jak wybrać drużbę

jednym z obowiązków pana młodego jest wybór drużby, a także reszty drużbów. Ale jak podjąć taką decyzję? Mamy dla Was kilka rzeczy do przemyślenia …

pomyśl: opcje

napisz małą listę „pretendentów” do drużby-twojego brata, kuzyna, taty, najlepszego kumpla z czasów, gdy byliście Mali, lub nowszego. Wybór należy do ciebie, ale bądź realistą, kto byłby dobrym drużbą, lub kto chciałby wziąć odpowiedzialność za drużbę.

how-to-choose-your-best-man-mikiphotography.co.uk pomysły na ślub Stephanie James-Miki Photography-85

myśl: obowiązki

… tu opłaca się myśleć o obowiązkach, które będą musieli podjąć! Od sortowania jelenia, aby wszyscy drużbowie cieszyli się na wielki dzień obowiązków powitania gości, uspokojenia pana młodego i oczywiście mowy drużby. Każdy, kogo wybierzesz, będzie musiał być wystarczająco niezawodny do pełnienia tej roli, a także posiadać przynajmniej minimalne umiejętności organizacyjne…

how-to-choose-your-best-man-joabsmithphotography.co.uk L + M_2006

pomyśl: osobowości

myślisz, że poradzą sobie z takim poziomem odpowiedzialności? A co z przemową przed gośćmi weselnymi? Bycie drużbą może być dużą presją na osobę, zwłaszcza jeśli chodzi o sam wielki dzień. Ale pytanie brzmi, kto według ciebie ma to, czego potrzeba?

jak-wybrac-druzyne - chrisfishleighphotography.com Anna Matt-458

pomyśl: żonka

choć to decyzja pana młodego o tym, kto dostanie rolę drużby, zawsze dobrym pomysłem jest wybór kogoś, kto dobrze dogaduje się z przyszłą panną młodą. W ten sposób będzie mniej się martwić o wszystkie wybryki grupy na wieczorze kawalerskim, a przemowa drużby nie będzie całkowicie zorientowana wokół robienia głupka z pana młodego… (może nawet nabijanie się z panny młodej też!).

myśl: przemówienia

mówiąc o żenujących przemówieniach, zanim wybierzesz swojego drużbę, powinieneś zastanowić się, jakiego rodzaju przemówienie chciałbyś od niego uzyskać. Mowa drużby jest czymś, co jest bardzo oczekiwane przez resztę przyjęcia weselnego, a także gości na weselu. Niezależnie od tego, czy chcesz przemówienie, które łamie żarty, czy coś nieco bardziej dojrzałego, pomyśl o najlepszej osobie, aby to zrobić. Zapoznaj się z 6 typami drużby i przemówieniami, które otrzymasz, aby uzyskać więcej informacji.

how-to-choose-your-best-man-a-white-wedding.co.odbiór w Wielkiej Brytanii-247

pomyśl: więcej niż jeden?

wiesz co? Nie musisz mieć nawet jednego drużby. Jeśli to trudny wybór między dwoma, dlaczego nie wybrać obu? Pomoże to Drużbie się w zakresie podziału obowiązków między nich, i będzie wielką pomocą dla ciebie też! I hej, dopasowanie się do drugiej przemowy drużby oznacza, że będziesz musiał skrócić przemowę swojego najlepszego kumpla pełną upokarzających historii. Jaka szkoda.

how-to-choose-your-best-man-a-white-wedding.co.uk BestOf-189

jakie są inne osoby na przyjęciu weselnym i jakie są ich obowiązki? Dowiedz się tutaj…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.