Prizerebel Recenzja

Co To Jest PrizeRebel?

PrizeRebel to strona z ankietami online, na której możesz otrzymywać płatności gotówką PayPal, kartami podarunkowymi lub produktami fizycznymi, aby wypełniać ankiety online i inne zadania online. Wiele firm jest skłonnych zapłacić za prowadzenie badań rynkowych lub gromadzenie danych-PrizeRebel łączy je na łatwej w użyciu platformie. Przeczytaj naszą recenzję PrizeRebel poniżej, aby dowiedzieć się, jak to działa. Nauczymy cię również, jak dokonać wypłaty PrizeRebel za pośrednictwem PayPal.

poziomy konta PrizeRebel

wypełnianie ankiet PrizeRebel i innych zadań nie przekłada się bezpośrednio na gotówkę. Zamiast tego zdobywasz punkty, które można następnie wymienić na gotówkę za pośrednictwem PayPal, markowych kart upominkowych, takich jak Amazon lub Uber, Kody Do Gier online i produkty fizyczne. PrizeRebel obsługuje Portfel Steam dla gier, podczas gdy odkupione produkty fizyczne są zazwyczaj wysyłane z Amazon.

punkty 500 są równe $5 w kartach podarunkowych Amazon lub gotówce PayPal. Jeden punkt jest odpowiednikiem jednego centa. Za pierwszą ankietę otrzymasz 77 punktów.

haczyk polega na tym, że nie możesz zacząć wymieniać punktów, dopóki nie osiągniesz 1000, czyli 10$.

dostajesz również procent punktów uzyskanych przez każdego, kogo odwołujesz się do witryny za pomocą specjalnego linku. Tj. powiedz znajomemu na Facebooku, aby dołączył i zarabiają 1000 punktów, otrzymasz co najmniej 150 punktów lub $1.50.

ogólnie punkty reprezentują również poziom Twojego konta. Każdy poziom ma pewne atuty, choć każdy zaczyna od brązu.

  • Poziom 1-Bronze: 0-999 punktów, z odsetkiem poleconych 15%.
  • Poziom 2-Srebrny: 1000 punktów – możesz zacząć wymieniać, z odsetkiem polecenia wynoszącym 20%.
  • Poziom 3-Złoto: 2500 punktów-realizacja kodów i bonów upominkowych odbywa się natychmiast, a nie w ciągu 24 godzin. Otrzymujesz 25% za polecenie, 1% punktów bonusowych od miesięcznych zarobków i 1% zniżki na odkupienie.
  • Poziom 4-Platinum: 7000 punktów-otrzymujesz 25% za polecenie, 2% miesięczny bonus za punkty i 2% zniżki na wykorzystanie.
  • Poziom 5-Diament: 16 000 punktów-30% za polecenie, 3% premii i 3% zniżki.

Jak zarabiać pieniądze z PrizeRebel

ankiety online PrizeRebel są głównym sposobem na zdobywanie punktów i zarabianie pieniędzy na stronie. Jednak nie są one jedyną opcją.

po pierwszej rejestracji możesz zdobyć niewielką ilość punktów, wykonując proste czynności, takie jak wypełnianie profilu, weryfikacja tożsamości oraz polubienie i udostępnianie kont społecznościowych PrizeRebel. Pomaga to uruchomić potencjał zarobkowy.

ale to nie wszystko.

ankiety Online

pomóż firmom w ich badaniach ankietowych, wypełniając kwestionariusze. To może być wszystko-od twoich przemyśleń na temat nowego produktu technologicznego, polityki po informacje na temat diety. To najlepszy sposób, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy.

zaraz po rejestracji naliczyliśmy około 10 różnych firm ankietowych. W zależności od Twojej lokalizacji, wieku i płci powinieneś być w stanie znaleźć nowe ankiety każdego dnia. Przed rozpoczęciem ankiety dowiesz się, czy kwalifikujesz się i ile punktów otrzymasz. Dowiesz się również, jaki jest średni czas potrzebny na ukończenie, dzięki czemu możesz efektywnie zaplanować swój dzień.

