jaka cena Power Flush?

ile za zasilenie instalacji centralnego ogrzewania?

Ostatnia Aktualizacja: 23 Lutego 2020 R. Jeśli Twój system centralnego ogrzewania nie pracuje w pełni, wydaje nietypowe dźwięki lub powoli się nagrzewa, może skorzystać z profesjonalnej usługi spłukiwania. Ta technika jest w stanie usunąć wszelkie nagromadzenia wewnątrz samego systemu, skutecznie eliminując szlam, rdzę i inne zanieczyszczenia z rur, wężownic, wymienników ciepła i grzejników, aby przywrócić pełną moc systemu centralnego ogrzewania. Power flush może nie tylko poprawić jakość ogrzewania w domu lub pomieszczeniach komercyjnych, ale może również pomóc obniżyć rachunki za ogrzewanie i zachować żywotność systemu. Po tej obróbce grzejniki nie tylko nagrzewają się szybciej, ale system centralnego ogrzewania będzie znacznie bardziej opłacalny, ciepło będzie rozprowadzane znacznie równomiernie między pomieszczeniami, a kocioł będzie odczuwał mniejszy stres. W dalszej części strony możesz przeczytać o „jak działa Power Flush?”, ale proszę przeczytać tutaj.

płukanie elektryczne to najlepszy sposób, aby zapewnić, że system centralnego ogrzewania nie zawiedzie przedwcześnie, co może nastąpić, jeśli nadmiar osadu blokuje system. Jeśli instalujesz nowy kocioł, zaleca się również przeprowadzenie pełnego płukania mocy, aby upewnić się, że Twój system jest w najlepszym możliwym stanie roboczym przed zainstalowaniem nowego sprzętu, w przeciwnym razie twój drogi nowy kocioł może być fałszywy.

oszczędność ceny spłuczkijeśli zdecydowałeś, że spłuczka może być odpowiedzią na twoje problemy z centralnym ogrzewaniem, prawdopodobnie zastanawiasz się, jaki jest koszt i ile możesz oczekiwać, aby zapłacić, co w dłuższej perspektywie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze?

Cena Power flush będzie zależeć od rodzaju firmy, która przeprowadza procedurę, a także obszaru kraju, w którym mieszkasz. Niektóre obszary są naturalnie droższe niż inne, a wielkość firmy hydraulicznej jest kolejnym ważnym czynnikiem w kosztach spłukiwania mocy. Podczas gdy istnieją naturalne różnice w cenie, Londyn jest najdroższą częścią kraju, w którym można zorganizować kolor zasilania, podczas gdy na północy kraju jest około 50 do 100 funtów tańsze, w zależności od regionu i wielkości firmy. Kliknij bezpośrednio na koszt stołu Power flush.

jak można się spodziewać, większa firma z większą liczbą pracowników poprosi o wyższe ceny za Pełny kolor mocy, podczas gdy mniejsza operacja z jednym lub dwoma pracownikami Zwykle spowoduje niższe koszty.

Ogólnie rzecz biorąc, biorąc pod uwagę liczbę notowań z kilku różnych wielkości firm i na całej długości i szerokości kraju, średnia cena power flush wynosi £410, z najniższymi notowaniami przychodzącymi na około £300, a najwyższy wynosi około £550. Jeśli rozważasz zorganizowanie spłukiwania zasilania dla systemu centralnego ogrzewania, powinieneś poświęcić trochę czasu, aby uzyskać oferty od szerokiej gamy firm, które świadczą usługi w Twojej okolicy, aby zapewnić konkurencyjną ofertę. Oczywiście, jeśli masz większą nieruchomość lub system, który jest w szczególnie złym stanie, możesz spodziewać się wzrostu ceny.

oczywiście cena jest tylko jedną rzeczą do rozważenia. Jakość pracy jest tak samo ważna i jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się, kto wie, co robią, jest szukanie recenzji poprzednich prac powerflushing.

płukanie energetyczne to metoda stosowana do usuwania osadów z głównych rur grzejnych, grzejników, cewek i wymienników ciepła. Są to aspekty, w których gromadzi się skala i rdza, znaki są zazwyczaj:

chłodne obszary na grzejnikach, nawet po krwawieniu

Grzejniki nagrzewają się przez długi czas

głośny kocioł

Grzejniki wymagające regularnego krwawienia

nieefektywna Jednostka centralnego ogrzewania

zablokowana instalacja centralnego ogrzewania

po zakończeniu spłukiwania można spodziewać się, że następujące korzyści:

