Najlepsze pigułki wzmacniające męskie: najlepsze suplementy 10 dla mężczyzn

męskie libido libido pigułki zawsze będzie popyt, tak długo, jak są one skuteczne i pomóc mężczyznom z dysfunkcjami seksualnymi. Mężczyźni zazwyczaj cierpią z powodu różnych rodzajów dysfunkcji seksualnych. Należą do nich zaburzenia erekcji, szybki wytrysk i wytrzymałość podczas czynności seksualnych.

najskuteczniejszym leczeniem dla mężczyzn zawsze będą leki o najniższych skutkach ubocznych po użyciu. To jest, gdzie naturalne pigułki przychodzą. Główne naturalnie wykonane pigułki mają tendencję do wykonywania lepiej i zapewniają satysfakcję ze względu na składniki pochodzenia naturalnego. Przykładem jest Tongkat ali.

najlepszą rzeczą do zrobienia, jeśli masz ED i niską pewność siebie, jest zwiększenie zdrowia seksualnego i sprawności seksualnej. I jak to osiągnąć, pytasz? Cóż, jeśli czytasz ten artykuł, to trafiłeś we właściwe miejsce. Będziemy edukować Cię o najlepsze męskie libido libido pigułki dostępne na rynku rozważyć inwestowanie i biorąc. Suplementy te będą budować pewność siebie ponownie, ponieważ zdrowie seksualne i sprawności seksualnej poprawi. Niektóre z nich mogą również zwiększyć poziom testosteronu.

oprócz odzyskania pewności siebie, będziesz miał również szczęśliwsze zachowanie. Obejmuje to niższy poziom stresu, obniżone ciśnienie krwi i pozytywne stany psychiczne i fizyczne zwykle związane z satysfakcjonującą i regularną aktywnością seksualną. Pierwszym krokiem jest skonsultowanie się z lekarzem. Gdy są jasne z innych problemów zdrowotnych suplementy męskie libido libido może być Twoja odpowiedź.

na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety, co sprawia, że wybór jednego z nich jest trudnym zadaniem. Zrobiliśmy to łatwiejsze dla Ciebie, kompilując tę listę 10 najlepsze męskie libido, pigułki suplement seks na rynku. Produkty na naszej liście są produkowane przez renomowanych producentów i zawierają bezpieczne i skuteczne składniki. Zostały one wybrane ze względu na przejrzystość składników, informacje badawcze i ogólną dostępność.

te, które znalazły się na naszej liście to:

 1. Lolly
 2. zatwierdzone ulepszenie poczty naukowej
 3. HARD MAX
 4. High-T BOOSTER testosteronu Czarny Hardcore preparat
 5. AGELESS Male TONIGHT XL – szybki BOOSTER tlenku azotu dla zdrowia seksualnego
 6. TONGKAT ALI LIQUID FORMULA (ERECTILE)
 7. viril-X by dignity bio-la
 8. ALPHAMAN XL
 9. Made in Utah
 10. VESOSTAM

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które z nich znalazły się na liście i dlaczego. Poniżej znajdują się najlepsze suplementy płci męskiej 10.

wszystkie naturalne wzmacniacz wydajności

Lolly jest znany na całym świecie jako numer jeden męski suplement wzmacniający. Występuje w postaci łatwych do połknięcia miękkich kapsułek żelowych produkowanych przez amerykańską firmę. Wszystkie jego składniki są naturalne. Nie ma dodatków chemicznych ani wypełniaczy. Jeśli chcesz twardej, silnej i długotrwałej erekcji i orgazmów, ten produkt jest dla ciebie.

oto składniki, które sprawiają, że ten suplement jest skuteczny i wydajny:

ekstrakt z Maca-ten składnik zwiększa poziom testosteronu w organizmie, a także podwaja się jako wzmacniacz seksu. Ekstrakt z Maca poprawi twoje libido i zapewni Twojemu organizmowi wytrzymałość, witalność i energię potrzebną do wykonywania seksualnego. Ekstrakt ten poprawia również ostrość i inne funkcje mózgu.

Johimbina – ten składnik poprawia sprawność seksualną poprzez leczenie zaburzeń erekcji i zwiększenie libido.