Uwaga: ważne jest, aby wykonać ankietę od razu do końca – strona „dziękuję”, w przeciwnym razie twoje punkty nie zostaną przyznane.

ważne jest również, aby być uczciwym i logicznym w swoich odpowiedziach, ponieważ masz przypisany wynik jakości. Jeśli wynik ten spadnie zbyt nisko, w przyszłości będziesz mógł wziąć udział tylko w ograniczonej liczbie ankiet, jeśli w ogóle, w przyszłości.

na przykład ankiety często mają fałszywe odpowiedzi, aby sprawdzić, czy nie przyspieszasz po prostu klikając losowe wybory, aby szybciej zarabiać. Na przykład, jeśli odpowiedziałeś ” ser ” na pytanie, jakiego smartfona aktualnie używasz, Twój wynik jakości spadnie.

rzeczywisty system zbierania danych i pytania, które pomagają tworzyć Wynik Jakości, są nieco bardziej zaawansowane, ale masz pomysł. Nie próbuj oszukiwać systemu, ponieważ nie otrzymasz zapłaty.

firmy zapłacą Ci tylko za prawdziwe odpowiedzi, ponieważ śmieciowe odpowiedzi niszczą ich statystyki i cały cel prowadzenia badań empirycznych. Korzystanie z bota ankiety PrizeRebel szybko spowoduje, że zostaniesz zbanowany na stronie.

oferty

wiele firm oferuje specjalne oferty i bezpłatne wersje próbne w nadziei, że pokochasz ich produkt lub usługę tak bardzo, że pozostaniesz w pobliżu. Albo przynajmniej zapomnisz anulować subskrypcję i przynajmniej raz zostaniesz obciążony. Tak czy inaczej, są gotowi zapłacić niewielką kwotę za rejestrację.

w przypadku wersji próbnej, która wymaga karty kredytowej, nie zapomnij anulować subskrypcji, zanim się skończy.

inne oferty są znacznie prostsze-na przykład dołączenie do listy mailingowej, ale również wygenerują mniej punktów.

oglądaj filmy

zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre filmy mają tak wiele wyświetleń? Czasami twórcy dosłownie płacą za widoki, a z kolei można dostać zapłatę za bycie jednym z widzów. Dlatego PrizeRebel ma sekcję wideo online.

w zależności od filmu, mogą istnieć pewne wymagania, które muszą być spełnione, zanim otrzymasz punkty. Może to być oglądanie całego filmu przez co najmniej kilka minut, upewnienie się, że dźwięk jest włączony itp.

niektóre filmy są bardziej jak reklamy lub promocje. Firmy mają nadzieję, że płacąc za oglądanie, będziesz wystarczająco zainspirowany do zakupu produktu lub usługi. Oczywiście, wszystko zależy od Ciebie.

proste zadania

Ekonomia online może wydawać się dziwna, ale możesz nawet zarabiać, wykonując proste zadania online, takie jak korzystanie z określonej Wyszukiwarki, przeglądanie listy witryn, wprowadzanie S, wypełnianie danych itp.

bądźmy szczerzy-czasami nie byliśmy pewni, jaki jest ostateczny cel. Zwykle jest to tworzenie widoków lub odsłon od prawdziwych ludzi (Ciebie) lub wyświetlanie reklam podczas przeglądania lub wykonywania prostego zadania. Niektóre jednak pozostają tajemnicą.

polecenia

jak wspomniano, PrizeRebel prowadzi program poleceń, który pozwala zdobywać punkty, jeśli ktoś inny zarejestruje się i zdobędzie punkty. W zależności od poziomu konta możesz otrzymać od 15% do 30% wszystkich zdobytych punktów.

na przykład, jeśli twój znajomy zarabia 1000 punktów, otrzymasz od 150 do 300 punktów. To przelicza się na $1.50 – $3. Podczas naszych testów dla tego przeglądu PrizeRebel odkryliśmy, że dane i punkty polecające są podsumowane i przydzielone na koniec miesiąca.

jeśli masz silną obecność w mediach społecznościowych lub własne strony internetowe, promowanie swojego linku polecającego PrizeRebel to świetny sposób na generowanie bieżących dochodów. Nawet garstka dedykowanych poleceń może naprawdę zwiększyć Twoje zarobki.

promocje, konkursy i loterie

PrizeRebel jest jednym z bardziej hojnych witryn ankietowych. Często po prostu rozdaje darmowe punkty za pomocą kodów promocyjnych. Możesz również wziąć udział w konkursach z innymi użytkownikami lub zagrać niektóre z twoich punktów w loterii lub loterii, aby uzyskać szansę na zarobienie więcej.

