telewizja w Hiszpanii, telewizja satelitarna i więcej

Hiszpania telewizja, Sky TV, brytyjska telewizja w Hiszpanii

Banner: Spotahome
Banner: Spotahome

informacje na temat ogólnej telewizji w Hiszpanii, telewizji w języku angielskim w Hiszpanii, w tym w języku obcym, telewizji satelitarnej / Sky, cyfrowej, telewizji online i innych opcji dla emigrantów mieszkających w Hiszpanii.

niektórzy instalatorzy mogą dostać kartę za ciebie, ale nie pytaj skąd ją mają i jak.

:
nie zawracaj sobie głowy dostarczaniem telewizorów z Ameryki Północnej (NTSC), chyba że są one jednym z tych super-ultimate All-World viewable TV, które mogą wyświetlać sygnał PAL (to samo dotyczy PS2, odtwarzaczy DVD itp.). DVD z części świata poza kontynentalną Europą będą również kodowane regionalnie, więc mogą być stratą miejsca, ponieważ trudno będzie znaleźć miejsca do ich oglądania.

co do anglojęzycznych programów telewizyjnych…

w zwykłej telewizji nie ma ich w większości. Niektóre nowoczesne telewizory mają możliwość obsługi dwóch kanałów audio, jednak, a teraz niektóre filmy i programy zagraniczne można usłyszeć w ich oryginalnym języku, przełączając kanały audio. To trochę skomplikowane, ale przynajmniej coś. Jeśli twój TELEWIZOR to zrobi, znajdziesz Przycisk „mode”, który zmieni kanały audio. Przynajmniej to wszystko jest za darmo w Hiszpanii, do i włącznie z około 10 kanałów.

w przeciwnym razie wszystko jest dubbingowane. Na niektórych kanałach w Catalunya znajdziesz hiszpańskie pokazy są dubbingowane w języku katalońskim.

inne opcje do rozważenia:

brytyjska telewizja naziemna w Hiszpanii

w ostatnich miesiącach większość brytyjskiej telewizji naziemnej stała się wolna do oglądania. Oznacza to Brak subskrypcji dla następujących kanałów:
wszystkie kanały ITV, ITV1, 2, 3, 4 & Wszystkie Kanały BBC, BBC1, 2, 3 ,4

aby odbierać te kanały, nie jest konieczne posiadanie odbiornika Sky digital, ani karty, ani płacić abonamentu. To prawdziwy przypadek „darmowej telewizji” bez gwiazdki!

do tej pory jedynym sposobem na uzyskanie brytyjskiej telewizji naziemnej w Hiszpanii jest Astra 2. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba będzie uzyskać profesjonalny zainstalować antenę satelitarną poprawnie. A dla tych fanów DIY, którzy nie są fazowane przez nowoczesną technologię SAT-com, ten Satelita można znaleźć w 28.2 ºE południa. Ale wtedy już o tym wiedziałeś, prawda?

Kanał 4 Kanał 5 I SKY 3

aby oglądać te trzy kanały, potrzebujesz odbiornika cyfrowego Sky (lub podobnego) i karty. Ale nadal nie ma potrzeby płacenia abonamentu. W Hiszpanii odbiorniki Pace 430n / 440N / 445n miały dobre raporty.

jednym z problemów w Hiszpanii jest słaba siła sygnału, co oznacza, że jeśli zamierzasz oglądać brytyjską telewizję naziemną w Hiszpanii, będziesz musiał starannie wybrać sprzęt odbiorczy. Niektóre obszary dają lepszy odbiór niż inne. Co trzeba będzie sprawdzić są następujące:-

  • rozmiar naczynia
  • LNB (low noise blockdown converter) w rzeczywistości oznacza bit w środku, który faktycznie odbiera sygnał, który odbija się od naczynia.
  • odbiornik.

Rozmiar naczynia
słabszy sygnał oznacza, że potrzebujesz większego naczynia. Prime focus dish daje lepszy odbiór ze słabego sygnału niż offset focus dish. Na przykład w okolicach Alicante, Torrevieja, danie Prime focus o długości 1,4 m powinno być OK. Jeśli chcesz Offset focus dish, to powinieneś dostać coś nieco większego, na przykład 1,5 m. ale ogólnie rzecz biorąc, od Walencji do Murcji, a w Madrycie, danie 1,8 m jest zalecane, jeśli masz na to miejsce. Na Costa Del Sol mniejsze danie da rozsądne rezultaty. 1,2 m ostrości powinno być OK. Ale znowu, większe równa się lepsze, jeśli możesz. 1.4 M Prime Focus lub 1.5 m Offset dla tego obszaru.

LNB
najlepszym LNB dla Hiszpanii jest Invacom TWIN. Ale uzyskaj fachową poradę.