Tribulus Terrestris-zwiększa tempo produkcji testosteronu w organizmie. Zwiększa poziom energii użytkowników, a także zwiększa ich wytrzymałość. Ten produkt zwiększy twoją wrażliwość i popęd seksualny, dzięki czemu będziesz dłużej na gorącym uczynku. Poprawi to twój związek, intymność i ogólny stan zdrowia.

L-Arginina-wspomaga organizm w produkcji białek. To pomoże ci uzyskać twarde erekcje, ponieważ zwiększa popęd seksualny. Robi to poprzez konwersję do tlenku azotu (NO).

żeń-szeń syberyjski-poprawi twoje zachowanie seksualne, aby twój partner się podniecił. Traktuje również zaburzenia seksualne, dzięki czemu można osiągnąć i utrzymać silne erekcje.

cynk-pierwiastek ten występuje w postaci tlenku cynku. Jest to jeden ze składników, który pomaga w osiągnięciu twardych erekcji. Ten składnik sprawi, że ty i twój partner cieszyć się seks już reklamy mają satysfakcjonujące Orgazmy.

inne składniki Lolly to:

 • Eurycoma Longifolia (Tongkat Ali Powder)
 • Saw Palmetto
 • Muira Puama Powder
 • pokrzywa Herb Powder

zatwierdzone SCIENCE Male ENHANCEMENT

 C:\ Users\ilesanmi\Downloads \ male.jpg

naukowo uznane męskie wzmocnienie zwiększa przepływ krwi, aby poprawić czas trwania i przyjemność. Męskie libido stymuluje poziom tlenku azotu w organizmie, co prowadzi do rozluźnienia mięśni gładkich. To z kolei:

 • łagodzi napięcie i nerwowość, rozluźniając tkankę mięśniową
 • zwiększa poziom testosteronu i maksymalizuje krążenie krwi
 • objętość i ruchliwość plemników poprawiają
 • poprawia wytrzymałość i wytrzymałość
 • wspiera funkcje nadnerczy dzięki naturalnym adaptogensom, aby zarządzać stresem i zmaksymalizować przyjemność.

składniki

 • witamina B3
 • cynk
 • kwas foliowy
 • Tongkat Ali
 • żeń-szeń syberyjski
 • Panax Ginseng
 • czerwony koreański żeń-szeń
 • Rhodiola
 • Ginkgo Biloba
 • Pycnogenol
 • Muira Puama
 • Dehydroepiandrosteron
 • proszek grzybowy Cordyceps

hard max

C:\Users\ilesanmi\Downloads\hard max.jpg

Ultra Men ’ s Hard Max jest w 100% naturalnym męskim lekiem wzmacniającym. Jest produkowany przez firmę z siedzibą w USA, wykonane z tradycyjnych ziół, które okazały się poprawiać wytrzymałość seksualną u mężczyzn. Ten lek jest przeznaczony dla mężczyzn i może powodować pewne skutki uboczne, jeśli jest spożywany przez płeć przeciwną.

Poniżej znajdują się ważne składniki, które tworzą Ultra Men ’ s Hard Max:

Tongkat Ali-promuje naturalną produkcję testosteronu i zapewnia, że organizm wykorzystuje ten hormon płciowy.

Maca Extract – to booster testosteronu, który również podwaja się jako wzmacniacz seksualny. Poprawia popęd seksualny swoich użytkowników i daje energię ciała, witalność i wytrzymałość, utrzymując swoich użytkowników w sypialni. Sprzyja również funkcji mózgu.

płatki owsiane – pomaga zwalczać stres i niepokój, jednocześnie promując relaks i sen. Stymuluje również doświadczenia seksualne mężczyzn poprzez zwiększenie wzrostu penisa i dając mężczyznom silne, twarde erekcje, które trwają przez długi czas.

Tribulus Terrestris-promuje produkcję testosteronu, zwiększa poziom energii i zapewnia użytkownikom wytrzymałość, aby kochać się dłużej w sypialni. Zwiększa również libido i wrażliwość, dodatkowo poprawiając zdrowie seksualne, intymność i relacje.

żeń-szeń koreański-zwiększa libido i zwiększa produkcję testosteronu, co jest niezbędne dla zdrowych funkcji seksualnych. Ponadto wzmacnia układ odpornościowy.

L-Cytrulina-wspomaga produkcję tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne. Powiększone naczynia krwionośne promują zwiększony przepływ krwi, który promuje optymalną podaż minerałów, tlenu i składników odżywczych do mięśni. Zwiększa to energię, wytrzymałość, erekcje i wytrzymałość.