ściany ofertowe i zakupy

ściana ofertowa to lista produktów lub usług, które możesz naprawdę chcieć kupić, a jeśli to zrobisz, otrzymasz punkty. Sztuką jest tu kupić tylko coś, co prawdopodobnie kupiłbyś, tak czy inaczej. W ten sposób można odzyskać część kosztów w postaci punktów PrizeRebel, ale ogólnie nie jest to sposób na zarabianie pieniędzy.

łatwość obsługi i interfejs

Platforma PrizeRebel jest oparta na przeglądarce i jest dostępna na dowolnym komputerze lub telefonie podłączonym do Internetu. Działa dobrze na komputerze i smartfonie, przy minimalnej konieczności powiększania podczas nawigacji lub wypełniania ankiet. Obecnie nie ma dedykowanej aplikacji PrizeRebel na iPhone ’ a lub Androida.

rejestracja trwa kilka sekund i można to zrobić za pośrednictwem poczty e-mail lub Facebooka. To zajmie trochę więcej czasu, aby w pełni wypełnić swój profil i zweryfikować swoją tożsamość. W rzadkich przypadkach możesz zostać poproszony o zeskanowanie i przesłanie cyfrowej kopii paszportu, prawa jazdy i/lub rachunku za media, aby udowodnić swoją tożsamość.

jest to środek zapobiegania oszustwom i stosowany w przypadku niepowodzenia innych metod weryfikacji. Jeśli nigdy wcześniej nie spotkałeś się z tym, może to wydawać się dziwne, ale jest to powszechna i bezpieczna praktyka, która jest często używana przez witryny hazardowe online i usługi finansowe.

na stronie Wszystko jest rozplanowane intuicyjnie i możesz łatwo przeglądać najnowsze zadania. Możesz przeglądać swoje punkty, historię realizacji, otrzymywać alerty i zarządzać swoim profilem na stronie konta.

strona działa stosunkowo szybko, a my mieliśmy tylko kilka przypadków ankiet lub filmów nie ładujących się. Może to być spowodowane tym, że PrizeRebel często opiera się na zewnętrznych źródłach, a czasami te mogą doświadczać przestojów lub dużego obciążenia. Albo odświeżyć lub przejść do innego zadania na razie.

naszym jedynym zaprzeczeniem jest to, że wsparcie użytkowników zajęło jeden dzień, aby odpowiedzieć na nasze zapytanie testowe. Szybkie spojrzenie na inne opinie PrizeRebel sugeruje podobne doświadczenia. Dobrą wiadomością jest to, że niewiele idzie nie tak, a my nie mieliśmy problemów z wymianą punktów i otrzymywaniem płatności w ciągu 24 godzin.

Jak wymienić punkty

po osiągnięciu początkowego progu 1000 punktów wymiana punktów jest łatwa. Po prostu przejdź do sekcji katalogu nagród i wybierz jedną z wielu markowych kart upominkowych, evoucherów, kodów Do Gier online i produktów fizycznych. Twój wybór zostanie przetworzony w ciągu 24 godzin z powiadomieniem przez e-mail.

najlepszą opcją, jeśli chcesz zwykłą gotówkę, jest wybór PayPal, który wypłaca w nominałach 5 USD (500 punktów).

jeśli osiągnąłeś poziom złota (zdobyłeś łącznie 2500 punktów), większość cyfrowych nagród zostanie przetworzona automatycznie. Możesz uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem linku na swoim koncie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

Wymienianie punktów natychmiast usuwa je z twojego banku (tzn. wydałeś je), ale nie skumulowaną sumę, która przechodzi na różne poziomy konta i bonusy.

bezpieczeństwo PrizeRebel

PrizeRebel korzysta z bezpiecznego połączenia i nie jest umieszczony na czarnej liście przez Google ani żadną z wiodących witryn zabezpieczających jako niebezpieczny. Nigdy nie doszło do poważnych naruszeń bezpieczeństwa lub danych.

według opinii użytkowników PrizeRebel, punkty pozostają bezpieczne na twoim koncie. Jedynym prawdziwym scenariuszem, w którym mogą zostać unieważnione, jest podejrzenie oszustwa w uzyskaniu ich za pomocą botów lub innych metod, które są sprzeczne z ich polityką.

algorytmy łatwo wykrywają zautomatyzowane boty, a używanie jednego z nich zwykle powoduje całkowite zbanowanie konta. Istnieją również oszustwa i boty – jak prizerebel generator online, który twierdzi, że włamać punkty-że należy omijać ze względów bezpieczeństwa.

