oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill Pro Crack + kod aktywacyjny pobierz za darmo

Pobierz konfigurację & Crack

oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill Pro crack pozwala szybko i łatwo odzyskać dowolny typ usuniętych plików, w tym dokumenty biurowe, wiadomości i pliki multimedialne. Jeśli utraciłeś lub usunąłeś ważne dane z urządzenia, to bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemu Windows może je szybko odzyskać. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odzyskanie utraconych plików. Za pomocą tego oprogramowania do odzyskiwania danych dla systemu Windows 10, 8, 7, XP lub Vista można odzyskać usunięte dane z praktycznie każdego rodzaju urządzeń pamięci masowej.

Disk Drill Pro Crack to profesjonalna aplikacja do odzyskiwania plików przeznaczona do odzyskiwania i zabezpieczania usuniętych plików z dysków twardych. Może odzyskać pliki z dowolnego nośnika, który może być zamontowany na dyskach twardych lub dyskach flash USB. Jest to proste & fantastyczne oprogramowanie, które może zaoferować narzędzia do odzyskiwania, takie jak głębokie skanowanie Disk Drill i Szybkie skanowanie. Proces odzyskiwania jest prosty & szybki. Te funkcje mogą wyszukiwać utraconą partycję & odbudować systemy plików.

kod aktywacyjny Disk Drill oferuje wiele algorytmów odzyskiwania, w tym szybkie i głębokie skanowanie, uniwersalne wyszukiwanie partycji & odzyskiwanie chronionych danych. Postęp odzyskiwania można wstrzymać, zapisać & załadować, gdy jest to wygodne dla użytkowników. To narzędzie może obsługiwać wiele systemów plików, w tym NTFS, EXT4, exFAT, FAT. Podobnie, obsługuje również HFS, a nawet inicjalizowane dyski.

Disk Drill Pro 4.2.568.0 Crack z kluczem licencyjnym Bezpłatne pobieranie

Disk Drill Pro Crack to potężne i profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które odzyskuje utracone dane i pliki za pomocą szybkiego skanowania. Wykonuje wiele bezpiecznych metod odzyskiwania. Aplikacja umożliwia unikalny proces magazynu odzyskiwania, który pozwala zachować bezpieczeństwo danych. Dodatkowo działa poprzez odczyt dowolnych nośników, które można zamontować w komputerze, wewnętrznych lub zewnętrznych dyskach twardych, karcie sd, kamerach, dyskach flash USB, Kindle, a nawet niektórych iPodach.

nic nie może sprawić, że poczujesz się bardziej niedoświadczony niż próba odzyskania pliku lub danych z uszkodzonego dysku zewnętrznego, komputerów PC i Mac. PC, Mac lub dysk zewnętrzny. Kod aktywacyjny Disk Drill Pro może być cudownie pomocny w takich sytuacjach. Ponadto to oprogramowanie ma różne algorytmy odzyskiwania, takie jak szybkie i głębokie skanowanie, odzyskiwanie chronionych danych i uniwersalne wyszukiwanie partycji. Disk Drill może być użyty do przywrócenia dowolnego typu pliku, który został usunięty lub utracony z urządzenia. Jego potężne i wyrafinowane algorytmy skanowania mogą zidentyfikować i zrekonstruować setki różnych formatów plików, w tym wszystkie popularne formaty wideo, audio, zdjęć i dokumentów.

Disk Drill Data Recovery Software Crack może odzyskać dane z dowolnego nośnika, który można zamontować na wewnętrznych/zewnętrznych dyskach twardych komputera z systemem Windows, kartach pamięci, a także kamerach. Co więcej, może również przywracać pliki z dysków flash USB, a nawet niektóre Kindle i iPody. Możesz również pobrać inne oprogramowanie do odzyskiwania danych z PiratesFile.