Odbiornik
pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że brytyjski cyfrowy odbiornik free VIEW nie będzie działał w Hiszpanii! Potrzebujesz dobrej jakości odbiornika wykonanego zgodnie z hiszpańskimi specyfikacjami. BBC & kanały ITV wymagają teraz tylko Europejskiego odbiornika cyfrowego Free To Air. Można je kupić w większości sklepów elektrycznych w Hiszpanii. Zazwyczaj kosztują około 95€, chociaż widziałem je w Carrefour w cenie zaledwie 65 €.

nie będziesz mógł oglądać kanału 4 / 5 I SKY 3 z tymi odbiornikami; chociaż te kanały telewizyjne są bezpłatne. Będziesz potrzebował dekodera SKY Digital, Z Bezpłatną kartą widokową. Jeśli chcesz oglądać płatne kanały, musisz uzyskać kartę oglądania pakietu.

ostatni punkt, zanim podasz linki do stron internetowych w celu uzyskania dalszych informacji: z naszego doświadczenia wynika, że kanały te mają tendencję do odpadania, od późnego wieczoru (około 22.30 do 01.00) i powrotu wczesnym rankiem (około 06.00).

linki
dostępne kanały
http://www.uktelevision.info/stuff/frequencies.htm
http://www.lyngsat.com/astra2d.html

BBC Prime
http://www.bbcprime.com

BBC Prime jest dostępny na wielu satelitach. Nie tylko Astra 2.
Intelsat 904 – Katelco Plus
Hellas Sat 2
Eurobird 2 Orbit Network
Astra 3A Kabel Deutschland
Astra 1KR UPC Direct, Canal Digitaal Satellet
Eutelsat W2 Toal TV
Hotbird 6, 7a, 8 TPS, Cyfra +, SKY Italia
Eutelsat w3a Diti Turk
Thor 2 Canal Digital
Atlantic Bird 2 Orbit Network
Hispasat 1C TV Cabo

sztandar: Spotahome
Banner: Spotahome

Oglądaj telewizję Online w Hiszpanii

gdy jesteś w Hiszpanii, będziesz miał mnóstwo czasu, próbując pobrać swoje ulubione programy telewizyjne z iTunes lub oglądając telewizję w aplikacjach takich jak Joost z powodu filtrowania adresów IP (wiedzą, że jesteś w Hiszpanii, która jest poza ich granicami licencji). Ale są co najmniej 33 sposoby oglądania telewizji online w Hiszpanii(ok, niektóre mogą nie działać z wyżej wymienionych powodów, ale niektóre zdecydowanie tak). Sprawdź artykuł Mashable o 33 sposobach oglądania telewizji online. Ale tutaj są najważniejsze (Youtube jest oczywiste…):

  • Babelgum
  • Zattoo-bardzo obiecujący; podkreślający europejskie treści telewizyjne i dostępny w Hiszpanii.
  • SurfTheChannel-linki do wszelkiego rodzaju rzeczy, które mogą lub nie mogą być legalnie dostępne.

Nie słyszałem jeszcze, czy to się dzieje, czy co. Jeśli się dowiesz, daj nam znać w komentarzach na dole strony tutaj. Istnieje również SlingBox, czyli pudełko, które podłączasz do telewizora znajomego/rodziny w domu i „zawiesza” Programowanie do komputera. Fajnie, co? Trochę o tym dyskutowano w tym poście na forum.

kolejne podejście do telewizji satelitarnej i Sky w Hiszpanii

poniższe informacje pochodzą ze starego artykułu Spain Expat TV w Hiszpanii i mogą być nieaktualne. Wiele z nich może się jeszcze przydać. USA: SkyDigital ma mnóstwo programów USA, ale uzyskanie prawdziwej telewizji USA z American Forces Network to przegrana sprawa, chyba że znasz kogoś w Siłach Zbrojnych USA, kto ma dekoder. Sky TV w Hiszpanii wielką zaletą posiadania Sky TV w Hiszpanii jest możliwość uzyskania BBC1, BBC2, ITV1, ITV2, C4 I C5. Naziemna hiszpańska telewizja może cię net Amerykański CNN International, ale wszyscy wiemy, że chcemy BBC dla wiadomości. Istnieją trzy sposoby, aby uzyskać Sky TV w Hiszpanii.

  1. kup Sky TV Digibox za pośrednictwem lokalnego instalatora tutaj w Hiszpanii. Niektórzy instalatorzy mogą uzyskać kartę za ciebie, ale nie pytaj, skąd ją mają i jak. Zapytaj, Jakie są procedury naprawy przed dokonaniem zakupu. Zobacz Digiboxes.org więcej informacji i nowe i używane Sky digiboxes na sprzedaż, z siedzibą na Costa Blanca.
  2. kup Sky TV Digibox przez znajomego. Największym problemem jest to, że będziesz musiał zwrócić go do naprawy, jeśli coś pójdzie nie tak. Twój znajomy z Wielkiej Brytanii będzie musiał kupić Sky Digibox i otrzymać kartę. Sky wysyła karty oddzielnie pocztą po otrzymaniu formularza subskrypcji. Ceny subskrypcji wahają się obecnie od 13£ / miesiąc dla kilku kanałów do 36£ / miesiąc dla wszystkich kanałów filmowych i sportowych. Oczywiście zajrzyj na stronę Sky TV, aby uzyskać więcej informacji na temat dokładnie tego, co oferują ich bezpośrednie Pakiety.
  3. ostatnią opcją jest zakup Sky TV digibox samodzielnie, gdy jesteś jeszcze w Wielkiej Brytanii. W ten sposób Masz możliwość skorzystania z ich dotacji. Sky zawsze oferuje dotacje na nowe rejestracje, ale haczyk polega na tym, że będziesz musiał trzymać digibox podłączony do linii telefonicznej w Wielkiej Brytanii przez 12 miesięcy, zanim będziesz mógł go odłączyć (i przywieźć do Hiszpanii). Po 12 miesiącach umowa dotacyjna jest spełniona i możesz ją odłączyć, w przeciwnym razie, gdy przeprowadzą kontrole w całym systemie i odkryją, że nie jesteś podłączony, możesz zostać odcięty od Usługi Sky TV. Ponosisz dodatkowe ryzyko, że będziesz musiał zapłacić koszty dotacji, z których pierwotnie skorzystałeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.