Najlepsze witryny Proxy 7, aby spróbować bezpieczniejszego przeglądania

proxy-network proxy-network proxy-network proxy-network

witryny Proxy są powszechnie używane przez osoby, które chcą uzyskać dostęp do zablokowanych witryn, ale nie chcą wydawać pieniędzy na zakup oddzielnego połączenia VPN. Witryny te polegają na serwerach proxy do tłumaczenia ruchu, oferując szybki i bezpłatny sposób na szybki dostęp do zablokowanych treści..

serwer proxy działa jako pośrednik, tłumacząc ruch dla użytkowników i odbierając go z innego miejsca docelowego. Zasadniczo, gdy uzyskujesz dostęp do witryny za pośrednictwem serwera proxy, najpierw przepływa przez witrynę proxy, a następnie przechodzi do miejsca docelowego.

umożliwia to dostęp do zablokowanych stron internetowych, ponieważ ruch przepływa przez odblokowany serwer proxy. Istnieje sporo witryn proxy, z których możesz korzystać. Tutaj przyjrzymy się siedmiu najlepszym.

1. KProxy

Kproxy

KProxy jest jedną z najlepszych darmowych stron proxy, z których możesz korzystać dzisiaj. Prawdopodobnie największym powodem, dla którego tak wiele osób korzysta z tej strony proxy, jest to, że nie kosztuje ani grosza.

nie musisz się martwić o instalację aplikacji lub rozszerzenia (chociaż jest dostępne dla Edge, Chrome i Firefox). KProxy zmienia Twój adres IP podczas wysyłania ruchu do Internetu, ukrywając w ten sposób twoją tożsamość.

to przyzwoity serwer proxy, jeśli chcesz ominąć ograniczenia blokowania geograficznego, w tym ominąć bloki przestrzeni roboczej lub cenzurę rządową. Można go również użyć do ominięcia szkolnej zapory sieciowej.

jeśli chcesz przeglądać sieć anonimowo, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na VPN, jest to kolejna najlepsza opcja dostępna dla ciebie. Darmowy plan ma jednak wiele natrętnych reklam.

KProxy oferuje przyzwoite szyfrowanie dla darmowego proxy, więc jeśli ukrywanie adresu IP jest głównym celem, jest to dość dobra opcja. Nie oczekuj jednak, że będzie płynnie przesyłać strumieniowo zawartość, zwłaszcza w wersji darmowej.

platforma oferuje również płatny plan, znany jako KProxy Pro, od $5. Daje to dostęp do serwerów premium, a firma twierdzi, że krótszy czas oczekiwania i lepsza przepustowość. Plan Pro również nie zawiera żadnych reklam.

2. Whoer.Net

whoer

Whoer jest dostawcą VPN i darmowym serwerem proxy, za pomocą którego możesz szybko zmienić adres IP i ominąć ograniczenia geograficzne. Jeśli chcesz przeglądać sieć anonimowo, jest to świetna opcja.

jednak Whoer różni się nieco od innych stron proxy na tej liście. Na początek, nie oferuje usług we wszystkich krajach. Po drugie, musisz pobrać narzędzie anonimizera, aby zmienić adres IP i DNS.

ważne jest, aby pamiętać, że nie możesz po prostu użyć Whoer, wpisując adres URL witryny w pasku adresu na stronie, aby zmienić swój adres IP. Musisz pobrać narzędzie, aby korzystać z usługi. Posiada oddzielne rozszerzenia dostępne dla Firefox, Chrome, Opera i Yandex.

ponadto bezpłatna usługa dławi Twoje prędkości, więc aby w pełni wykorzystać jej potencjał, musisz wybrać płatną subskrypcję usługi VPN.

Whoer oferuje również 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy dla użytkowników. Bezpłatna usługa jest dość prosta, więc nie spodziewaj się strumieniowego przesyłania filmów ani ładowania stron bogatych w treść.

