Morgan Chesky Wiki, Age, Bio, Height, Parents, Ethnicity, Career, Net Worth

Morgan Chesky Wiki: kto nie wie o Morganie Chesky, jak wszyscy inni na świecie, Ty również musisz szukać o nim dzisiaj, dlatego przynosimy Ci wszystkie informacje o Morganie Chesky. Tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, takie jak jego wczesne życie, jego rodzina, jego kariera, jego kontrowersje, dochody. Raczej ustalimy, że dotarłeś do zestawu informacji, które chcesz poznać.

Morgan Chesky Wikipedia, biografia

urodził się 19 kwietnia 1986 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. e jest amerykańskim dziennikarzem i prezenterem wiadomości. Ukończył szkołę średnią w Kerrville Tivy High School oraz studia na Sam Houston State University. Tak więc wszyscy fani Morgan Chesky pozostają w kontakcie z naszym artykułem i znają wszystkie szczegóły na tej stronie.

prawdziwe imię Morgan Chesky
Nick Morgan
Birth Palace Teksas, Stany Zjednoczone
wiek 35 lat
Data urodzenia 19 kwietnia 1986

Morgan Chesky Bio, wiek, Wiki, Kariera

Morgan Chesky jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich dziennikarzy i prezenterów wiadomości. Urodził się 19 kwietnia 1986 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Ma około 35 lat. Pracował w wielu firmach jako reporter i dziennikarz. Pracuje w NBC News w Seattle w stanie Waszyngton jako korespondent Krajowy. Przed dołączeniem do NBC News przez dwa lata pracował jako prezenter wiadomości w KOMO 4 news. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Morgan Chesky Wiki, Czytaj dalej ten artykuł.

Morgan Chesky wiek
Morgan Chesky wiek

Morgan Chesky rodzice (ojciec, imię matki)

Morgan Chesky urodził się 19 kwietnia 1986 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Jest amerykańskim dziennikarzem i prezenterem wiadomości. Jego ojciec nazywa się Victor E. Chesky i jego matka to Karen Chesk, a jego siostra to Caitlin Chesky. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rodzinie Morgan Chesky, skontaktuj się z naszym artykułem.

Czytaj także-Lauren Groh Wargo Wiki

Morgan Chesky dziewczyna, Romans, randki

urodził się 19 kwietnia 1986 roku w Teksasie, Stany Zjednoczone. Ma około 35 lat. Jest profesjonalnym amerykańskim dziennikarzem i prezenterem wiadomości. Według mediów społecznościowych i wiadomości, jego status związku jest niezamężny. Imię jego dziewczyny nie jest wymienione na tej stronie. Więc ludzie czytają ten artykuł i wiedzą o Morgan Chesky Wiki na tej stronie.

imię Ojca Morgan Chesky Victor E. Chesky
imię matki Morgan Chesky Karen Chesky
imię dziewczyny Morgan Chesky nieznane

Morgan Chesky wykształcenie (Szkoła, studia)

jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich dziennikarzy i prezenterów wiadomości. Urodził się 19 kwietnia 1986 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych.

  • Morgan Chesky kończy naukę w Kerrville Tivy High School w Teksasie w Stanach Zjednoczonych.
  • Morgan Chesky kończy studia na Sam Houston State University.
nazwa szkoły
nazwa uczelni Sam Houston State University
Kwalifikacje nieznane

Morgan Chesky urodził się 19 kwietnia 1986 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Ma około 35 lat. Jego pochodzenie etniczne nie jest znane. Jego dochód netto wynosi około 2 milionów dolarów.

Morgan Chesky konto w mediach społecznościowych

FAQ o Morgan Chesky

Q. 1 Kim jest Morgan Chesky?

Morgan Chesky jest amerykańskim dziennikarzem i prezenterem wiadomości.

Q. 2 Kto jest dziewczyną Morgana Chesky ’ ego?

Nie wiadomo

Q. 3 Jaki jest wiek Morgana Chesky ’ ego?

35 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.