Disk Drill pobierz za darmo Pełna Wersja Dla Windows 10 & Mac

Disk Drill pobierz za darmo to wszechstronny program do odzyskiwania danych dla systemu Windows, który zapewnia szeroki zakres funkcji. Co więcej, może odzyskać dane lub pliki, które zostały przypadkowo usunięte, nawet po usunięciu z kosza. To sprawia, że odzyskiwanie danych jest bardzo łatwe. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, uruchomi wszystkie funkcje skanowania i wyświetli listę plików, które można potencjalnie odzyskać. Możesz nawet wyświetlić podgląd tych plików, dzięki czemu możesz określić, które z nich można pomyślnie odzyskać. Co więcej, Ta aplikacja odzyskuje dane, kosz, utratę plików i zapewnia bezpieczeństwo przed atakiem wirusów. Może odzyskać utracone dane z wszelkiego rodzaju strat. Interfejs użytkownika jest prosty i może płynnie pobierać dane. Disk Drill Crack odzyskuje usunięte pliki z dysków lokalnych.

jeśli minęło trochę czasu po usunięciu danych, więc użytkownicy nadal nie muszą się o to martwić. W tej sytuacji idzie znacznie głębiej za pomocą funkcji głębokiego skanowania. Klucz produktu Disk Drill Pro odzyskuje całą jednostkę lub dane & przywraca je. Użytkownicy mogą odzyskać do 500 MB utraconych danych za darmo i nieograniczoną liczbę danych w wersji pro. Ta fantastyczna funkcja działa dla prawie 350 typów plików.

oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill Dla Windows 10 Pobierz

po zakończeniu skanowania wyświetli on podobną do drzewa listę odzyskiwalnych danych i plików, które można usunąć pliki, foldery, a także zrekonstruowane pliki. Disk Drill Data Recovery dla Windows może szybko odbudować setki różnych typów plików, w tym dokumenty, filmy, archiwa, Zdjęcia i wiele innych. Jednak dodatkowe funkcje obejmują możliwość pobierania plików lub danych z utraconych lub brakujących partycji, bez ograniczeń z powodu uszkodzonego dysku twardego. Nawet przywróci dane po pełnej awarii systemu, nawet jeśli dysk twardy nie może już się uruchamiać. Czy musisz odzyskać usunięte pliki w systemie Mac OS X, takie jak ważne dokumenty biznesowe, muzyka, zdjęcia lub filmy? Czy pliki lub całe partycje zniknęły z komputera Mac? Czy masz problemy z dostępem do zewnętrznego dysku USB lub karty aparatu? Możemy pomóc. Sprawiamy, że odzyskiwanie danych dla Mac OS X jest łatwe.

tak długo, jak twój dysk zewnętrzny lub lokalny nie jest fizycznie uszkodzony, Odzyskiwanie danych Disk Drill dla systemu Windows zapewni szybkie odzyskiwanie plików w prawie wszystkich formatach. Te formaty mogą być NTFS, F. A. T., HFS / HFS+, EXT2 / EXT3 / EXT4 lub nawet sformatowane, usunięte lub uszkodzone partycje. Odzyskaj dowolny plik lub folder lub zrekonstruuj ponad 200 typów plików za pomocą wielu metod odzyskiwania. Disk Drill to nie tylko odzyskiwanie danych Mac. Jest również wyposażony w przydatne narzędzia dyskowe dla wszystkich specjalistów od danych i użytkowników domowych. Następujące dodatkowe narzędzia są bezpłatne i zapakowane w Disk Drill od razu po wyjęciu z pudełka. Nie musisz kupować więcej aplikacji do czyszczenia komputera Macintosh, znajdowania duplikatów na dysku twardym, tworzenia kopii zapasowych danych ani monitorowania stanu dysków. Pobierz darmowy Disk Drill, a wszystko jest pokryte.

Disk Drill Data Recovery Software for Mac pobierz za darmo

Disk Drill Data Recovery for Mac to bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które przywraca usunięte pliki z dysku twardego, dysku USB lub dowolnego nośnika pamięci masowej na dysku za pomocą kilku kliknięć. Zapewnia bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla użytkowników systemu Windows 10, a także tych, którzy używają starszych wersji systemu operacyjnego. Ponadto jest to łatwe w użyciu, ale potężne narzędzie, które pomoże zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom komputerów odzyskać utracone pliki za pomocą zaledwie kilku prostych kroków. Możesz uzyskać Disk Drill za darmo. Oprogramowanie instaluje się łatwo za pomocą jednego kliknięcia, a po wyświetleniu monitu będziesz musiał podać dane uwierzytelniające administratora. Pobieranie uprawnia do bezpłatnego odzyskania do 500 MB danych oraz daje stały dostęp do dodatkowych narzędzi ochrony danych zawartych w aplikacji.