3. HMA

hma-proxy

HMA był jednym z najpopularniejszych serwerów proxy w tamtych czasach. Zaczęło się od darmowego proxy, ale ostatecznie wprowadziło własną sieć VPN z płatnymi planami. Firma widziała sporo kłopotów związanych z prywatnością, ale stara się odzyskać dawną chwałę.

oferuje dość nominalne prędkości, ale ze względu na popularność witryny proxy, Serwery są prawie zawsze przeciążone. HMA ukrywa twój adres IP i szyfruje Twój ruch internetowy, czego można oczekiwać od dowolnego serwera proxy. Jednak pokazuje wiele reklam, skutecznie przycinając ekran nieruchomości do 65 procent podczas przeglądania.

podobnie jak większość innych, dławi również prędkości, aby skłonić cię do zakupu oferty premium VPN. Dostępne jest również bezpłatne rozszerzenie web proxy. Nie możesz odblokować Netflixa ani innych serwisów streamingowych za pomocą serwera proxy, ale jest to możliwe dzięki autonomicznej sieci VPN, która obejmuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

4. Zyte

zyte

Zyte, dawniej Scrapinghub, to inteligentne rozwiązanie proxy i skrobania stron internetowych oferowane firmom. Różni się od innych stron proxy na tej liście, ponieważ jest przeznaczony do użytku przez ludzi z rzeczywistą wiedzą o tym, jak działa sieć.

zasadniczo Zyte zapewnia własne serwery proxy, których można użyć do ominięcia filtrów geograficznych. Wymaga to jednak integracji interfejsu API z istniejącą infrastrukturą, aby działać płynnie. Zyte oferują cztery plany, zaczynając od $29 / mo i idąc aż do $999 / mo dla wersji Enterprise.

5. GeoSurf

geosurf

GeoSurf jest podobny do Zyte, oferując mieszkaniowe adresy IP, które można wykorzystać do ominięcia ograniczeń geograficznych. Może być używany przez przedsiębiorstwa z botami internetowymi do zeskrobywania sieci, głównie dlatego, że ma obrotowe Menedżery proxy, które zmniejszają ryzyko wykrycia.

GeoSurf oferuje ponad dwa miliony adresów IP rozmieszczonych w 2000 lokalizacjach, w tym statyczne adresy IP. Możesz kupić proxy od GeoSurf, z planami zaczynającymi się od $ 450 miesięcznie i sięgającymi aż do $ 2,000 miesięcznie.

6. Anonymouse

Anonymouse

po raz pierwszy uruchomiony w 1997, Anonymouse nadal wygląda jak strona internetowa z Lat 90. po wybraniu języka zobaczysz stronę z cenami członkostwa VIP, która zaczyna się od $ 6 miesięcznie. Obejmuje to szybsze prędkości, brak reklam, zwiększone limity pobierania i szyfrowane połączenie.

Anonymouse to podstawowy serwer proxy, którego możesz użyć do otwierania zablokowanych stron internetowych. Należy pamiętać, że szyfrowane połączenia nie są już obsługiwane w bezpłatnej wersji. Tak więc, w przypadku każdej strony internetowej, która zaczyna się od” HTTPS”, musisz zapłacić za jej usługę VIP.

7. Hideoxy

Hideoxy

Hideoxy to kolejny darmowy serwer proxy online. Nie zawsze jest to jednak wiarygodne. Niektóre strony po prostu nie otwierają się, a błąd mówi, że „żądana strona jest zbanowana i nie może być oceniana”.

ma bardzo prosty interfejs i ma wiele reklam na stronie. Jeśli chcesz otworzyć statyczną stronę internetową, taką jak blog zablokowany przez Twojego dostawcę, Hideoxy może załatwić sprawę. Poza tym nie ma wiele do zaoferowania.

Chroń swoją tożsamość Online

najlepiej jest podjąć środki w celu ochrony swojej tożsamości online, takie jak maskowanie adresu IP, szczególnie w sieciach publicznych. Używanie fałszywego adresu IP pomaga chronić prawdziwą tożsamość i chroni dane osobowe przed złośliwymi podmiotami.

Najam Ahmed (27 artykułów opublikowanych)

Najam Ahmed jest doświadczonym content marketerem i copywriterem, koncentrującym się na ofertach SaaS, startupach, agencjach cyfrowych i firmach ecommerce. W ciągu ostatnich ośmiu lat ściśle współpracował z założycielami i marketerami cyfrowymi, tworząc artykuły, e-booki, biuletyny i Przewodniki. Jego zainteresowania obejmują Gry, Podróże i czytanie.

Więcej Od Najam Ahmed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.