Uzyskanie WiFi we Francji

z Internetem teraz tak integralną częścią naszego codziennego życia, łatwe łączenie się z nim stało się koniecznością. Podczas podróży przez Francję, oto wiele bezpłatnych lub niedrogich opcji, aby poprawić swoje wakacje.

sieć Wi-Fi na lotniskach

po przyjeździe na lotnisko Charles-de-Gaulle lub Orly w Paryżu, na smartfonie dostępny jest bezpłatny, nieograniczony dostęp do sieci Wi-Fi. Nie musisz pobierać żadnego specjalnego oprogramowania, aby się połączyć-wystarczy wypełnić krótki formularz. Na lotniskach w Tuluzie**, Bordeaux**, Lyonie**, Marsylii i Nicei można bezpłatnie korzystać z nieograniczonego Wifi. Gdziekolwiek jesteś, szybkość połączenia 256 Kbps pozwoli Ci przeglądać internet oraz wysyłać i odbierać wiadomości e-mail.

WiFi w Paryżu, Bordeaux, Marsylii i Nicei

francuska stolica robi wszystko, aby ułatwić Ci życie online podczas zwiedzania jej głównych atrakcji. Niezależnie od tego, czy jesteś w Muzeum, parku czy bibliotece, skorzystaj z 400 hotspotów WiFi dostępnych w 260 lokalizacjach w Paryżu, które poprawią twoje wrażenia z miasta światła. W Bordeaux, Marsylii i Nicei dostępny jest bezpłatny system WiFi.

HIPPOCKET WIFI, płatna usługa Wifi

Lyon i wiele innych francuskich miast (Bordeaux, Montpellier, Sainte-Maxime, Arles, Hyères, La Baule i Mende, a także ośrodki narciarskie Tignes, Les 2 Alpes, Morzine, Les Ménuires, St-Martin-de-Belleville, Avoriaz, Les Contamines, Auris-en-Oisans i Pralognan) oferują opłatę serwis o nazwie hippocketwifi (link zewnętrzny) . Wystarczy wynająć małe urządzenie w biurze informacji turystycznej, wsunąć je do kieszeni i uzyskać szybkie połączenie internetowe 4G w mieście – nawet gdy jesteś na łodzi na rzece Rodan lub Saonie w Lyonie. Możesz podłączyć do 10 urządzeń jednocześnie.

dostosowane rozwiązania Wi-Fi: Travel WiFi i My Webspot

jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem bez określonych usług miejskich, Travel WiFi (Link zewnętrzny) i My Webspot (link zewnętrzny) mogą wynająć Ci mobilny hotspot (znany również jako „MiFi”), dostępny za pośrednictwem kieszonkowego mobilnego routera Wi-Fi. Zamów jeden w kilka kliknięć przed wyjściem z domu – zostanie dostarczony bezpośrednio do hotelu lub wynajętego miejsca zakwaterowania. Połączysz się z dowolnego miejsca we Francji bez opłat roamingowych i możesz obsługiwać do 10 urządzeń jednocześnie. Zwróć router w dostarczonej kopercie przedpłaconej.

Francuskie karty SIM

jeśli chcesz wykonywać i odbierać połączenia, po prostu kup francuską kartę SIM lub kartę pre-paid do połączeń i połączenia Wi-Fi.

koniec z opłatami roamingowymi dla podróżujących z Wielkiej Brytanii do Francji!

świetna wiadomość na wakacje we Francji w tym roku: opłaty za roaming telefonów komórkowych zostały zniesione w UE, co oznacza, że płacisz zwykłe ceny za połączenia na numery w Wielkiej Brytanii i przeglądanie Internetu za granicą. Porozumienie zostało osiągnięte w czerwcu 2017 r.między Parlamentem Europejskim, Radą Ministrów i Komisją Europejską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.