o tym wie.

chodzi o to, czy chcesz ją zobaczyć w sposób nieformalny, czy poważniejszy. Zaufaj mi, spodoba jej się to.

kup jej kwiaty czasami

tak, Taurusy naprawdę lubią całe kwiaty. Jako znak rządzony Wenus, byk ma głębokie uznanie dla piękna i natury, co oznacza, że kwiaty są całkowicie odpowiednie.

wyślij jej róże na Walentynki lub piękny, pachnący bukiet tylko dlatego, że jest to właściwy ruch, jeśli się o nią zabiegasz.

zrób to po udanej randce, a rozpuści się.

komplementuj ją

innym najbardziej naturalnym sposobem na jej zdobycie jest komplementowanie jej i mówienie jej, jaka jest piękna i piękna. Komplementy są jedną z rzeczy, które przyciągają kobietę Taurus blisko mężczyzny, ale nie przesadzaj. Zbyt wiele wszystkiego jest straszne, a oni mocno w to wierzą.

wyślij jej pikantne smsy

zrób to tylko wtedy, gdy otrzymałeś od niej wyraźne sygnały, że jest na to otwarta lub jeśli ją zainicjowała. Ciężki flirt i randki, które płynnie otwierają drzwi do seksownych wymian, które sprawią, że wróci po więcej.

to jest dobry sposób, aby upewnić się, że iskra nie wypali. Silny apetyt seksualny jest częścią jej makijażu, a ona rozkoszuje się pożądaniem. Pewnie lubi sexting, więc jeśli uzna, że jesteś atrakcyjny i się w to angażuje, to przejdzie długą drogę.

spraw, aby Twoje miejsce było Pałacem zmysłowych rozkoszy

zrób wszystko, co w twojej mocy, aby Twoja podkładka była wygodniejsza, miękka, pachnąca i ogólnie atrakcyjna dla jej zmysłów.

świece zapachowe waniliowe, miękkie poduszki, nastrojowa muzyka,jedwabne prześcieradła … masz pomysł. I nie zapomnij o dobrym jedzeniu i piciu.

czego nie robić, próbując przyciągnąć kobietę Taurus?

możesz odeprzeć kobietę Taurus, będąc typem osoby, która potrzebuje zewnętrznej walidacji i uwagi. Ona nie kojarzy się z ludźmi, którzy mają negatywną reputację, która może skończyć się na niej.

jest wyłączona przez przechwalanie się lub rozlewanie sekretów. Jej strażnik zostanie, jeśli poczuje, że nie może Ci ufać. Jeśli ci się zwierzy i zdradzisz jej zaufanie, nie będzie Ci wybaczone. Jest to dla niej wielka sprawa, ponieważ wrażliwość jest poza jej strefą komfortu i nie traktowanie jej emocji delikatnie sprawi, że stracisz na niej silną możliwość utraty jej na zawsze.

jeśli próbujesz uwieść kobietę Taurus, nie powinieneś jej naciskać. Nie zdziw jej, spotykając się z nią w miejscach lub pojawiając się niezapowiedziany lub nieproszony. Nie bądź zbyt wytrwały w rozmowach telefonicznych, tekstach i komentarzach w mediach społecznościowych.

kiedy kobieta Taurus wykazuje zainteresowanie, sprawdza cię, czy masz potencjał, aby być jej przyszłym małżonkiem, więc jeśli szukasz szybkiego romansu, wyczuje to i całkowicie straci zainteresowanie.

pokaż jej, że jesteś w tym na dłuższą metę. Wychowanie poważnych lub następnego poziomu aspektów w związku, takich jak przeprowadzka razem, małżeństwo lub zaręczyny zbyt szybko lub zanim wykaże jakiekolwiek oznaki, że cię lubi, pokaże jej, że nie jesteś szczery, a ona nie jest dla gier ani głupoty.

nawet po tym, jak postarasz się uwodzić kobietę Taurus, jest szansa, że możesz to cofnąć, jeśli robisz następujące rzeczy.

nie martw się, ona niekoniecznie będzie biegać w najmniejszym faux pas. Po prostu spróbuj ograniczyć te konkretne.

nie udawaj trudnego do zdobycia

unikaj robienia rzeczy zbyt skomplikowanych; zamiast tego wszystko, co musisz zrobić, to zaostrzyć jej apetyt, poczekać, aż weźmie bate itp. Prosta zmysłowość z dużą ilością pocałunków i przytulanek zadowoli ją najlepiej.

nie próbuj dzielić z nią czeku

po prostu zapłać.

kto płaci rachunek na koniec obiadu to temat do dyskusji w czasach współczesnych. Niektórzy uważają, że osoba, która wypytuje, powinna zapłacić. Między mężczyzną a kobietą na randce, czasami jest to postrzegane jako duszne i przestarzałe dla mężczyzny, aby zapłacić. Z drugiej strony, niektórzy widzą to jako kwestię etykiety Randkowej.