Grzejniki i rury szybciej się nagrzewają.

bardziej efektywny system.

mniejsze napięcie na kotle.

zwiększona żywotność kotła.

ciepło będzie rozproszone bardziej równomiernie w całym domu.

kotły centralnego ogrzewania mogą zawieść wcześnie, jeśli w systemie znajduje się nadmierny osad, współczesne kotły kondensacyjne są znacznie bardziej wrażliwe, dlatego zaleca się pełne płukanie systemu przed założeniem nowego kotła. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na drogie urządzenie, które może zawieść wcześnie z powodu nadmiernego gromadzenia się osadu w systemie!

jeśli system nie był ostatnio zasilany, musisz również sprawdzić gwarancję na każdy nowy kocioł/y, ponieważ wielu producentów nie przyjmie roszczenia ubezpieczeniowego.

jeśli nowy kocioł jest ustawiany i / lub jeśli system nie był czyszczony przez długi czas, radzimy właścicielom nieruchomości, aby wykonali tę pracę. Podczas wydajnej pracy system musi działać bardziej ekonomicznie, oszczędzając pieniądze.

jak widać z powyższej tabeli, typowy koszt spłuczki dla domu dwuosobowego to „410,00”.

Jak Działa Power Flush?.

podczas wstępnej oceny wybrany specjalista powinien był wyjaśnić związane z tym prace i oczekiwane oszczędności.

przed rozpoczęciem pracy Twój handlowiec musi sprawdzić kocioł pod kątem poprawnego działania i wszystkie grzejniki pod kątem zimnych miejsc, najlepiej biorąc temperaturę każdego grzejnika. Należy również pobrać próbkę wody-dla porównania.

gdy wszystkie zawory grzejnikowe zostały faktycznie usunięte lub otwarte, arkusze pyłu umieszczone nad dywanami itp., Można podłączyć maszynę do płukania mocy.

pierwszy spłukiwanie polega na chemicznym spłukiwaniu całego układu składającym się z odwrotnego obiegu, zwykle zajmuje to około 20 do 60 minut. Każdy konkretny grzejnik jest następnie spłukiwany indywidualnie, zaczynając od najzimniejszych rad. Gumowy młotek może być użyty do rozluźnienia każdej skali / osadu. Procedura ta jest następnie powielana we wszystkich grzejnikach.

drugi spłuczka występuje we wszystkich grzejnikach osobno. Druga część procesu polega na dodaniu chemikaliów czyszczących, które zostały specjalnie dostosowane do twojego kotła. Płyn jest następnie okresowo odwrócony, aż wszystkie zimne punkty zostaną usunięte z systemu. Gumowy młotek służy również do delikatnego uderzania w dno grzejników, aby uwolnić wszelkie resztki rdzy, które niechętnie opuszczają system.

końcowe płukanie systemu odbywa się przy użyciu świeżej wody, sprawdzając odczyty PH & TDS odprowadzanej wody. (Wszystkie substancje chemiczne są neutralizowane przed ich bezpiecznym usunięciem).

inhibitor jest dodawany do wody i rozprowadzany przez system przez 15 minut. Następnie pobiera się próbkę i testuje, w razie potrzeby można włączyć więcej inhibitorów. TRVs (termostatyczne zawory grzejnikowe) są następnie montowane i ustawiane na optymalne ustawienie, ponieważ system jest „zrównoważony”).

Ogólna Procedura Dla Grzejników/Kotłów Zasilających.

rekord temperatury grzejników (czyli wiemy, które są mocno zatkane).

Zapisz ustawienia TRV na każdym grzejniku.

weź próbkę wody.

Otwórz wszystkie zawory i pozbądź się TRVs.

most wszelkie zawory lub urządzenia, które mogą uniknąć odwrotnej cyrkulacji TJ pompy.

oddzielny kocioł.

zachowaj środki ostrożności, aby chronić dywany itp

. System spłukiwania zasilania Link.

przepłukiwanie wtórne i pierwotne usuwanie uporczywego osadu za pomocą gumowego młotka lub narzędzia wibracyjnego.

usuń wszelkie uporczywe Grzejniki i ręcznie posprzątaj za pomocą rury. refit rads.

weź poziom temperatury poszczególnych radów i porównaj z oryginalnymi grzejnikami.