Możesz również użyć określonej metody odzyskiwania za pomocą rozwijanego menu w prawym dolnym rogu ekranu. Domyślnie używa się wszystkich metod odzyskiwania, ale w zależności od konkretnej sytuacji odzyskiwania można wybrać inne opcje, takie jak wyszukiwanie partycji lub głębokie skanowanie. Skanowanie całego dysku przy użyciu wszystkich metod odzyskiwania oferuje najbardziej kompletne wyniki i znajdzie więcej danych niż przy użyciu bardziej ograniczonego skanowania. Pliki można łatwo przypadkowo usunąć. Odzyskaj wszystkie utracone dane szybko i łatwo za pomocą kilku kliknięć tego prostego i niezawodnego oprogramowania do odzyskiwania. Jeśli masz do czynienia z systemem plików, który nagle pojawia się jako surowy dla Twojego systemu operacyjnego, pozwól temu narzędziu do odzyskiwania zapisać dane, abyś mógł sformatować urządzenie do przyszłego użytku.

Disk-Drill-Pro-Lifetime-Licence

Kluczowe funkcje Disk Drill

 • sprawia, że głębokie skanowanie w poszukiwaniu nowo usuniętych danych.
 • oferuje niezawodny algorytm odzyskiwania danych i odzyskiwania w celu przywrócenia.
 • umożliwia odzyskiwanie utraconych plików z wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych.
 • pomaga odzyskać pliki po przypadkowym usunięciu i utracie danych.
 • Disk Drill 3 odzyskuje Wewnętrzne I Zewnętrzne Dyski, uszkodzone dyski flash i karty pamięci.
 • interfejs jest prosty i umożliwia algorytm odzyskiwania.
 • ten program do przywracania lub odzyskiwania plików pobiera utracone dane z różnych urządzeń pamięci masowej.
 • obsługuje zarówno windows, jak i mac.
 • Pobierz dane z dysku USB i karty pamięci.
 • wystarczy zainstalować disk drill, a następnie pobieranie danych zostanie automatycznie wykonane.
 • co więcej, odzyskuje usunięte pliki w ciągu kilku sekund.
 • chroni dane i pliki systemowe.
 • co więcej, Odzyskaj przypadkowo usunięte pliki z dysków lokalnych.
 • kod aktywacyjny Disk Drill umożliwia wstrzymanie, zatrzymanie lub wznowienie procesu przywracania.

Co nowego w Disk Drill Pro?

 • Głębokie Skanowanie nowe.BRAW (Blackmagic raw Video format).
 • CinemaDNG pojemnik na zdjęcia D. N. G. raw.
 • Głębokie Skanowanie.
 • Naprawiono i ulepszono Odzyskiwanie plików FAT32 / NTFS znaczne Odzyskiwanie plików FAT32 i NTFS.
 • Ulepszone zarządzanie sesjami skanowania.
 • U. I. Ulepszona nawigacja po odzyskaniu.
 • Naprawiono zamrażanie losowo podczas ładowania plików ze skarbca odzyskiwania.
 • Naprawiono sporadyczne awarie podczas skanowania partycji ExFAT.

co to jest Disk Drill?

