nicknotas

 Ripper Street Flirting

„jesteś gotowy do pierwszego pełnego podejścia. Widzisz kogoś, kogo lubisz?”

” Cóż, była taka słodka dziewczyna, która pracowała w Teavana.”

” świetnie, chodźmy z nią porozmawiać.”

spędziłem niedzielne popołudnie z nowym klientem. Ćwiczyliśmy powitanie dziewcząt, dawanie szczerych komplementów podczas przechodzenia i proszenie o rekomendacje prezentów.

ale to była pierwsza dziewczyna, z którą rozmawiał z zamiarem umówienia się na randkę.

jego nerwy były silne, gdy weszliśmy do sklepu. Było cicho, a obok niej było trzech innych pracowników.

próbowałem go kilka razy zmusić do ruchu, ale był zamrożony. Spojrzałem na niego i powiedziałem: „Nieważne, co się stanie, będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś.”

” naprawdę tak myślisz?”

„”

podszedł do niej, drżąc rękami i wargami. „I..Myślę, że jesteś słodki.”

rozchmurzyła się, dzięki!”

” chcesz skoczyć na kawę?”

” masz na myśli teraz?”

z nerwowym, ale żartobliwym śmiechem powiedział: „Nie, Nie teraz! Mam na myśli czasami poza pracą.”

” tak, jasne!”Zanim zdążył wyciągnąć telefon, powiedziała:” Daj mi kawałek papieru.”i poszedł na tyły sklepu.

wyszła i zaprowadziła go do kasy. Zapisała swój numer i wsunęła mu gazetę.

„jak masz na imię?”zapytał.

„Marina.”

” podoba mi się ta nazwa-wschodnioeuropejska, prawda?

uśmiechnęła się:”

” Mmm, właśnie jadłam Barszcz pierwszy raz w zeszłym tygodniu.”

chichotała.

pożegnali się i rozstali.

napisał cztery godziny później, mówiąc jej, że dobrze się z nią rozmawiało. Odpowiedziała z uśmiechem i powiedziała to samo. Wymienili się kilkoma wiadomościami o swojej pracy (w tygodniu jest instruktorką jogi), a on zaprosił ją na drinka po pracy.

mają dziś randkę.

to nie jest jakaś dziwna, nietypowa sytuacja. Widziałem dziesiątki facetów, którzy mają podobne doświadczenia przez sześć lat. Mężczyźni, którzy nigdy nie wiedzieli, jak łatwo i prosto może być spotkać kobiety w ciągu dnia. To znaczy, dopóki nie zobaczyli tego na własne oczy.

oto 7 powodów, dla których powinieneś spróbować.

wszystkim to nie przeszkadza.

rozumiem, że dzień nie jest wyznaczonym miejscem „spotkań towarzyskich”, jak bar, klub, czy impreza. I nie widzisz, żeby mężczyźni podchodzili do kobiet poza tymi środowiskami.

ale to nie znaczy, że jest źle lub dziwnie. Korelacja nie jest równa przyczynowości. Nie będziesz jej obmacywał ani nękał, tylko się przedstawiasz.

zapytaj każdego samotnego faceta, czy spodoba mu się możliwość podchodzenia do pięknej kobiety i nawiązania z nią kontaktu. Prawie za każdym razem dostaniesz ” Hell yes!”. Po prostu większość facetów nie ma odwagi, aby to zrobić.

jeśli chodzi o kobiety, pracowałem z nimi i otrzymywałem e-maile od setek mężczyzn, którzy z powodzeniem poznali dziewczyny w ciągu dnia. Kobiety są podekscytowani, aby iść na randki z tymi facetami, tworzyć romantyczne połączenia, i chętny wybrać, aby być z nimi intymne.

dowód jest tutaj! Wiele samotnych kobiet chce spotkać wspaniałych facetów, gdziekolwiek są.

nadal chcesz doświadczyć tego dla siebie?

Wyjdź, uśmiechnij się i pochwal 10 kobiet czymś, co mają na sobie. Wielu zapali się i podziękuje. Te same kobiety chętnie z Tobą porozmawiają.

odrzucenia nigdy nie są tak ostre, jak sobie wyobrażasz.

a co z kobietami, które nie są zainteresowane rozmową z Tobą? Wariują? Uciekają w przerażeniu? Patrzą na Ciebie z obrzydzeniem?
No. 99% czasu dostaniesz wariację ” Dzięki, ale muszę już iść.”, „Dzięki, ale nie jestem zainteresowany.”Lub” Przepraszam, ale mam chłopaka.”

