Spoilery Panieńskie: Kogo Wybiera Michelle? (&Jest Zaręczona?)

Uwaga! Spoilery na wieczór panieński 18!

sezon na wieczór panieński Michelle Young wreszcie się rozpoczął, a spoilery, z którymi jest zaręczona, są już dostępne. Gwiazda reality show została ogłoszona główną rolę wraz z Katie Thurston podczas finału Matta Jamesa w programie The Bachelor. Katie nakręciła swój sezon od razu, natomiast sezon Michelle miał miejsce kilka miesięcy później. Sezon Katie zakończył się szczęśliwymi zaręczynami z Blake Moynes, a teraz nadszedł czas na rozpoczęcie podróży Michelle.

odkąd Michelle zaczęła kręcić swój sezon, spoilery o wyniku kręciły się już w Internecie. Fani szybko dowiedzieli się, że jeden z zalotników Michelle, Clayton Echard, jest kawalerem sezonu 26. Bez oceny fanów, ABC postanowiło wybrać męską główną rolę, zanim fani zobaczyli go na ekranie w walce o Serce Michelle. Widzowie wiedzą, że Michelle nie wybiera Claytona.

Ostatnio Reality Steve ogłosił, kto jest ostatnim wyborem Michelle i czy są zaręczeni. Ujawnił, że 27-latka opuściła sezon jako zaręczona kobieta z Nayte Olukoyą. Fani po raz pierwszy usłyszeli o Nayte w połowie sierpnia, kiedy Steve ujawnił, że był na randce jeden na jeden z Michelle na jeziorze Minnetonka. Na randce Michelle i Nayte popłynęły łodzią pontonową na jeziorze i dotarły do pobliskiej restauracji, gdzie para grała w siatkówkę z dwójką przyjaciół. Tego samego dnia widziano również parę paddleboarding. Teraz, gdy wszystkie zalotniki Michelle zostały ogłoszone przez ABC, fani mogli również zobaczyć, jak Nayte i Michelle spotykają się po raz pierwszy podczas wejść do limuzyny i rozmawiają jeden na jeden podczas godziny koktajlu w Zapowiedzi sezonu.

Nayte Olukoya The Bachelorette  Nayte Olukoya The Bachelorette  Nayte Olukoya The Bachelorette  Nayte Olukoya The Bachelorette

ponieważ ABC ogłosiło, że mężczyźni rywalizują o Serce Michelle w tym sezonie, podali również trochę tła dla każdego zawodnika. Według jego biografii ABC, Nayte jest 27-letnim dyrektorem sprzedaży, który obecnie mieszka w Austin w Teksasie. Ma 6’8″ i jest gotowy na spotkanie z kobietą swoich marzeń teraz, gdy zbliża się do wieku 30 lat. Nayte szuka kogoś, kto jest otwarty, spontaniczny i ” ma wystarczająco dużo Swaggera, aby nadążyć za nim.”Steve ujawnił również, że Nayte pochodzi z Winnipeg w Manitobie i pracował dla Indeed.com. nie jest jednak jasne, czy zachował pracę po pojawieniu się na panieńskim. Na razie wygląda na to, że Michelle znalazła swoją osobę.

chociaż widzowie nie dowiedzą się na pewno, czy Nayte i Michelle kończą zaręczone do finału, wydaje się to bardzo prawdopodobne. Rzeczywistość Steve był dokładny przez większość czasu, więc nie byłoby szokiem, jeśli para jest obecnie razem. Niemniej jednak fani będą musieli zacząć oglądać wieczór panieński 19 października, aby dowiedzieć się, czy Michelle i Nayte opuszczają serial zaręczeni.

wieczór panieński we wtorki o godz. 20.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.