prawda o pozbyciu się cellulitu

przerażający efekt skórki pomarańczowej. Można to naukowo wyjaśnić jako podskórne, dołkowate złogi tłuszczu, znane przez 90% kobiet i wielu mężczyzn jako zmora ich życia Od połowy lat młodzieńczych.

jeszcze gorsza wiadomość: efekty rosną wraz z wiekiem z powodu rozpadu tkanki łącznej między komórkami tłuszczowymi. Niestety utrata tkanki tłuszczowej niczego się nie pozbędzie. „Niestety, nie potrzebujesz dużo tkanki tłuszczowej, aby mieć cellulit”, wyjaśnia osobisty trener i ekspert od składu ciała, Sam Harper z shfitness.co.uk ” nawet najbardziej smukli ludzie mają warstwę tłuszczu między mięśniami a skórą.”A dlaczego pojawia się na twoich udach i pupie? To pewnie tam przechowujesz najwięcej tłuszczu. Rozumiem.

co tak naprawdę można zrobić, aby pozbyć się dołeczków? „Oprócz zapewnienia , że dieta i reżim ćwiczeń idą w dobrym kierunku, masaż antycellulitowy może zdecydowanie zmniejszyć efekt skórki pomarańczowej”, wyjaśnia masażystka, Rima, ” masaż antycellulitowy to masaż ciała polegający na energicznych ruchach, które nie tylko wzmacniają tkankę łączną, która słabnie, ale także rozpadają się wiązane komórki tłuszczowe, co wspomaga drenaż limfatyczny i stymuluje krążenie krwi.”

ale nie musisz daleko iść, aby uzyskać wyniki. Poproś masażystkę, aby przyszła do Ciebie na dyskretne leczenie, które zapewnia pożądane wyniki. „Po zabiegu pij dużo wody, wykonuj lekkie ćwiczenia, ogranicz węglowodany do minimum i co cztery do pięciu dni stosuj kurs złuszczający z masażem cellulitu na leczonym obszarze” – mówi Rima. Czas pozbyć się dołeczków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.