jak wyssać gaz z nowszego samochodu

jeśli twój samochód psuje się z pełnym zbiornikiem gazu lub jeden z pojazdów jest pusty, a drugi pełny, możesz chcieć wyssać gaz ze zbiornika pojazdu.

ten proces jest prosty i po prawidłowym wykonaniu nie powoduje dostania się gazu do ust. Pamiętaj jednak, że zasysanie gazu z cudzego pojazdu jest nielegalne, więc nie używaj tej metody, aby uzyskać Gaz.

Technika ekstrakcji benzyny za pomocą węża działa

zamiast gadać o wężu i procedurze fizyki, znacznie łatwiej jest obejrzeć Poniższy krótki film. Ten film daje podstawowe zrozumienie, jak i dlaczego syfon działa.

jasne, można syfonować Gaz za pomocą węża, nie ucząc się tych rzeczy. Ale jeśli to zrobisz, będziesz lepiej przygotowany do skutecznego wysysania paliwa w różnych wyjątkowych okolicznościach.

rzeczy wymagane do wyssania gazu

  • pompa syfonu benzyny
  • Pojemnik

jak wyssać gaz z samochodu za pomocą Antysyfonu

zanim zaczniesz, ważne jest, aby najpierw pomyśleć o swoim bezpieczeństwie. Tylko pompuj gaz z samochodu, jeśli jesteś w nagłych wypadkach.

sam proces jest niebezpieczny i wymaga pewnych umiejętności, aby uniknąć wypadków. Więc jeśli chodzi o kradzież, albo żart, nie rób tego.

ruch gotowości rozważa ewentualny kryzys paliwowy. W rzeczywistości niektóre teorie zgadzają się, że zasoby te kiedyś się skończą.

dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jak bezpiecznie wydobywać i przechowywać benzynę. Ale tylko w nagłych przypadkach lub skrajnej konieczności.

Krok 1: Umieść wiadro o pojemności 5 litrów na podłodze, aby odłożyć benzynę, gdy zacznie płynąć.

Wytnij długość plastikowego węża, wystarczająco dużego, aby zmieścił się przez otwór w zbiorniku gazu i około 6 do 8 stóp długości.

nie używaj węża ogrodowego, ponieważ nie będziesz w stanie zobaczyć przepływającej benzyny, chyba że wąż jest przezroczysty.

Krok 2: Upewnij się, że twój samochód jest wyłączony i odkręć korek gazu. Włóż jeden koniec węża i wciśnij go poniżej przewodu gazowego.

jeśli nie jesteś pewien, czy znajduje się poniżej przewodu gazowego, przedmuchaj wąż i spróbuj usłyszeć bulgoczący dźwięk. Jeśli nie słyszysz, popchnij wąż dalej.

Krok 3: opuść drugi koniec węża, aby dotknął podłogi, a następnie przekręć go okrężnym ruchem, tworząc pętlę.

stań na solidnym krześle lub pudełku, dzięki czemu możesz trzymać koniec węża wyżej niż zbiornik gazu.

Krok 4: Wyczyść wąż, aby go wysterylizować i powoli ssać koniec. Obserwuj, jak benzyna zaczyna przepływać przez pętlę.

tak długo, jak trzymasz koniec węża wysoko nad zbiornikiem gazu, benzyna nie powinna płynąć do pętli i do ust.

eliminuje to ryzyko połknięcia benzyny, jednak dla bezpieczeństwa należy to robić powoli. Gdy Benzyna napełni pętlę, przestań ssać wąż.

Krok 5: Umieść wąż w wiadrze i przesuń go tak, aby pętla się wyprostowała, a Benzyna zaczęła płynąć do wiadra.

powinien płynąć aż do wiadra, a Ty możesz wyjąć wąż i założyć korek gazu.

jeśli Benzyna przestaje płynąć z jakiegoś powodu i myślisz, że w zbiorniku pozostała Benzyna, nie próbuj jej usuwać. Przed ponowną próbą należy przepłukać i wysterylizować wąż.

ostatnie przemyślenia-jak wyssać gaz z samochodu

okazuje się, że wyssanie benzyny z nowoczesnych pojazdów jest znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

posiadanie wiedzy, jak to zrobić, będzie niezbędne w każdym scenariuszu SHTF, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy może być konieczne nabycie większej ilości benzyny.

pamiętaj, że wysysanie benzyny z pojazdów innych ludzi jest nielegalne, a jeśli zostaniesz złapany, możesz liczyć na znaczną karę więzienia. Nie rób z siebie głupca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.