Johimbina– może prowadzić do zwiększenia ciśnienia krwi i częstości akcji serca, nie powinna być stosowana przez osoby z chorobami układu krążenia, owrzodzeniami lub nadwrażliwością na jakiekolwiek składniki.

inne substancje to:

 • fosforan diwapniowy,
 • celuloza (pochodzenia roślinnego),
 • Kroskarmeloza,
 • roślinny stearynian magnezu,
 • Krzemionka,
 • roślinny kwas stearynowy,
 • powłoka celulozowa

wysoki testosteron T Booster Black Hardcore

C:\Users\ilesanmi\Downloads\testoterone.jpg

High T jest lekiem o wysokiej wydajności i jednym z najlepszych tabletek wzmacniających męskie libido. Pomógł większości sportowców osiągnąć szczyt ich wydajności, dzięki czemu jest niezbędnym narzędziem w sypialni. Pozwala na długotrwałe spotkania seksualne i zapewnia użytkownikowi wysoką wydajność i wysoką trwałość.

wysokie T działa z ciałem, aby zwiększyć przepływ krwi do każdego narządu.

:

 • mięśnie w organizmie, dzięki czemu wykonują więcej niż w normalnych warunkach.
 • pomaga organizmowi budować gęstość masy mięśniowej
 • wpływa na emocje, zwiększa libido i pragnienie u mężczyzn długotrwałego intymnego związku.

Czarna formuła Hardcore może dostosować się do wszelkich potrzeb. Cztery tabletki mogą być przyjmowane w ciągu dnia, wszystkie na raz lub rozłożone w ciągu dnia w przypadku podzielenia dawki, dwie rano na początek dnia i dwie w południe. Przychodzi po obiedzie lub może być traktowany jako nie stymulujący przed treningiem przed sesją fitness i mieć energiczną, silną i solidną sesję na siłowni.

oto składniki znajdujące się w wysokim T:

kozieradka – które naturalnie zwiększają poziom testosteronu

istnieje połączenie L-cytruliny DL-jabłczanu – co tworzy podwójny synergistyczny szlak tlenku azotu, który prowadzi do zwiększonego przepływu krwi, szybkiego powrotu do zdrowia i wysokiej wydajności.

kofeina-aby zwiększyć koncentrację i zachować czujność użytkownika

Long Jack-zwiększa poziom siły i pożądania seksualnego u mężczyzn.

Rhodiola Rosea-jest to adaptogen, który zwalcza stres i pomaga w zarządzaniu wagą, promując w ten sposób pozytywność.

AGELESS Male TONIGHT XL-szybki BOOSTER tlenku azotu dla zdrowia seksualnego

C:\Users\ilesanmi\Downloads\male dobranoc.jpeg

Ageless Male Tonight XL to najnowsza innowacja od Ageless Male w suplementach poprawy męskiego libido i seksu. Zdrowe poziomy tlenku azotu są ważne dla zdrowia seksualnego. Ale dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć ich poziom seksualny, zbyt wiele suplementów po prostu nie. Ta formuła leku ma mieszanki, które współpracują ze sobą, aby szybko zwiększyć tlenek azotu-przetestowane klinicznie, bezpieczne i łatwe. Kiedy wszystkie 3 Ageless Male Tonight XL mieszanki są połączone i aktywowane, pracują razem, aby zapewnić szybki impuls seksualny.

istnieją składniki, które znajdziesz w Ageless Male Tonight:

Yohimbe Extract-ten składnik pochodzi z afrykańskiego wiecznie zielonego drzewa. Ekstrakt ziołowy jest wielki dla pomaga utrzymać erekcję i stymulowanie popędu płciowego.

czosnek Bulb Powder-chociaż dość rzadkie, badania wykazały, że elementy w cebulce czosnku mogą pomóc w poziomie tlenku azotu i mogą również wzmocnić układ odpornościowy.

ekstrakt z ziaren kawy-każdy pije kawę, chociaż nawyki konsumpcyjne są różne. Kawa jest naturalnym stymulantem, który pomaga zwiększyć poziom energii. Ekstrakt z ziaren kawy, źródło kwasu ferulowego, jest również niezbędny do zwiększenia wydajności produkcji tlenku azotu w sypialni.

ekstrakt z liści zielonej herbaty-badania pokazują, że ekstrakt z zielonej herbaty wspomaga produkcję nasienia i wspomaga produkcję tlenku azotu, stąd

kwercetyna: ten naturalny ekstrakt jest częścią bioflawonoidów, które wspomagają sprawność seksualną lub ćwiczenia.

ekstrakty owocowe: mieszanka owoców takich jak jabłka, acai, jagody, aronia, jagody, porzeczki i europejski bzu w celu zwiększenia produkcji tlenku azotu i poprawy przepływu krwi do komór prącia.