PrizeRebel vs Survey Junkie

chociaż są podobne i mają taką samą minimalną wypłatę 500 punktów/5$po założeniu konta, dajemy przewagę PrizeRebel. Zapewnia większą różnorodność i daje więcej możliwości zdobywania punktów. Badania ćpun zwolnił w ostatnich latach.

PrizeRebel daje Ci również dobry początek z prostymi zadaniami, takimi jak wypełnianie profilu lub śledzenie ich w mediach społecznościowych, podczas gdy ankiet Junkie jest bardziej podstawowy. Trzyma się Badań nad wszystkim innym.

obecnie PrizeRebel ma również więcej zarejestrowanych użytkowników i wydaje się być bardziej aktywną stroną.

PrizeRebel vs SwagBucks

zaczynając jako płatna platforma wyszukiwania, SwagBucks obecnie silnie konkuruje z PrizeRebel, oferując ankiety. Jednak PrizeRebel wciąż ma więcej ankiet każdego dnia i jest bardziej zorganizowany w sposób, w jaki je prezentuje. Wybór zależy głównie od tego, czy wolisz zarabiać w wyszukiwarce, w której SwagBucks wyróżnia się, czy w ankietach, w których dominuje PrizeRebel.

obie są od szyi do szyi, jeśli chodzi o Wymienianie punktów na różne sposoby, w tym PayPal i karty podarunkowe. Za posiadanie wyższej wartości punktowej dajemy jednak przewagę Prizerebelowi. Zarabianie tej samej kwoty za pomocą SwagBucks zajmuje więcej czasu.

Design-wise SwagBucks ma bardziej nowoczesny wygląd i ma aplikację, podczas gdy nie ma aplikacji PrizeRebel – musisz użyć przeglądarki w telefonie. Niemniej jednak ten ostatni działał idealnie, gdy szukaliśmy naszej recenzji PrizeRebel. W tym przypadku nie ma prawdziwej korzyści z używania aplikacji nad stroną internetową.

gdzie SwagBucks naprawdę wyróżnia się jego silny nacisk na gry mobilne. Możesz zdobywać punkty za instalację i / lub grę, chociaż mikro-transakcje często anulują te zarobki. Przewaga gier w stylu kasyna oznacza, że masz również dużą szansę na utratę punktów.

ostatecznie, SwagBucks jest bardziej nowoczesny i może być przyjemniejszy w angażowaniu się, ale jeśli chodzi o potencjał surowych zarobków, dajemy przewagę PrizeRebel.

Prizerebel Review-werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, system punktów PrizeRebel jest łatwy do zrozumienia. Pozwala również na płatności za pośrednictwem PayPal lub Amazon gift cards-duży plus. Istnieje wiele możliwości, aby zdobyć punkty każdego dnia, czy to za pośrednictwem ankiet lub innych zadań, i nie brakuje sposobów, aby wydać swoje punkty.

fakt, że pozwalają użytkownikom na całym świecie, jest zachęcający, chociaż nadal najwięcej ankiet otrzymują głównie młodsi anglojęzyczni Zachodni użytkownicy.

Ponadto, jak w przypadku każdej strony tego typu, potencjał zarobków na godzinę jest niski i w żaden sposób nie zastępuje normalnej pracy. Jest przeznaczony do uzyskiwania pieniędzy na stronie lub „pasywnego dochodu”. W tym celu jest to jedna z najlepszych witryn.

jeśli jedziesz pociągiem do pracy lub szkoły, nudzisz się w weekend lub chcesz zarabiać, oglądając Netflix zamiast przewijać Twittera-wypróbuj PrizeRebel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.