Tak, może trochę szczypać, ale zdasz sobie sprawę, że to nic wielkiego. To cię nie zabije i zgadnij co-możesz porozmawiać z inną kobietą, która będzie zainteresowana.

kobiety są tak samo nerwowe jak ty-jeśli nie bardziej.

z klientem, którego zabrałem w niedzielę, poprosił dziewczynę z Sephory o propozycję prezentu. Od razu widać było zmianę języka jej ciała.

chichotała nerwowo. Ledwo utrzymywała kontakt wzrokowy. Dotykała włosów. Mimo to nadal chciała z nim rozmawiać.

nawet on to zauważył. Powiedział: „Byłem tak zdenerwowany wchodząc do środka, ale widząc ją tak zdenerwowaną, poczułem się o wiele pewniej.”

kobiety są ludźmi. Nie są to czarodzieje społeczni, którzy są całkowicie pewni siebie za każdym razem, gdy spotykają kogoś nowego.

jest to szczególnie prawdziwe w ciągu dnia, w którym…

jesteś z natury postrzegany jako pewny siebie.

nie jesteś w wyznaczonym „środowisku społecznym”, prawda? To działa niezmiernie na Twoją korzyść.

pewnie nie jest ubrana do dziewiątek. Nie jest z przyjaciółmi z zamiarem nawiązania kontaktów towarzyskich. Nie ma alkoholu. Nie sądzi, że 10 facetów czeka, by z nią porozmawiać.

nie masz konkurencji.

kobiety są rzadko spotykane w ciągu dnia. Dostają przypadkowe komentarze lub rozmowy, ale nie wiele więcej.

więc kiedy podchodzisz do niej, ona automatycznie widzi cię jako odważnego. Miałeś odwagę iść do niej, kiedy inni nie. I jest zaskoczona, bo się tego nie spodziewała.

nawet gdy się potykasz i jąkasz, często okazuje się to ujmujące. Robisz to pomimo strachu przed przywitaniem się z piękną kobietą. Pokonałeś to, bo musiałeś z nią porozmawiać.

dlatego …

nie potrzebujesz niesamowitego „otwieracza”.

nie potrzebujesz czegoś mądrego ani napisanego.

już wiesz co powiedzieć. Po prostu bądź z nią bezpośredni-to uprzejme, ale odważne. Przecina dwuznaczność, pokazuje twoje prawdziwe intencje i działa.

wiem, że to nie takie proste, ale mogę się przyłączyć na kawę?
Przepraszam, wiem, że to przypadkowe, ale myślę, że jesteś naprawdę słodki i chciałam się przywitać.”
Witam. Podoba mi się twój szalik, jak masz na imię?”

wie wtedy, że potencjalnie chcesz się z nią połączyć jako więcej niż przyjaciel. Musi podjąć decyzję tak lub nie. Jej odpowiedź jest niesamowitym lakmusem na temat tego, jak się czuje.

jak będzie dalej gadała, to wiesz, że jest. Jest otwarta na możliwość zobaczenia, dokąd to zmierza. Prawie zawsze da ci swój numer, jeśli zapytasz.

w przeciwnym razie da ci grzeczne Ścielenie (jak widać powyżej) w ciągu 20 sekund i możesz iść dalej, nie gorzej dla zużycia.

Twoje rozmowy mogą być zwięzłe i „nudne”.

ludzie są w ciągu dnia, aby coś zrobić. Nie próbują się bawić. Istnieje wbudowany limit czasu i klimat, który działa na Twoją korzyść.

w przeciwieństwie do baru, potrzebujesz mniej niż 5 minut, aby zrobić solidne wrażenie i uzyskać numer. Nie musisz być energiczny jak w klubie. Nie trzeba tworzyć wiele kontaktu fizycznego inny niż uścisk dłoni i może uścisk. I nawet nie musisz być zbyt flirciarzem.

Poznaj podstawy tego, co powiedzieć po przedstawieniu się. Następnie możesz po prostu zadać i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, aby poznać się nawzajem. Mieszaj w śmiechu lub dwóch, jeśli możesz. Ale to wszystko, czego naprawdę potrzebujesz.

ponownie, postrzeganie Twojej pewności siebie wykonuje większość pracy za Ciebie.

zdobycie numeru naprawdę nie jest trudne.

rozmawiałaś z nią tylko przez chwilę? Idź po jej numer. Blisko jej współpracowników? Idź po jej numer. Myślisz, że jesteś dla niej zbyt zdenerwowany, a ona odmówi? Idź po jej numer!

skoro jesteś bezpośrednia, czas jest po twojej stronie, a ty wyglądasz pewnie-o wiele więcej kobiet powie tak, niż myślisz. Nawet w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach.

facet wszedł do małego sklepu i nerwowo powiedział pracownikowi, że jest słodka. Nie tylko zgasiła swój numer i odeszła. Poświęciła czas, aby wziąć kawałek papieru, zapisać go i kontynuować rozmowę.

co by się stało, gdyby nigdy do niej nie podszedł?

nadal by wierzył, że to „straszne” i że nie ma z nią szans. I nie byłby na randce, kiedy to piszę.

zawsze pytaj o numer. Jeśli tego nie rozumiesz, jesteś w tej samej sytuacji, co wcześniej. Ale przynajmniej wiesz, że nie zostawiłeś okazji.

faceci … Poznawanie kobiet w ciągu dnia jest łatwe. To może być najprostszy możliwy sposób. Najtrudniejsza część jest w twojej głowie.

tak bardzo wierzę w ten pomysł, że piszę o nim swoją pierwszą książkę. Chcę pokazać ludziom na całym świecie, jak zdolni już są.

na razie musisz mi zaufać, gdy powiem, że będzie dobrze. Strzelaj, to nie będzie przerażające doświadczenie. W rzeczywistości kilka minut może prowadzić do najbardziej niezapomnianych doświadczeń w twoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.