Honey Goat Weed: ten składnik odżywczy poprawia poziom tlenku azotu i umożliwia przepływ krwi do obszaru prącia. Badania pokazują, że jest to jeden z najlepszych składników do rozwiązywania problemów dysfunkcji seksualnych.

TONGKAT ALI płynna formuła (erekcja)

Tongkat Ali jest prawdopodobnie jednym z najlepszych suplementów poprawy męskiego libido na rynku. Płynny suplement działa szczególnie dla mężczyzn, którzy chcą osiągnąć trudniejszą erekcję, mają lepszą kontrolę nad erekcją i lepsze pożądanie seksualne. Po wiekach stosowania w kilku krajach azjatyckich suplement ma osiągnięcia w tradycyjnej medycynie ze względu na niesamowity wpływ na męską sprawność seksualną.

Tongkat Ali liquid formula zawiera naturalne składniki, które współpracują ze sobą, aby podnieść poziom testosteronu głównie u mężczyzn. Jako część naturalnego postępu życia, mężczyźni mają tendencję do odczuwania spadku poziomu testosteronu po 30. Mimo, że mogą istnieć różne czynniki, które mogą wpływać na popęd płciowy i powodować zaburzenia erekcji, spadek testosteronu jest z pewnością jednym z sprawców.

ponieważ Tongkat Ali pomaga w zwiększaniu niskiego poziomu testosteronu, działa szybko, aby poprawić sprawność seksualną u mężczyzn. Jeśli pragniesz trudniejsze, grubsze i pełniejsze erekcje, które trwają dłużej, nie ma lepszego męskiego libido libido pigułki, która robi to lepiej niż Tongkat Ali liquid formula.

poza pozytywnymi referencjami zarejestrowanymi przez użytkowników, którzy korzystali z tego suplementu, różne badania potwierdziły również jego niesamowity wpływ na różne części męskiej seksualności. Badanie 2012 opublikowane w andrologii wykazało, że przyjmowanie wyciągów Tongkat Ali codziennie przez jeden miesiąc zwiększa poziom testosteronu o około 90% u starszych mężczyzn 76 z niskim testosteronem. Co więcej, różne badania na zwierzętach i ludziach wykazały również, że męski suplement wzmacniający był w stanie poprawić zaburzenia erekcji i stymulować pobudzenie.

co więcej? Płynna formuła Tongkat Ali pomaga również zwiększyć masę mięśniową i siłę dzięki efektom zwiększającym testos. W ten sposób suplement jest przydatny w zwiększaniu wyników sportowych przy jednoczesnym promowaniu utraty tłuszczu. 2 ml raz dziennie (Cykl 5 dni i 2 dni wolne)

składniki

 • Podwójna ekstrakcja hydrogylcerytu Tongkat Ali
 • destylowana woda źródlana
 • Czysta gliceryna roślinna

VIRIL-X firmy DIGNITY BIO-LA

Viril-X jest jednym z najlepszych suplementów poprawy męskiego libido dla lepszej erekcji, zwiększonego libido i poprawy sprawności seksualnej. Mając już kilkuset zadowolonych klientów, wystarczy tylko dwie tabletki suplementu dziennie, aby uzyskać pożądane korzyści z Viril-X.

formuła składa się z potężnej mieszanki ziół, korzeni i minerałów, które współpracują ze sobą, aby pomóc ci mieć bardziej satysfakcjonujący seks za każdym razem. Jednym z głównych składników Viril-X jest horny goat weed. Jest to kwiatowa śródziemnomorska roślina, która hamuje enzym PDE5. PDE5 ogranicza i blokuje przepływ krwi do penisa. Hamując ten enzym, Viril-X pomaga poprawić krążenie w penisie, pomagając Ci mieć trudniejsze i pełniejsze erekcje za każdym razem, gdy jesteś pobudzony.

