Strażnicy Galaktyki Fin Fang Foom: Jak pokonać smoka Bossa

walka Strażników Galaktyki fin Fang Foom bossa to jedna z najbardziej epickich walk w całej grze. Ze wszystkimi niesamowitymi bossami potworów w Guardians of the Galaxy, dosłowny smok łatwo przebija ich wszystkich. Jednak z bossem, który mógłby zjeść wieżowiec na śniadanie, może wydawać się trochę trudne do zrozumienia, jak pokonałbyś tak potężnego szefa. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o walce Strażników Galaktyki Fin Fang Foom boss i jak ją pokonać.

Reklama

Strażnicy Galaktyki Fin Fang Foom: czym jest Fin Fang Foom?

Strażnicy Galaktyki fin Fang Foom walka odbywa się w rozdziale 13. Ponieważ gang szuka dodatkowej siły ognia, która mogłaby przynieść Graker ’ owi w nadziei na uratowanie postaci Nikki, Strażnicy Galaktyki, potrzebują czegoś, co pomoże im wygrać z Lady Hellbender. Co lepiej odwołać się do Królowej potworów niż dosłowny smok.

lądując na lodowej planecie, Strażnicy walczą w kierunku Strażników Galaktyki Fin Fang Foom layer. Dokuczają Ci gigantyczne ślady pazurów wzdłuż krawędzi klifu i zniszczone obozy. W końcu musisz stawić czoła Finowi Fangowi Foomowi W Guardians of the Galaxy, gdy bestia otacza drużynę kolczastym lodem. Fin Fang Foom jest ogromnym smokiem, który używa lodowych płyt, aby chronić swoją klatkę piersiową, ramiona i twarz.

Reklama

  • ciekawe czy gra ma NG+? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Guardians of the Galaxy nowa gra plus

Guardians of the Galaxy Fin Fang Foom: Jak pokonać Fin Fang Foom

pokonanie Fin Fanga Fooma W Guardians of the Galaxy to wieloetapowy proces. Przede wszystkim będziesz chciał pozbyć się tych lodowych płyt, chroniąc Smoka. Aby to zrobić, użyj elementu ognia Petera Quilla z jego miotaczy żywiołów. Po około czterech strzałach do każdej sekcji, lodowe płyty stopią się w walce Strażników Galaktyki Fin Fang Foom boss. Musisz to zrobić dla obu ramion, klatki piersiowej i płyt głowy.

na tym etapie będziesz chciał pozostać w ruchu i pozostać stosunkowo daleko od Fin Fang Foom. Smok będzie nieustannie bombardował strażników kulami ognia przypominającymi moździerze i atakami z bliskiej odległości. Musisz jednak również uważać, aby nie cofać się zbyt daleko, ponieważ arena walki Twoich Strażników Galaktyki Fin Fang Foom boss jest wyłożona kolczastym lodem, który może cię uszkodzić.

od tego momentu będziecie chcieli uniknąć ostrzału moździerzowego i czekać, aż Fin Fang Foom utknie w lodzie pazury. W Guardians of the Galaxy otrzymasz krótki okres na zniszczenie Fin Fang Foom. Kontynuuj ten proces, aż do następnego etapu Strażnicy Galaktyki fin Fang Foom walki z bossem.

Reklama

  • czy warto kupić bilet na loterię Guardians of the Galaxy? Dowiedz się w naszym przewodniku

Strażnicy Galaktyki Fin Fang Foom: The Final Assault

największa ilość obrażeń będzie w stanie zrobić w Strażnicy Galaktyki Fin Fang Foom Boss Walki przyjdzie, gdy gigantyczny stalaktyt lodu spada. Gdy to spadnie, Groot i Drax przygotują go do startu. Celuj w klatkę piersiową Fin Fang Foom, a zobaczysz komunikat. Ten wystrzeliwuje lód w Smoczego strażnika Bossa galaktyki, zadając przy tym przyzwoite obrażenia.

Fin Fang Foom upadnie, dając wam największą szansę na zadanie ogromnych obrażeń. W tej sekcji będziesz chciał zapisać najlepsze zdolności swojej postaci. Najwięcej obrażeń zadają pociski Rocket z pięcioma lufami i Kat Gamory, więc upewnij się, że masz je gotowe do użycia. Fan Młota Petera Quilla to kolejny świetny atak z wysokimi obrażeniami. Jeśli powtórzysz to kilka razy, pokonasz Fin Fang Foom, uspokajając Lady Hellbender.

Reklama

czyli jak pokonać Strażników Galaktyki fin Fang Foom boss fight. Jeśli chcecie zdobyć jeszcze więcej pieniędzy od Lady Hellbender na początku gry, zajrzyjcie do naszego poradnika Guardians of the Galaxy Rocket lub Groot guide.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.