RHONJ: wszystko, co warto wiedzieć o dramacie rodzinnym Manzo

Gwiazdy Real Housewives z New Jersey otrzymały krótkie informacje na temat głęboko zakorzenionego dramatu rodzinnego, który sprawił, że siostry Caroline Manzo i Dina Cantin przestały mówić. Podczas gdy pojawili się Grubi jak złodzieje w sezonie pierwszym, w sezonie drugim Dina już wyszła i nie rozmawiała już z Caroline. W tym czasie Caroline obwiniała Teresę Giudice o dodanie paliwa do ognia. Ale od czasu ich oddzielnego odejścia, Dina zbliżyła się tylko do Teresy, całkowicie usuwając się z rodziny Manzo.

bliznowata historia między dwiema biologicznymi siostrami wynika z poprzedniego małżeństwa Diny. Dina była żoną Tommy ’ ego Manzo, młodszego brata męża Caroline, Alberta Manzo. Manzos, oprócz Tommy 'ego, wszyscy pojawili się w serialu z Caroline, nawet ciesząc się jej krótkotrwałym spin-offem Manzo’ D z dziećmi. Podczas gdy Caroline pozostawała dość zwarta na temat prawdy stojącej za jej dramatem rodzinnym, gdy odeszła i Dina wróciła, było jasne, że za kulisami dzieje się coś poważnego. Podczas jedynego sezonu razem wystąpili przeciwko fanom, którzy kwestionowali ich powiązania z mafią.

ale w ostatnich latach podejrzana aktywność Manzo została ujawniona po tym, jak Dina i jej mąż, David Cantin, zostali zaatakowani podczas inwazji w 2015 roku. W tym czasie wielu było zszokowanych wiadomościami i zastanawiało się, kto może stać za tak okrutnym atakiem. Ale pięć lat później były mąż Diny został aresztowany i oskarżony o rzekomo wynajęcie zabójcy, aby zaatakował ją i Davida-donoszą ludzie. Tommy Manzo został oskarżony o wynajęcie płatnego zabójcy w zamian za zorganizowanie wesela w należącym do niego lokalu w New Jersey. Wielu gości zaproszonych na wesele było rzekomo członkami rodziny przestępczej Lucchese.

akt oskarżenia oskarżył Tommy ’ ego o nakazanie zabójstwa z powodu jego zdenerwowania, że David „miał stały związek z” jego byłą żoną, Diną, i „planował brutalną napaść na” jej narzeczonego”, która pozostawiłaby trwałą bliznę na twarzy.”Podczas gdy Tommy walczy z zarzutami i twierdzi, że jest niewinny, podobno otrzymał pomoc od swojej szwagierki i siostry Diny, Caroline Manzo. Ostatnie raporty twierdzą, że Caroline napisała list w obronie Tommy ’ ego. Kiedy fan page złapał wiatr zarzutów i podzielił się nimi na Twitterze, Dina była widziana jako lubiąca post, wszystko o raportach o herbacie.

z nazwiskiem rodziny Manzo w prasie, bratanek Caroline, Albie Manzo, zabrał się do mediów społecznościowych, aby wydać odpowiedź. „Mam już dość tego bullsh*t i wkrótce usłyszysz ode mnie, nie martw się”, powiedział na zrzutach ekranu wykonanych przez Love Andy C. Ale po tym, jak jego ciotka Dina zobaczyła jego odpowiedź, rozwaliła swojego siostrzeńca za mówienie na ” jego podcast do pobrania.”Twierdziła, że będzie to kolejna „fabuła”, z której można czerpać zyski. Co za szkoda. widać, że dramat rodzinny Manzo jeszcze się nie skończył. tym razem Teresa nie ma z tym nic wspólnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.