Otrzymywanie bezpłatnych bezpośrednich poleceń i porad PTC / zwiększ swój zysk

bezpośrednich poleceń

bezpośrednie polecenia płacą najwięcej gotówki, ale są również najtrudniejsze do uzyskania, ponieważ zwykle wymaga to umieszczenia linku gdzieś, a następnie zachęcenia ludzi do kliknięcia tego linku. Możesz umieścić link w dowolnym miejscu, w tym na Facebooku, w wiadomościach e-mail, a nawet w miejscach takich jak AdWords.

najskuteczniejszym sposobem jest jednak pisanie wysokiej jakości treści zawierających link i wykorzystanie go do sprzedaży. Im bardziej przydatne są Twoje treści, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie klikną link. Gdy więcej osób czyta Twoje treści, prawdopodobieństwo, że możesz je przekonwertować na część swojej downline wzrasta (tak zawsze, jak publikujesz je we właściwym miejscu). Gdy zaczniesz budować swoją linię downline i masz skuteczne strategie bezpośredniego polecania, możesz zacząć zarabiać tysiące dolarów miesięcznie.

kup reklamę na stronach Neobux, GPT Aurora i innych popularnych witrynach PTC, które możesz znaleźć.

Reklama na popularnych stronach PTC jest zwykle godna. Na przykład, jeśli kupujesz reklamy w neobux, możesz być prawie pewien, że otrzymasz nowe polecenia. Ale ten rodzaj reklamy jest dość drogi. Dlatego proponuję reklamować się na stronach GPT Aurora. Pakiety reklamowe na stronach internetowych GPT Aurora są bardzo przystępne i zwykle przynoszą ładną ilość bezpośrednich poleceń do witryn PTC. Ilość pozyskanych poleceń zależy również od reklamowanego programu. O wiele łatwiej jest uzyskać skierowania do nowych witryn PTC o atrakcyjnym wyglądzie, niż do starych witryn PTC, gdzie prawie każdy jest zarejestrowany.

dlaczego reklama z witrynami PTC/GPT jest zwykle warta?

członkowie stron internetowych PTC i GPT to ludzie zaangażowani w zarabianie pieniędzy w Internecie, a ci ludzie szukają nowych witryn PTC / GPT. Nietrudno więc przekonać ich do rejestracji.

Reklamuj się na forach zarabiania pieniędzy.

większość członków na tych forach szuka nowych sposobów zarabiania pieniędzy. Więc oferowanie im błyszczącego banera z linkiem polecającym jest zwykle dobrym sposobem promocji. Ilość poleconych, które możesz zdobyć, zależy od liczby aktywnych członków na forum. Zanim zdecydujesz się zapłacić za reklamę, spróbuj dowiedzieć się o codziennym ruchu i aktywności na forum.

Darmowe metody uzyskiwania bezpośrednich poleceń.

dobrym sposobem na uzyskanie aktywnych poleceń za darmo jest oferta wymiany poleceń. Oferty te tworzą umowę między dwoma klikaczami PTC, którzy zgadzają się klikać reklamy na stronie partnera PTC, a ten partner klikający będzie klikał na twojej stronie PTC. Jest to dobra metoda szybkiego uzyskania aktywnych poleceń. Ale w tym samym czasie możesz kliknąć w 30 witrynach PTC, co zajmie ci zbyt dużo czasu.

możesz również opublikować swój link polecający na forum zarabianie pieniędzy i PTC. Zazwyczaj jest to zabronione i możesz zostać zbanowany za to, więc zanim zdecydujesz się opublikować swój link polecający, upewnij się, że jest to dozwolone i że publikujesz we właściwej sekcji na forum (przeczytaj ogólne zasady).

Powiedz znajomym o swoich stronach PTC. Przedstaw je światu PTC, powiedz im, że jest to prosty i darmowy sposób zarabiania pieniędzy w Internecie. Jeśli są zainteresowani witrynami PTC, daj im swoje linki polecające do rejestracji. Jest to bardzo dobra metoda uzyskiwania aktywnych darmowych poleceń, ponieważ znasz tych ludzi osobiście i możesz zachęcić ich do codziennego klikania.

Promuj swoje linki polecające w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Metoda ta jest bardzo szybka i łatwa.

