oto, co wiemy o „NCIS” Sezon 19

fani NCIS mają powód do świętowania. Przebojowy serial kryminalny powraca w 19 sezonie na antenie CBS.

po odejściu Jacka (Maria Bello) w zeszłym sezonie pojawiły się spekulacje, że Gibbs (Mark Harmon) rozgrzewa się do pomysłu odejścia. Ale nie martw się: Wiemy już, że na pewno wróci na 19 sezon NCIS. Teraz, że sezon 18 jest zakończony, Czytaj dalej, co będzie w następnej odsłonie, w tym datę premiery, obsada i jak oglądać informacje.

kiedy premiera 19 sezonu NCIS w CBS?

każdego września fani NCIS z niecierpliwością czekają na nowy sezon. Na chwilę obecną nie ma ustalonej daty premiery 19 sezonu NCIS. To powiedziawszy, Deadline zgłasza poważną zmianę w nadchodzącym harmonogramie serialu: sezon NCIS 19 będzie emitowany w poniedziałkowe wieczory o 21: 00 ET zamiast we wtorki na CBS. Nowa seria NCIS Hawai ’ i zostanie wyemitowana zaraz po 22: 00 ET. Tymczasem wszystkie trzy programy FBI-FBI, FBI: International i FBI: Most Wanted – będą emitowane we wtorkowe wieczory.

sezon cbs
CBS Photo ArchiveGetty Images

podczas gdy sezon 17 miał premierę we wrześniu 2019 roku, podobnie jak w poprzednich latach, data premiery sezonu 18 została zmieniona, gdy pandemia COVID-19 zmusiła do wstrzymania produkcji na kilka tygodni w Los Angeles.spowodowało to, że ostatni sezon został wyemitowany dwa miesiące później w listopadzie 2020 roku. Dodatkowo, sezony 17 i 18 NCIS zostały skrócone z tradycyjnych 24 odcinków do odpowiednio 20 i 16 odcinków. Liczba odcinków 19 sezonu nie została jeszcze ogłoszona.

kto będzie w obsadzie 19 sezonu NCIS?

sezon 19 NCIS będzie miał ulubioną obsadę serialu:

  • Mark Harmon jako Leroy Jethro Gibbs
  • Sean Murray jako Timothy McGee
  • Wilmer Valderrama jako Nick Torres
  • Brian Dietzen jako Dr. Jimmy Palmer
  • Diona Reasonover jako Kasie Hines
  • Rocky Carroll jako Leon Vance
  • David McCallum jako dr Donald Mallard

niestety, na tej liście brakuje Emily Wickersham, która przez osiem sezonów grała Ellie Bishop. Po finale 18 sezonu aktorka potwierdziła na Instagramie, że odchodzi z obsady.

warto również zauważyć, że postać Marka Harmona nie będzie tak bardzo postrzegana przez fanów, jak twierdzi Hollywood Reporter. Chociaż 69-letni aktor był rzekomo gotowy odejść od serialu CBS, postanowił pozostać, aby uniknąć anulowania długoletniego serialu przez stację. Ostatnio TVLine poinformowało, że Mark pojawi się tylko w „kilku” odcinkach w przyszłym sezonie. „To będzie w niskich pojedynczych cyfr,” źródło powiedział gniazdka.

cbs
CBS Photo ArchiveGetty Images

aby pomóc wypełnić pustkę, zostanie wprowadzona nowa postać, agent specjalny FBI Alden Park (Gary Cole). Chociaż szczegóły dotyczące roli Gary ’ ego nie zostały jeszcze ujawnione, wiemy, że inny członek również pojawi się na pełnym etacie. Część zespołu NCIS REACT, agentka specjalna Jessica Knight (Katrina Law) została po raz pierwszy zauważona w dwóch ostatnich odcinkach sezonu 18. Jej fabuła jako „ostra, wysportowana, twarda” i „zaciekle wytrwała” będzie dalej badana w nowym sezonie.

Jak mogę oglądać i streamować NCIS?

aby oglądać nowe odcinki NCIS na żywo, będziesz chciał przełączyć kanał telewizyjny na CBS o 21: 00 ET w poniedziałkowe wieczory. Można również oglądać show na stronie internetowej CBS po wprowadzeniu informacji logowania dostawcy kablowego.

NCIS

jeśli nie masz kabla, możesz dostroić się za pośrednictwem usługi strumieniowej, takiej jak YouTube TV, Hulu + Live TV i fuboTV. Wszystkie trzy są dostarczane z bezpłatnym siedmiodniowym okresem próbnym, więc możesz wybrać jeden z nich i wypróbować jego funkcje przed podjęciem decyzji o subskrypcji.

nie możesz oglądać na żywo? Nie ma sprawy. Możesz nadrobić zaległości w NCIS następnego dnia na Paramount+, dawniej znany jako CBS All Access. Chwyć laptopa lub urządzenie mobilne i zacznij oglądać na stronie Paramount+ lub w aplikacji Paramount+. Dla tych, którzy nie mają jeszcze subskrypcji Paramount+, możesz zarejestrować się na bezpłatny siedmiodniowy okres próbny. Następnie możesz zachować Paramount+ od $ 5.99 miesięcznie.

wreszcie możesz oglądać całą serię NCIS na kilku innych platformach, w tym Amazon Prime Video, Apple TV, Google Play i Vudu. Dla subskrybentów Netflix, masz dostęp do pierwszych 15 sezonów, ale trzymam kciuki za nowsze sezony wylądują na Streamerze wkrótce!

Selena Barrientosspołecznij redaktorów ds. rozrywki i Wiadomościselena Barrientos jest associate entertainment and news editor for Good Housekeeping-pisze i relacjonuje najnowsze programy i filmy, a także spotlighting celebrities Latinx.
ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.