każda kobieta Taurus jest inna, więc nie mogę być pewien, że omdleje, jeśli odbierzesz czek. Ale powiem, że uwielbia być rozpieszczana, więc jeśli możesz dyskretnie zapłacić, nie robiąc z tego wielkiego Halo, to prawdopodobnie pokaże jej, że nie liczysz groszy. Partner, który nie jest skąpy, jest dla niej ważny.

może później będzie chciała zapłacić za bilety do kina lub następnym razem ugotować dla Ciebie kolację (prawdopodobnie jest znakomitą kucharką, ponieważ Taurusy są znane ze swoich kulinarnych zainteresowań) w zamian. Na pewno chodzi o wzajemność, ale będzie oczekiwać, że pokażesz jej, że jest to warte jej inwestycji.

Nie czepiaj się

bo uwielbia być niezależna i wolna. Jeśli jesteś typem emocjonalnie zależnym i nie możesz dać jej wolności, której chce, ponieważ nie tylko chce być niezależna,ale także chce, aby jej mężczyzna był tak też.

nie ruszaj się zbyt szybko

pędzący byk nigdzie cię nie zaprowadzi. We wszystkich rzeczach, romantycznych poszukiwań w tym. To jeden z najszybszych sposobów na pokazanie drzwi.

jeśli naprawdę chcesz, aby Taurus Cię gonił, uwodź ją powoli. Drażnij się z nią. Niech określi Tempo, jeśli chce go przyspieszyć.

nie bądź na uboczu

czy normalnie grasz w całą grę nie dzwoń ani nie pisz przez trzy dni? To znaczy, możesz spróbować z Taurusem, ale jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od Ciebie i to jest na samym początku rzeczy, może cię skreślić lub umieścić w strefie przyjaciół.

też nie bądź na uboczu, gdy jesteś z nią. To ją wkurzy. Bądź sobą. Twoja urocza jaźń.

nie psuj nastroju

moja przyjaciółka Taurus poszła kiedyś na randkę z mężczyzną, w którym była zakochana od zawsze. W końcu był singlem, a ona chyba nawet zaprosiła go na randkę. Tryskała przez telefon.

Cóż, po randce mówiła o tym, jak źle poszło. Co naprawdę przypieczętowało jej to, że poprosił ją o pieniądze za przejazd do domu i czy mógłby zabrać jej resztki do domu. Wystarczy powiedzieć, że już do niego nie zadzwoniła.

traktuj każdą chwilę jak prawdziwą romantyczną. I jeśli nie umierasz z głodu, nie proś o zjedzenie jej resztek, jakbyś był jej ojcem.

nie tańcz

jeśli masz zamiar zabrać kobietę Taurus na randkę, najlepiej upewnij się, że spełni ona jej standardy. Wybierz miejsce z miłą atmosferą lub przynajmniej wysokiej jakości przystawkami, ale ustawienie sceny jest preferowane, jeśli to możliwe. Żadnych McDonald ’ s i całodobowych restauracji.

jeśli kupujesz jej prezent, upewnij się, że nie jest to najtańsza wersja, jaką możesz znaleźć. Będzie o tym wiedziała i zapisze to w pamięci.

to nie znaczy, że oczekuje drogich prezentów. Jeśli dasz jej kartkę, którą napisałeś, spodoba jej się. Po prostu … nie bądź tani, OK?

nie gofruj

ona wie czego chce. Ty też powinieneś. Oznacza to nie zmuszanie jej do czekania, nie odrywanie się od niej i ogólnie utrzymywanie stałej obecności w jej życiu.

jak pomyśli, że nie jesteś poważny, to pomyśli, że nie jesteś poważny, a może szybko stracić zainteresowanie.

jak sprawić, by kobieta Taurus goniła Cię za pytaniami i odpowiedziami

Jak sprawdzić, czy kobieta Taurus cię lubi?

jasne znaki kobieta Taurus lubi Cię na każdym etapie:

1) zatrzyma to, co robi, aby z tobą porozmawiać.
2)zgodzi się na randkę.
3) może zaprosić Cię na obiad.
4) staniesz się częścią jej rutyny.
5) podzieli się z Tobą swoimi ulubionymi filmami.
6) podzieli się z Tobą swoimi marzeniami i chce poznać Twoje.

jak kobieta Taurus flirtuje?

będziesz wiedział, że Taurus flirtuje z Tobą, bo prawdopodobnie będzie cię wszędzie. Taurus jest bardzo wrażliwy na dotyk; uwielbia trzymanie za rękę, szczotkowanie ramion i pocieranie ramion. Jeśli niespodziewanie zacznie trzymać cię za rękę, nie zwracaj na to uwagi, bo szybko ruszy ręką z złości i zażenowania!

jak zadowolić kobietę Taurus?