poprawa erekcji nie jest jedyną korzyścią dla Viril-X. Dignity Bio-Labs, firma produkująca suplement seksualny, twierdzi, że jest również świetny do zwiększania libido, wytrzymałości seksualnej i sprawności seksualnej, więc nie ma problemu z wykonywaniem przez cały dzień i całą noc.

każda butelka zawiera 60 kapsułek, a wszystko, co musisz zrobić, aby wznieść swoje życie seksualne na nowy poziom, to przyjmować 2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie ma potrzeby się po to bawić pół godziny przed seksem!

najważniejsze Cechy Produktu

 • Wyprodukowano w USA
 • kapsułki

składniki

 • Horny Goat Weed
 • Tribulus Terrestris
 • Maca
 • L-arginina hcl
 • tongkat ali
 • słoma owsiana
 • imbir
 • Sarsaparilla

Alphaman XL

AlphaMan XL to naturalny suplement seksualny stworzony specjalnie z mężczyznami, którzy chcą zwiększyć swój rozmiar i energię w łóżku. Został zaprojektowany, aby zwiększyć wydajność i pomóc odzyskać pewność siebie, jak wziąć partnera na jolly jazdy ekstazy. Dodatek ten jest wykonany z naturalnych składników i jest jednym z najbardziej zaufanych męskich pigułek wzmacniających na rynku.

AlphaMan XL łączy w sobie niesamowite korzyści Yohimbe z mocą Horny goat Weed i Maca zabrać swoją wytrzymałość do następnego poziomu. Zdecydowanie nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się większą kontrolą, gdy odzyskasz młodzieńczą jazdę z AlphaMan XL.

ta pigułka wzmacniająca rozmiar pakuje również kilka bardziej niesamowitych składników, takich jak Mucuna, polypodium vulgare, saw palmetto i wiele innych. Wszystkie te składniki działają razem jako potężna mieszanka, która daje całkowitą pewność siebie w sypialni. W ten sposób nic nie stanie między tobą a Twoim idealnym życiem seksualnym.

oprócz zwiększania siły i zwiększania cię tam, AlphaMan XL twierdzi również, że pomoże Ci cieszyć się silniejszym i zdrowszym momentem minut po zażyciu pigułki. Dzieje się tak dzięki zawartości L-argininy, która doładowuje przepływ krwi do penisa. Wynik ten jest silniejsze i pełniejsze erekcje, które pozwalają cieszyć się bardziej długotrwałe i trwałe wydajność podczas seksu. Potrzebujesz szybko odzyskać sprawność i osiągnąć maksymalną wydajność w łóżku? Weź AlphaMan XL, aby powiększyć wyniki, które możesz poczuć.

najważniejsze informacje o produkcie

 • ziołowa kapsułka
 • Made in the U. S – Colorado

zalecane spożycie

weź 2 kapsułki dziennie przez jeden miesiąc.

składniki

 • Mucuna Pruriens
 • Saw Palmetto
 • Panax Ginseng
 • Yohimbe
 • Horny Goat Weed
 • L-Arginina
 • Maca

Made in Utah

C:\Users\ilesanmi\Downloads\made w utah.jpg

Made in Utah to pigułka wzmacniająca, która jest produkowana i butelkowana Z Salt Lake City. L-arginina jest dodawana do produktów wytwarzanych w Utah, co pomaga w krążeniu krwi poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych w organizmie, więc każdy użytkownik pigułki może wykonać na szczycie i najlepiej.

Made in Utah zdarza się nie być tylko pigułką na wzmocnienie seksualne podczas stosunku. Jego ogólną funkcją jest zwiększenie siły i żywotności swoich użytkowników, nawet gdy jest zestresowany, co z kolei wpływa na sprawność seksualną. Poniżej znajdują się niektóre z funkcji głównych składników wyprodukowanych w Utah.

zwiększ poziom testosteronu naturalnie, ponieważ niski poziom może wpływać na energię, wytrzymałość i siłę. Naturalna formuła przywraca męskość, przyczyniając się do popędu seksualnego i wytrzymałości oraz poprawy nastroju i skupienia. Wpływa na beztłuszczową masę mięśniową podczas spalania niechcianej tkanki tłuszczowej. To zwiększa ciało, aby osiągnąć najlepszą sylwetkę możliwe z innych potężnych składników znanych do zwiększenia ciągu i wydajności. Kapsułki zwiększające testosteron są wolne od GMO, wegańskie i wykonane z naturalnych witamin, minerałów i ziół, które mogą pomóc poprawić wydajność psychiczną i fizyczną w pracy, na siłowni, a nawet w sypialni.