Testuj wodę.

Włącz inhibitor (podobnie neutralizator w zależności od systemu) i test.

ponownie skonfiguruj TRV i inne zawory i zrównoważyć system.

jak długo trwa Power Flush?

to zalezy od tego jak moga byc Grzejniki i ile w nich jest osadu. Dla normalnego domu 2 łóżko zakładać 4-6 godzin. Jeśli twój handlowiec musi pozbyć się wspaniałych ofert grzejników i ręcznie przepłukać każdy z nich myjką, a następnie ponownie je podłączyć, a następnie zakładać dłużej!

P: czy trzeba pozbyć się grzejników?

A :w niektórych przypadkach sprężony osad można usunąć tylko poprzez usunięcie radów i ręczne ich czyszczenie za pomocą zasilanej myjki ciśnieniowej/węża.

Q: Czy zamiast płukania systemu nie mogę po prostu zainstalować nieodwracalnego filtra magnetycznego?

A: osad złowiony w radach nie będzie się rozprowadzał, więc nie zostanie złapany w filtrze magnetycznym, jeśli nie skończy się spłukiwanie zasilania. Filtry te po prostu wychwytują luźny osad, a nie osad, który jest sprężany.

P: Mam swoje rads konsekwentnie spłukiwane jednak ciągle blokują się osadem, co daje?

A: jeśli Twój system grzewczy wpuszcza tlen do rurociągów, przyspieszy to rdzę rur / radów, powodując nadmiar i częsty postęp rustykalnego osadu. Zalecamy sprawdzenie urządzenia grzewczego przez certyfikowanego inżyniera przed ponownym przepłukaniem systemu.

P: jak zwykle powinienem spłukać zasilanie systemu.

A :jeśli jest to zrobione poprawnie, nie powinieneś mieć płukania systemu przez ponad 10 lat, ale jeśli RADS / rurociągi rdzewieją i wytwarzają świeży osad, to musi być płukany szybciej. Posiadanie odpowiedniego poziomu inhibitora w systemie i coroczne sprawdzanie/uzupełnianie tego pomoże. Upewnij się, że usunąłeś markę inhibitora, w przeciwnym razie testowanie będzie nieokreślone (niektórzy instalatorzy pozostawiają pustą butelkę).

P: Czy można spłukać wszystkie rodzaje centralnego ogrzewania?

a: tak, wszystkie rodzaje systemów grzewczych mogą być spłukiwane.

P: czy TRV (Zawory rad) są problemem?

A: nie, kołki mogą utknąć w wyniku osadu, jednak jest to szybko sprawdzane i korygowane.

P: otrzymałem ofertę na 150, czy jest to uczciwa cena/koszt?

A: W przypadku tej szybkości nie spodziewalibyśmy się całkowitego i kompleksowego spłukiwania mocy, chociaż woda może być czysta po spłukaniu mocy, może to być spowodowane tym, że woda przepływa nad zagęszczonym szlamem. Usunięcie tego zagęszczonego produktu zajmuje trochę czasu, ponieważ często wiąże się z dotknięciem rad lub wyeliminowaniem ich i ręcznym ich czyszczeniem. Proponujemy 300 – 450 dla domu z dwoma łóżkami w cenie orientacyjnej, w zależności od powierzchni. Ceny z pewnością się różnią, niektóre mniejsze firmy mogą pobierać opłaty poniżej 300, podczas gdy duże firmy, takie jak Brytyjski Gaz, faktycznie pobierają opłaty znacznie powyżej 600.

Q: Czy powinienem co roku uzupełniać główny system grzewczy i odprowadzać rury?

A: Nie Obejmie to tylko tlen i inne zanieczyszczenia do wody, przyspieszy to pogorszenie jakości.

P: z czego tak naprawdę jest wykonany osad?

A: to głównie rdza rdzewieje z metalowych rur i grzejników, jednak podobnie zawiera zanieczyszczenia z wody.

wideo (dzięki uprzejmości Fernox)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.