Disk Drill to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które nie tylko przywraca cenne dane, ale także zapewnia ochronę danych przed uszkodzeniem lub utratą. Program skanuje, odzyskuje i chroni praktycznie każdy rodzaj urządzenia pamięci masowej. Od wewnętrznych dysków twardych po dyski zewnętrzne, Android, Kamery, iPhone ’ y, iPody i Kindle. Może skanować i odzyskiwać dane z praktycznie każdego urządzenia pamięci masowej – w tym wewnętrznych dysków twardych Macintosh, zewnętrznych dysków twardych, aparatów fotograficznych, iphone ’ ów, iPadów, iPodów, urządzeń z systemem Android, pamięci flash USB, Kindle i kart pamięci.

jeśli stracisz dane i zainstalujesz Disk Drill po utracie, nadal przywróci utracone dane. Ta zaawansowana aplikacja ma funkcję szybkiego skanowania, która może pomóc użytkownikom szybko odzyskać dane. Przez przypadek usunięte pliki są nadal na komputerze, chociaż wydaje się, że zostały usunięte. Dożywotni kod licencji Disk Drill wie, gdzie szukać i szybko przywraca dane użytkowników. Lista obsługiwanych obejmuje wewnętrzny dysk twardy komputera, zewnętrzne dyski USB, karty SD i CF, inne karty pamięci, aparaty cyfrowe, dyski SSD, dyski flash itp.

czy Disk Drill jest bezpieczny?

tak, Disk Drill jest bezpieczny w użyciu. Nie zmienia to lokalnych dysków twardych. Skanowanie dysków jest w 100% bezpieczne dzięki tej aplikacji. To oprogramowanie przywraca, a także skutecznie odzyskać utracone pliki.

czy Disk Drill jest bezpieczny dla komputerów Mac?

tak, jest bezpieczny i bezpieczny dla komputera Mac jak każde inne wbudowane narzędzie do odzyskiwania danych. To narzędzie jest całkowicie wolne od wirusów, ale musisz zachować ostrożność podczas formatowania dysków. Poza tym jest całkowicie bezpieczny.

czy Disk Drill jest darmowy?

tak, Disk Drill jest całkowicie darmowym oprogramowaniem do odzyskiwania danych dla Systemów Windows i Mac. Dzięki darmowej wersji Disk Drill możesz odzyskać tylko 500 MB utraconych danych. Poza tym możesz wykonać kopię zapasową, wyświetlić podgląd metody odzyskiwania, a także przywrócić zabezpieczone pliki danych. Możesz również pobrać pełną wersję Disk Drill Pro z pliku PiratesFile.

Jak korzystać z Disk Drill?

 1. Pobierz Disk Drill Windows lub Mac od dołu.
 2. po instalacji uruchom oprogramowanie. Wyświetli wszystkie dyski Znalezione w komputerze.
 3. wybierz konkretny sterownik zawierający usunięte pliki,a następnie kliknij Odzyskaj opcja.
 4. teraz nowe okno pokaże wszystkie odkryte pliki znalezione na tym dysku, który został usunięty.
 5. poszukaj pliku, który chcesz odzyskać. Ponadto możesz również odzyskać wszystkie dane lub informacje, po prostu zaznaczając pola wyboru, aby upewnić się, że żadne dane lub plik nie został pominięty.
 6. z odrobiną po zakończeniu zadania odzyskiwania. Smacznego!

Disk-Drill-Pro-Activation-Code-Free-Download

Disk Drill Activation Code

ZXCV6B7N8M9POJHP098J7H6G5F4D3S2Z2X3C

4V5B6N7M8M98N7B65C4X32Z1ASDF5G6HJ0LK

9J8H7G65F4D3S210MNUBY5C4X3Z2RAS2QZW3

DRBN-DRNM-DBNM-DFGK-DOPL

DGHL-DFKL-DGLO-DGMI-DVCU

DERP-DTUI-DWQA-DCVO-DBBO

Disk Drill Pro License Key

4ECR5V6TB7YN8UMI9PO9I8U7Y6T5R43W21A2

Q12W3E4R5T6Y7U8I9ZX4N89M00QAWSERTO09

T5R43W2Q1PMI8NU7YB6TVLOKIJUNHY6BGT5W

S3ED4RF5TG6YH7UJ8I89786I7U5N6Y4BTVRC

Disk Drill 4 Key

IJHUY65T4R698I7U6HYG5TFD2E3FRTGYU9O8

U6Y5T4RQZWXEC6RV7TY9O8I7U6NYB5VT4CRE

35d6fghk9o8i7nu6by5vt4cr3243x65c46uj

Jak odinstalować Disk Drill?

