pisanie formalnego listu do uczelni w celu uzyskania dalszych informacji

proszę o pomoc i poprawienie błędów, słabo znam Angielski, proszę o pomoc chcę to pilnie
list motywacyjny
Twoje imię: Koka Kotia
numer prywatny: 29001035823
numer rejestracyjny MA: 401013985
adres e-mail: [email protected]
numer telefonu: 599107754
Szanowni Państwo,
chciałbym ubiegać się o Program Master of Business Administration na Ilia State University na 2014 jesienny nabór. Ten program jest solidnym krokiem w kierunku mojej przyszłej kariery biznesmena, który rozumie i docenia naukę i technologię. Program master na waszej Uczelni jest najlepszym narzędziem do pogłębienia mojej wiedzy w odpowiednich dziedzinach administracji biznesowej i osiągnięcia mojego celu.
są trzy kluczowe powody, dla których chcę studiować na tym programie. Po pierwsze, wybrałem swój program ze względu na jego główny nacisk na biznes z oczekiwaniem, że studenci mają już silne zrozumienie nauki. Po drugie, kolega student programu, dostarczył mi swoje przemyślenia na temat programu. Z naszych rozmów, byłem podekscytowany, aby dowiedzieć się o kursach takich jak zarządzanie. I na koniec, chcę stać się menedżerem, który może połączyć naukę technologii ze sztuką zarządzania. Oprócz korzystnego środowiska uczenia się Ilia State University, najbardziej podobały mi się jego wolności akademickie i aktywny pluralizm. The Economist ma unikalną wizję świata stylu. Moim celem jest rozwijanie i udoskonalanie naszego myślenia w tym stylu, aby dać szerszy zakres mojej edukacji. To szansa na zapoznanie się z dogłębnymi zagadnieniami teoretycznymi i praktycznymi, które z pewnością odegrają kluczową rolę w pracy magisterskiej.
Mój przyszły plan to rozpoczęcie kariery Analityka Biznesowego. Program master Państwa Uczelni jest najlepszym instrumentem do pogłębienia mojej wiedzy w odpowiednich dziedzinach zarządzania i technologii informatycznych i odnieść sukces w osiągnięciu mojego celu. Ponadto daje możliwość studiowania w międzynarodowym środowisku, które będzie ważne dla zwiększenia moich kompetencji międzykulturowych i umiejętności językowych.
wierzę, że ten Master Program przyczyni się do rozwoju mojej kariery, ponieważ idealnie pasuje do moich przyszłych celów, pozwoli mi również rozwinąć moje umiejętności. Jestem pewien, że studiowanie kursów zawartych w tym programie Master pozwoli mi lepiej zrozumieć, jak podejmować strategiczne decyzje i jak zapewniać konkurencyjne odpowiedzi. Ilia State University graduate program zapewnia konkretną wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do osiągnięcia tych celów. Mam nadzieję, że stanę się godnym członkiem środowiska akademickiego ISU.
chcę napisać o jednym problemie eksportu, który jest bardzo ważny dla naszego kraju. W szczególności chciałbym zwrócić Państwa uwagę na eksport owoców i warzyw. Gruzińskie owoce i warzywa sprzedawane na rynkach lokalnych ze względu na niski popyt. Eksport mniejszej ilości produktów jest głównym powodem zatrzymania rosyjskiego rynku. Myślę, że przede wszystkim konieczne jest rozwiązanie tego problemu, jakim jest otwarcie rynku UE, w przeciwnym razie będzie to problem lokalny. Rynek rosyjski jest dla nas zamknięty, moim zdaniem lepszy od rynku unijnego. Rynek konsumencki produktów gruzińskich nie jest zadowalający. Co ważne, istnieje wola polityczna. Budowa chłodni pozwoli nam zachować owoce sezonu, a zimą na eksport. Myślę, że musimy opracować program eksportu, który ochroni lokalny rynek i rolników.
dziękuję za uwagę i uwagę. Czekam na Twoją akceptację.
Z poważaniem, Data: 27.08.2014
Koka Kotia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.