Taurus może wpadać w depresję, czuć się leniwy i winny, że nie wykorzystuje w pełni swojego życia. Jest to znak, który lubi się zrelaksować, ale także czuć się produktywnym. Jeśli wzmocnisz zaufanie do jej darów i zachęcisz do wysiłku, zobaczy cię jako cheerleaderkę dla satysfakcjonującego życia. To najlepszy sposób na pozyskanie kobiety Taurus.

jak kobieta Taurus się rozpada?

Jak Taurus Signs Rozstaje Się Z Kochankami? Byk podchodzi do tematu rozstania w ten sam sposób, w jaki byk podchodzi do każdego negatywnego zdarzenia – delikatnie. Oznacza to, że Taurus najprawdopodobniej zabierze cię na jedzenie, a pod koniec wieczoru ogłosi, że wszystko się zmieniło.

jak kompatybilna jest kobieta Taurus?

kobieta Taurus uwielbia silne i potężne cechy mężczyzny Leo.

chociaż może przynieść całą swoją miłość, jeśli człowiek Leo skorzysta z niej i jej poleci, odpowie, zostawiając wszystko w milczeniu. Tymczasem Leo uwielbia otrzymywać pochwały od innych, ale Taurus nie lubi tego.

poza tym jej bierna rola może zagrozić ich związkowi, ponieważ esencja Leo jest dynamiczna, entuzjastyczna. Więc łatwo się złości z powodu jej ciszy i opanowania.

ważne jest to, że muszą nauczyć się harmonizować swoje różnice niż przeciwko nim. Bądź elastyczny, aby zmiękczyć swoje ego. Na przykład, gdy mężczyzna Leo nie kontroluje swoich emocji, kobieta Taurus powinna go szybko pogłaskać, motywując go.

odwrotnie, Lew musi się ukłonić przed upartą postawą Taurusa, gdy obaj są w trakcie walki. Chociaż Leo uwielbia przejmować kontrolę nad podejmowaniem decyzji, powinien zebrać opinie Taurusa, aby ich związek poprawił się na jak najlepszym poziomie.

jak przyciągnąć kobietę Taurus smsem

Unikaj używania niegrzecznych słów na niej, ponieważ prawie nie zawierają żadnych niezwykłych rozmów.
używaj poprawnego angielskiego i pisowni podczas pisania lub wysyłania SMS-ów.
daj jej testowanie umysłu wiadomości, które będzie czytała wielokrotnie, zanim zrozumie, co miałeś na myśli. Ale niech to będą czyste wiadomości tekstowe.
nie zapomnij być pierwszym, który życzy jej szczęśliwego nowego miesiąca, roku, urodzin, a nawet SMS-ów na dzień dobry przed kimkolwiek innym.

jak sprawić, by kobieta Taurus była zazdrosna

Bądź szczęśliwa przed nią
rób to, co myśli, że może tylko Ty. Zrób to sam i pozwól jej zobaczyć, że możesz to zrobić, jeszcze lepiej, ale zawsze obserwuj swoją stronę, abyś nie przesadził.
unikaj jej przez jakiś czas i poznawaj nowych przyjaciół, zwłaszcza jej bliskich, ale zawsze uważaj na swoje granice.
Pracuj ciężej i bądź bardziej zajęty.

jak rozśmieszyć kobietę Taurus

bądź zabawny lub bądź przyjazny
Ustaw zabawny zakład i upewnij się, że wygra
oglądaj razem filmy i pozwól każdemu z was wyjaśnić swój pogląd w tym filmie.
naśladuj kogoś, kogo oboje znaliście. Na przykład w Twojej okolicy, jeśli jest zabawna osoba lub niegrzeczna osoba, która rozśmiesza ludzi. Oboje powinniście naśladować tę osobę lub poprowadzić dyskusję, która ją poruszy.

jak sprawić, by kobieta Taurus Ci wybaczyła

spraw, aby została z tobą jeden na jednego, lub możesz iść spotkać się z nią sam
nie czekaj, aż przemówi lub pokaże Ci, jak bardzo ją zraniłeś, ponieważ nigdy tego nie zrobi. Zamiast tego, bądź tym, który poruszy ten problem.
zaakceptuj, że się mylisz, a ona ma rację.
Przyjdź z paczkami lub prezentem, który dasz jej po rozliczeniu
przeproś ją i przekonaj romantycznie, aby ci wybaczyła.

kobieta Taurus lubi i nie lubi

nienawidzą dumy, ale lubią uczciwość.
za bardzo nienawidzą dumy, ale czasem mogą być dumni.
za dużo nieśmiałości.
Nie jestem szczery.

nie lubią komend.
nienawidzi przyjaźni z korzyściami, ale uwielbia prawdziwą przyjaźń.
nie lubią szorstkich i brudnych rzeczy ani środowiska, ale lubią czyste środowisko.
Uwielbiam schludnych i mądrych facetów.
Uwielbiam czytać powieści i podróżować.
towarzysko się z ludźmi
Love listing to music.
cenią sobie szacunek.

jak powiedzieć kobiecie Taurus, że ją kochasz

idź najpierw na tekst
umieść go w akcji
idź z nią na randkę, ale staraj się być miły
powiedz jej sam i nie oczekuj odpowiedzi od razu.
nie zwlekaj z uczuciem, bo możesz stracić ją na rzecz innej.

czy Taurus lubi być ścigany?