 • najpierw kliknij menu start, a następnie kliknij Ustawienia.

how-to-uninstall

 • teraz kliknij opcję aplikacji.

how-to-delete

 • na koniec kliknij Funkcje aplikacji &, a następnie wybierz Disk drill, a następnie odinstaluj go.

Jak odinstalować oprogramowanie do odzyskiwania danych

jak odinstalować Disk Drill z komputera Mac?

jeśli masz komputer Mac, odinstalowanie oprogramowania może być trudne, jeśli nie znasz produktów Apple. Jeśli uważasz, że przeniesienie programu do kosza zakończy twoją pracę, to jesteś w błędzie. Disk Drill Mac instaluje wiele modułów o niskim poziomie rdzenia w celu skutecznego odzyskiwania danych i ochrony danych. Dzięki poniższemu przewodnikowi krok po kroku możesz usunąć Disk Drill dla komputerów Mac z pulpitu lub MacBooka.

 • najpierw uruchom oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill.
 • kliknij Disk Drill w prawym górnym rogu paska menu.
 • kliknij Preferencje.

how-to-remove-disk-drill-for-mac

 • wybierz opcję Ogólne, a następnie kliknij pole Usuń Disk Drill, aby całkowicie usunąć oprogramowanie.

how-to-uninstall-disk-drill-for-mac

Jak odzyskać usunięte pliki za pomocą Disk Drill?

możesz przywrócić usunięte pliki za pomocą Disk Drill. Poniższy przewodnik krok po kroku pokaże Ci, jak odzyskać pliki za pomocą tego oprogramowania do odzyskiwania danych.

 • Uruchom aplikację.
 • Wybierz i znajdź Dysk (z którego zostały usunięte pliki).
 • teraz wybierz opcję” Szukaj utraconych danych ” i Skanuj w poszukiwaniu usuniętych plików danych.
 • Sprawdź dane do odzyskania i wybierz, które z nich chcesz odzyskać lub przywrócić.
 • kliknij „Odzyskaj wszystko” opcja, jeśli chcesz odzyskać wszystkie pliki.

Co To jest inteligentne monitorowanie Disk Drill?

Inteligentne monitorowanie Disk Drill to funkcja, która informuje o zdrowiu dysków twardych, a także, jeśli coś idzie nie tak. Pozwala monitorować aktywność plików na dyskach. Ten monitoring na żywo jest tak zaawansowany, że jeśli coś pójdzie nie tak, powiadomi Cię w czasie rzeczywistym.

Jak pozbyć się inteligentnego monitorowania Disk Drill?

jeśli odinstalowałeś program, usuwając oprogramowanie z kosza. Następnie powinieneś pobrać najnowszą wersję Disk Drill, a następnie odinstalować oprogramowanie zgodnie z wyżej wymienioną procedurą. Przede wszystkim prawidłowo odinstaluj Disk Drill z Panelu sterowania, który usunie monitorowanie S. M. A. R. T., a także wtyczki bezpieczników.

Disk Drill Pro Wymagania Systemowe

 • System Operacyjny: Obsługuje system operacyjny Windows 7, 8, a także 10
 • Obsługa Mac OS
 • procesor Intel lub nowszy
 • wymagane 512 MB PAMIĘCI RAM
 • wymagane 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • rozdzielczość ekranu 1024×768

jak złamać Odzyskiwanie danych Disk Drill Pro oprogramowanie?

 • przede wszystkim Odinstaluj starą wersję za pomocą IObit Uninstaller Pro.
 • następnie pobierz Najnowszą Wersję Disk Drill Pro z internetowym menedżerem pobierania.
 • Wyłącz ochronę w czasie rzeczywistym lub zaporę.
 • następnie rozpakuj plik (za pomocą WinRAR) i zainstaluj go.
 • nie uruchamiaj programu.
 • Teraz skopiuj i wklej plik crack do folderu instalacyjnego.
 • Restart your P. C.
 • wszystko gotowe!

Pobierz Disk Drill Pro Crack + kod aktywacyjny z dożywotnią aktualizacją za darmo …

Lustro / alternatywa

Konfiguracja & Crack tylko Crack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.