Jak zostać zauważonym przez Pro skautów

widzisz ich, ale czy oni widzą Ciebie?

zauważasz mężczyznę siedzącego wzdłuż tylnego przystanku. Jest schludnie ubrany, ma splecione włosy do tyłu, a jego oczy są ukryte za ładnymi okularami przeciwsłonecznymi aviator. Pistolet radarowy spoczywa na jego kolanach, a stoper zwisa z jego szyi. Wydaje się, że zapisuje kilka notatek, gdy drużyna przeciwna bierze trening na boisku.

idąc na palcach do końca wykopu, bliżej miejsca, gdzie ten człowiek siedzi i udaje, że napełnia kubek wody z chłodnicy, zauważasz błyszczące logo Detroit Tiger na jego polo. To Zwiadowca Tygrysów! Serce bije ci przez klatkę piersiową, a umysł pędzi 1000 mil na godzinę.

podniecenie wkrótce zamienia się w całkowity niepokój. To twoja wielka szansa-szansa, aby zostać zauważonym przez Skauta ligi. Przez całe życie trenowałeś i marzyłeś o tej chwili.

jak chcesz zostać zauważony i wyróżnić się na tle innych 50 + piłkarzy zaangażowanych w grę tego dnia?

jak się wyróżnić

pierwszą i zdecydowanie najważniejszą rzeczą jest wyróżnianie się. Na każdej uczelni, szkole średniej lub meczu Ligi letniej może być blisko 50 graczy w obu ławkach. To dużo graczy dla jednego Skauta do zapamiętania i są szanse, że nawet nie oderwie wzroku od schowka, chyba że zrobisz coś drastycznego, aby przyciągnąć jego wzrok.

bądź anomalią.

traktuj trening mrugnięcia (BP) i rozgrzewkę przed meczem tak, jakby były częścią gry. Skauci mają starannie wyszkolone oczy i uszy. Coś tak prostego, jak dźwięk, który piłka wydaje z twojego kija w BP lub sposób, w jaki piłka eksploduje z Twojej ręki w praktyce infield/outfield, przyciągnie uwagę. Pierwszy raz zostałem zauważony przez zwiadowcę w BP. Potraktuj trening poważnie i daj się zauważyć.

zawsze graj jak ktoś patrzy.

to, że nie zauważasz nikogo z pistoletem radarowym, schowkiem i stoperem, nie znaczy, że nie ma tam nikogo, kto by szukał graczy. Nawet jeśli nie ma żadnych skautów, nigdy nie wiadomo, czy jest ktoś w tłumie lub sztabie trenerskim, który może mieć powiązania z organizacją lub skautem. Jedna z moich szczęśliwych chwil nadeszła, gdy miałem świetny mecz przed szkolnym trenerem mojego ojca, który akurat sąsiadował ze skautem Z New York Mets.

co ma wspólnego szkolny trener piłkarski z zauważeniem przez Skauta baseballowego? Ten konkretny trener miał wiele znajomości i polecił mnie do Skauta New York Mets, którego znał od 20 lat. Ten Skaut Mets tak bardzo cenił opinię tego trenera, że Skaut zadzwonił do mnie następnego dnia i był na moim następnym meczu. Nigdy nie wiadomo, kto patrzy.

Zagraj w swoją grę.

istnieje powszechne błędne przekonanie, że skauci interesują się tylko władzą. Jeśli nie jesteś Power hitterem, nie próbuj nim być w dniu, w którym pojawią się skauci. Graj w swoją grę, nie kogoś innego. Jeśli twoją „rzeczą” jest szybkość lub uderzanie piłki na wszystkie pola, Pokaż Skautowi, co potrafisz najlepiej. Uderzając piłkę w prawą linię pola i zamieniając podwójne w potrójne jest tak samo imponujące, jak wyprowadzenie piłki z miejsca. W rzeczywistości, to może być bardziej imponujące.

Pochwal się swoim atletyzmem jak buntowanie się za trafienie. Skaut Baltimore Oriole i 28-letni weteran baseballu, Jim Thrift, powiedział nam, że najważniejszą rzeczą, której szuka w przyszłości, jest Atletyka. Wyciąganie uderzenia, bieganie długą drogą i robienie połowu do nurkowania, a nawet bieganie piłką gruntową naprawdę ciężko może cię zauważyć.

trener Kevin jest założycielem ProHitting.com i były selekcjoner Cincinatti Reds. Sprawdź również @baseballpowerhouse na Instagramie.

jak przydatny był ten post?

kliknij na gwiazdkę, aby ją ocenić!

dodaj ocenę

średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 1

na razie brak głosów! Bądź pierwszym który oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.