korzeń Maca-który pomaga stymulować wzrost ludzkich emocji

mieszanka żeń-szenia-jest Mdłym naturalnym ziołem. Pomaga również zwiększyć skupienie w mózgu i zwiększyć emocje

L-Arginina – jak wspomniano wcześniej, pomaga zwiększyć przepływ krwi w naczyniach, prowadząc do szybkich dostaw tlenu do mięśni i każdego innego organu w organizmie

Tongkat Ali– jest to znany afrodyzjak, odpowiedzialny również za zwiększenie poziomu emocji w organizmie

pozostałe składniki zawarte w Made in Utah są w 100% naturalne i bezpieczne, nie zakazane lub nielegalne składniki. Są również bez cukru, bez alergenów i bezglutenowe. Wszystkie produkty Salt Lake City są testowane przez osoby trzecie, aby zapewnić jakość i czystość swoich produktów, więc skuteczność nie jest zmniejszona.

składniki

 • cynk,
 • Tongkat Ali
 • Maca
 • L-arginina
 • mieszanka żeń-szenia Eleutherococus
 • korzeń żeń-szenia Panax
 • korzeń Eleutherococcus
 • zastrzeżona mieszanka:
 • ekstrakt z korzenia Sarsaparilla
 • ekstrakt z pestek dyni
 • kora Catuaba
 • ekstrakt z korzenia lukrecji
 • Tribulus Terrestris

VASOSTAM

C:\Users\ilesanmi\Downloads\vasostam.jpg

koncentrują się wyłącznie na formułowaniu męskich produktów wzmacniających seksualność w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Suplementy diety są wykonane z całkowicie ekologicznych składników. VasoStam zawiera składniki, które mogą zwiększać poziom testosteronu w organizmie, co może również poprawić pożądanie seksualne i budować mięśnie.

istnieją również składniki tego suplementu, które mogą zainicjować dodatkowy tlenek azotu w organizmie. Może to poprawić krążenie krwi w organizmie, w tym męskość. Może to prowadzić do trudniejszych i silniejszych erekcji. Tlenek azotu rozluźnia i otwiera naczynia krwionośne, niezbędny krok w osiągnięciu erekcji jako mężczyzna. W ten sposób penis wypełnia się krwią, podnosi się i stoi wyprostowany i pełny.

ten suplement diety zawiera kilka kluczowych składników aktywnych, w tym:

korzeń Maca: należący do rodziny brokułów, ten korzeń jest rośliną, która zwiększa libido. Roślina zawiera aminokwasy i białka. maca może prowadzić do wzrostu libido seksualnego. Wzmacnia to mięśnie i może poprawić krążenie krwi w całym ciele. Może również poprawić przepływ krwi do męskości i utrudnić erekcję. Jest to roślina znana z właściwości leczniczych, stymuluje organizm do zwiększenia produkcji testosteronu.

ekstrakt z kory sosny: jest bogaty w witaminę C i wtórne substancje roślinne. Jest również stosowany w leczeniu cukrzycy. – Znany również jako Crocus Sativus, zioło to jest używane znacznie bardziej jako przyprawa.

Witamina D3 – witamina D3 powstaje w organizmie w wyniku ekspozycji na światło słoneczne. Jest niezbędną witaminą zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Korean Red Ginseng-koreański czerwony żeń-szeń jest stosowany od tysięcy lat, aby zwiększyć popęd seksualny, wytrzymałość, a także zminimalizować zmęczenie. Koreański czerwony żeń-szeń pomaga w leczeniu zaburzeń erekcji. Pomaga skutecznie rozluźnić naczynia krwionośne, aby krew i tlen krążyły przez penisa, tworząc większe i grubsze erekcje.

Long jack: znany również jako Tongkat Ali-Tongkat Ali jest herbem pochodzącym ze Wschodu. Pomaga w stymulowaniu pożądania seksualnego. Jego zdolność do zwiększania poziomu tlenku azotu, co może być pomocne dla osób z zaburzeniami erekcji. Każda dawka Vasostamu zawiera dokładnie 40 mg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.