Wskazówki dotyczące dobrej Cheer Try-out

z próbami szybko zbliża się wiele cheerliderek przezwyciężyć mieszankę emocji, począwszy od niepokoju do podniecenia. Obok prawdziwej rywalizacji, próby mogą być jednym z najbardziej nerwowych momentów w życiu cheerleaderki. Jak więc radzić sobie ze stresem i mieć idealne wypróbowanie?

przygotowywanie się

najpierw upewnij się, że jesteś przygotowany do każdej drużyny gwiazd, rekreacji lub szkoły, o którą się starasz. Bardzo ważne jest, aby posiadać wszystkie umiejętności wymagane dla drużyny przed datą prób.

na przykład, jeśli drużyna, dla której próbujesz grać, wymaga sprężynowania wstecznego, upewnij się, że pojawisz się w pierwszym dniu prób z tą umiejętnością. Ponadto, chcesz się upewnić, że wszystkie dokumenty są wypełnione na czas. Próby są wystarczająco stresujące, bez konieczności radzenia sobie z problemami papierkowymi.

więcej: Ćwiczenia nóg dla cheerleaderek

Znaczenie kliniki

Klinika przed próbą może trwać od kilku godzin do tygodnia. Podczas tej kliniki nauczysz się materiału, który powinieneś wykonać podczas prób. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o stworzenie własnej rutyny. Zazwyczaj nie będzie kliniki dla tego typu prób.

jeśli jednak musisz uczęszczać do kliniki, musisz być do niej dobrze przygotowany. Bardzo ważne jest, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. W pierwszym dniu kliniki, wejdź z pozytywnym nastawieniem, trzymaj głowę wysoko i nie okazuj strachu. Często dobrym pomysłem jest filmowanie kliniki. W ten sposób możesz nagrywać instruktorów wykonujących próbny doping, śpiew i taniec, i ćwiczyć je w domu. Innym dobrym pomysłem jest uzyskanie kopii muzyki tanecznej, dzięki czemu można przejść przez ruchy w domu.

więcej: Wskazówki, jak Dopracować dotyk palców

wielki dzień

dzień prób może być bardzo stresującym lub przyjemnym doświadczeniem. Jeśli ćwiczyłeś materiał i jesteś dobrze przygotowany, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak sposób, w jaki się prezentujesz, może również mieć wpływ na twój wynik.

upewnij się, że przyjedziesz w wygodnym, ale konserwatywnym ubraniu. Ponadto, jeśli jest to dozwolone, załóż kolory swojej drużyny lub szkoły. Kiedy przyjdzie Twoja kolej, aby wykonać dla sędziów, upewnij się, aby uśmiech i zakończyć swoje procedury i umiejętności najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, że błędy są powszechne i nikt nie jest doskonały. Bez względu na to, co się stanie, wyzdrowiej po swoim błędzie i zakończ próbę z uśmiechem.

więcej: ćwiczenia kondycyjne dla cheerleaderek

aktywne logo Znajdź obóz cheerleaderek w swojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.