Nie Kobieta Taurus zamiast tego nie chce być ścigana, będzie chciała, abyś podszedł do niej w odpowiedzialny sposób. Lubi być szanowana, więc jeśli je gonisz, będą uciekać od Ciebie i liczyć Cię jako jednego z tych facetów, którzy goni kobietę w górę iw dół.

Jak odzyskać kobietę Taurus

Przyznaj się do swoich błędów
przeproś ją
Pracuj więcej, aby ponownie zdobyć jej zaufanie.
zawsze daj jej nadzieję i przekonaj, że jest dla ciebie ważna.
szanuj ją, ale zawsze prowadź.

Co to znaczy, gdy kobieta Taurus cię ignoruje?

jeśli cię ignoruje, pierwszą możliwością jest to, że wie, że jesteś osobą manipulującą. Może powiedzieć znaki, że twój przyjaciel jest fałszywy, oznacza to, że jeśli udajesz lub kłamiesz, będzie wiedziała. Ona jest tym typem osoby, która szanuje uczciwość.

co wyróżnia kobietę Taurus?

kobiety Taurus mają wiele pozytywnych cech, które czynią je tak wyjątkowymi. Mają świetne poczucie humoru, unikają konfliktów i zawierają fantastycznych przyjaciół. Kobiety Taurus są praktyczne, niezawodne, ambitne i zmysłowe. … Może i są, ale ich upór nie jest tak silny jak Baran kobiety mają.

jak zdobyć zaufanie Taurus?

jeśli chcesz, aby Taurus Ci zaufał, musisz mieć cierpliwość i być gotów poświęcić czas, aby pokazać im, że jesteś osobą godną zaufania. Mogą Cię przetestować i mogą sprawić, że poczujesz się, jakbyś musiał skakać przez obręcze, ale ostatecznie będzie warto.

Jaka jest kobieta Taurus w łóżku?

Taurus to wszystko, co obejmuje słowo sensual. Jest cielesna, fizyczna i cielesna. … Zachwyci Twoje zmysły, a już wkrótce rozpływasz się w jej bardzo wygodnym łóżku (wszystkie kobiety Taurus mają luksusowe łóżka). Są również świetnymi kucharzami, więc nie zdziw się zbytnio, jeśli jedzenie jest używane do gry wstępnej.

czy można zaufać kobiecie Taurus?

kobieta Taurus jest lojalna.

jeśli Byk nie widzi przyszłości lub myśli, że jesteś zgodny, nie zmarnuje sekundy twojego czasu. Z tego powodu prawdopodobnie nie miała wielu poważnych związków. Jeśli mówi, że cię kocha, to kocha cię jak wariatkę i nigdy nie zdradzi twojego zaufania.

jaka jest słabość Taurusa?

egocentryczna, nieusuwalna, materialna, świadoma bezpieczeństwa, szukająca przyjemności natura Taurusa objawia się w powyższych słabościach miłosnych. Ale aby lepiej zrozumieć osobowość byka i jego wady, jeśli chodzi o miłość, pomaga, jeśli wiesz trochę o astrologicznym znaku Byka.

gdzie byk lubi być dotykany?

strefa erogenna Taurusa to uszy, więc nuzzling, skubanie lub głaskanie uszu jest dobrym ruchem do gry wstępnej.

czy Taurus dobrze całuje?

prawdziwie namiętny Znak, Byk cieszy się sztuką całowania tak samo, jak kochaniem. Spodziewaj się długich sesji gry wstępnej, ponieważ dają się bardzo swobodnie w tym zakresie. Urodzili się, by się całować. To jest w nich coś, co jest dla nich bardzo naturalne.

jakiego znaku nie znosi Taurus?

dla Wodnika Taurus może być trudny do dogadania. „Taurus jest bardziej zorientowany na relacje niż szukający wolności Wodnik, co powoduje problemy z zaufaniem dla Taurus”, mówi Stardust. Jeśli nie możecie znaleźć sposobu na zaufanie, nie dogadacie się. Drugim znakiem Wodnika jest Skorpion.

jak uzyskać 8 godzin snu w 4 godziny

Kobiecy byk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.