Stwórz swoją stronę (Blog) o swoich stronach PTC; tam możesz promować swoje banery za darmo.

ale zanim zdecydujesz się promować dowolną stronę PTC, upewnij się, że ta strona PTC jest godna reklamy. Zbadaj swoje tło PTC, ich TOS, poszukaj dowodów płatności i skarg. Jeśli uważasz, że znalazłeś legalną witrynę PTC, zacznij promować swój link polecający. W przeciwnym razie możesz skończyć z kilkoma poleceniami zarejestrowanymi na stronie scam PTC, które nigdy Ci nie zapłacą, a cały twój wysiłek pójdzie na marne.

porady i wskazówki PTC.

nie używaj tego samego hasła dla wszystkich witryn PTC.

pozbawiony skrupułów administrator lub personel może użyć twojego Identyfikatora i hasła do Twoich witryn PTC i wyłudzić Twój ciężko zarabiający dochód!

Dołącz do jak największej liczby stron PTC.

strony PTC zarabiają powoli. Dołącz do jak największej liczby witryn, z którymi możesz sobie poradzić w przydzielonym czasie, który chcesz spędzić codziennie, aby pomnożyć swoje zarobki.

kliknięcie wszystkich dostępnych reklam na stronie PTC zajmuje od 3 do 5 minut. Jeśli masz godzinę każdego dnia, możesz dołączyć do około 10 do 15 witryn PTC i zacząć zarabiać na wszystkich tych witrynach każdego dnia!

Dodaj do zakładek swoje strony PTC.

Dodaj do zakładek wszystkie witryny PTC w folderze zakładek, aby łatwo je zlokalizować. Oszczędza to zapamiętywanie i wpisywanie adresów URL. W moim przypadku ustawiłem przeglądarkę tak, aby zapamiętała login i hasło, aby zaoszczędzić mi jeszcze więcej czasu.

Pracuj jednocześnie z witrynami PTC.

każda reklama może potrwać do 30 sekund. W oczekiwaniu na zakończenie reklamy otwórz nową kartę w przeglądarce, Zaloguj się do innej witryny PTC i zacznij klikać reklamę.

Otwórz tyle stron PTC, ile możesz obsłużyć. Dla mnie, chciałbym normalnie otworzyć 2 nowe przeglądarki, z każdym około 4 lub 5 kart, i 1 strona PTC na każdej karcie. Tak więc jestem w stanie ukończyć wszystkie moje kliknięcia (strony 9 PTC) w około pół godziny.

wynajem skierowań

w witrynach pay to click możesz zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, które możesz wykorzystać do rozpoczęcia wynajmu poleconych, lub możesz zainwestować pieniądze przy pierwszym uruchomieniu, dzięki czemu możesz wynająć te polecone jeszcze zanim zaoszczędzisz wystarczająco dużo pieniędzy, aby to zrobić. Włączenie funkcji automatycznej płatności na stronie ułatwia zarówno wynajem, jak i wynajmowanie poleconych, dzięki czemu można łatwo generować fundusze. Za każde wynajęte polecenie zadania, które wykonasz, będą warte więcej pieniędzy.

gdy zarabiasz więcej pieniędzy, zacznij wynajmować więcej poleceń. Im więcej wynajmiesz poleconych, tym więcej zarabiasz, więc rozwijaj swoją bazę, dopóki nie będziesz miał wynajętych poleconych 200. W tym czasie, na stronie internetowej jak Probux, będziesz zarabiać $4 dziennie. Zazwyczaj w tym miejscu zalecamy zaprzestanie wynajmowania większej liczby poleceń i rozpoczęcie gromadzenia gotówki.

Uaktualnij swoje konto

większość stron internetowych wymaga osiągnięcia określonego poziomu pieniędzy, zanim będzie można przejść na wyższy poziom, ale te poziomy są zdecydowanie tego warte. Nie tylko zarabiasz więcej pieniędzy za kliknięcie (czasami nawet dziesięć razy więcej), masz również dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi do zarabiania pieniędzy, takich jak bezpośrednie polecenia. Większość stron internetowych przydzieli Ci również więcej zadań, więc nie tylko twoje widoki są warte więcej pieniędzy, ale masz więcej widoków do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.