Spoiwo pielęgniarskie: jak utrzymać porządek w szkole pielęgniarskiej

*artykuły zawierają linki partnerskie*

segregator pielęgnacyjny jest tak ważny. To jedno narzędzie może utrzymać porządek w szkole pielęgniarskiej i pomóc szybko zlokalizować wszystkie notatki. W ten sposób zestawimy najlepsze.

każdy student pielęgniarstwa potrzebuje segregatora pielęgniarskiego. To miejsce, w którym wszystkie notatki są uporządkowane w jednym miejscu. Przeczytaj te podstawowe wskazówki, a będziesz miał jedną, której zazdroszczą inni uczniowie.

Segregator pielęgniarski: bądź zorganizowany w szkole pielęgniarskiej

co to jest Segregator pielęgniarski?

segregator pielęgniarski jest niezbędnym elementem szkoły pielęgniarskiej. Przechowuje wszystkie notatki, materiały informacyjne i traci arkusze robocze w jednym miejscu, aby nigdy się nie zgubić. Poważnie, te rzeczy zawierają w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść szkołę pielęgniarską. Dlatego tak ważne jest, aby stworzyć zorganizowaną, która będzie trwała.

Jak złożyć Segregator pielęgniarski do szkoły pielęgniarskiej

teraz, gdy ustaliliśmy, dlaczego potrzebujesz segregatora pielęgniarskiego, przejdźmy do tego, jak go zrobić. Wykonaj te proste kroki, aby stworzyć własny. To proste i możesz w nim tworzyć własne systemy.

#1 Jaki Rozmiar Segregatora Potrzebujesz?

rozmiar segregatora, który wybierzesz, zależy wyłącznie od twoich uczuć. Chcesz Wielki segregator na wszystkie zajęcia pielęgniarskie? A może wolisz zrobić mały segregator dla każdej klasy? Wybór należy wyłącznie do ciebie.

jeśli zdecydujesz się przechowywać wszystkie notatki z zajęć razem w jednym segregatorze, będziesz potrzebował co najmniej 3-calowej grubości. Aby zachować porządek, przechowuj tylko swoje notatki w tym segregatorze. Zachowaj wszystkie pozostałe dokumenty w innym folderze.

jeśli chcesz wiele mniejszych segregatorów, 1-2-calowy segregator powinien załatwić sprawę.

#2 Jak dostosować przód segregatora

zawsze wybieraj segregator z plastikiem z przodu iz tyłu, aby móc go dostosować. Pozwoli to również na ponowne użycie segregatora dla różnych klas.

jeśli używasz jednego segregatora do wszystkiego, pomocne może okazać się umieszczenie harmonogramu zajęć w przedniej kieszeni.

jeśli używasz wielu segregatorów, możesz umieścić swój program zajęć przed każdym z nich. Pomoże Ci to zapamiętać, do jakiej klasy służy ten segregator, jednocześnie mając pod ręką terminy i projekty.

#3 twórz sekcje dla swoich notatek

to jest część, którą pokochasz lub znienawidzisz. Przed podzieleniem segregatora na sekcje, określ, ile sekcji faktycznie potrzebujesz. Zawsze dodawaj co najmniej dwie dodatkowe sekcje na dodatek do tego, czego potrzebujesz w swojej klasie (klasach) do luźnego papieru i przypomnień lub notatek.

tworzenie spisu treści dla każdego folderu w segregatorze pomoże Ci rozszyfrować, co faktycznie zawiera segregator. Ułatwi to szybkie skanowanie w poszukiwaniu sekcji notatek lub czyszczenie segregatora w połowie semestru i określanie, co możesz wyrzucić lub czego potrzebujesz do przechowywania.

#5 Użyj Etui na Segregator

jest to jeden z najbardziej użytecznych wynalazków w historii. Poważnie, weź torebkę na segregator.

przechowuj dodatkowe ołówki, zakreślacze, kolorowe długopisy, kalkulatory i karteczki w segregatorze. Nigdy nie wiadomo, kiedy można stracić lub zapomnieć zapasów w domu lub w innej klasie!

#6 Kod kolorowy Segregator do pielęgnacji

Utwórz klucz kodujący kolor z przodu segregatora i używaj tego systemu podczas robienia notatek. Możesz używać zakreślaczy, kolorowych zakładek lub kolorowych karteczek samoprzylepnych. Pozwoli to na dalszą organizację i skrócenie czasu podczas wyszukiwania konkretnej definicji lub konkretnego tematu.

#7 użyj plastikowych ochraniaczy na papier

Chroń naprawdę ważne notatki w segregatorze pielęgniarskim, takie jak program zajęć za pomocą plastikowego ochraniacza. Podziękujesz mi, gdy żadna z twoich Stron nie zostanie rozerwana w rogach, kiedy będziesz się uczyć do finału. Dodatkowo zapobiegnie rozmazywaniu się tuszu lub ołówka.

Segregator pielęgniarski myśli końcowe

segregatory pielęgniarskie są ratunkiem dla większości studentów pielęgniarstwa. Pomagają utrzymać porządek i utrzymać umysł na zadaniu, dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich materiałów klasowych. Zrób sobie przysługę-stwórz segregator pielęgnacyjny!

Więcej Pomoc szkoły pielęgniarskiej

Szkoła pielęgniarska jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobisz. Oto kilka wskazówek i porad pielęgniarki, która tam była.

  • doświadczenie NCLEX ze wskazówkami i poradami
  • Czy Mogę znaleźć korepetytora pielęgniarskiego Online
  • Jak zdać szkołę pielęgniarską: As Your Nursing Test Questions

WhiteCoat Clipboard - Teal - Nursing EditionWhiteCoat Clipboard – Teal – Nursing EditionWhiteCoat Clipboard - Teal - Nursing EditionOfficemate Ringbinder Clipboard Storage Box, Charcoal (83309)Officemate Ringbinder Clipboard Storage Box, Charcoal (83309)Officemate Ringbinder Clipboard Storage Box, Charcoal (83309)Officemate Ringbinder Clipboard Storage Box, Charcoal (83309)Refoc ręcznie robiona Skóra PU Zdejmowany 3-ringowy Segregator Padfolio z notatnikiem i ochraniaczami na arkusze prezentacji Refoc ręcznie robiona Skóra PU Zdejmowany 3-ringowy Segregator Padfolio z Ochraniacze na notatniki i arkusze prezentacjiRefoc Handcrafted PU Leather Removable 3-Ring Binder Padfolio with Notepad and Presentation Sheet ProtectorsSamsill Earth 's Choice Biobased Durable 3 Ring Binder, Fashion Clear View Biobased Durable 3 Ring Binder, Fashion Clear View 2 cale Binder, do 25% Plant Based Plastic, Assorted 4 PackSamsill Earth’ s Choice Biobased Durable 3 Ring Binder, Fashion Clear View 2 cale Binder, do 25% Plant Based Plastic, Assorted 4 Pack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.