Zwiększ prędkość transferu USB

W tym świecie technologii prędkość transferu USB jest bardzo ważna, ponieważ dużo przesyłamy dane. Jeśli masz pendrive z niską prędkością transferu, to ten post jest dla ciebie, dziś przedstawiamy przewodnik na temat zwiększenia prędkości transferu USB. Zawsze jesteśmy zajęci transferem i udostępnianiem rzeczy związanych z komputerem. Nawet gracze Programiści i osoby Movieholic są zajęci pracą nad transferem danych.

wcześniej napisaliśmy różne samouczki związane z napędami USB, takie jak Jak używać PenDrive jako pamięci Ram w systemie Windows 10, 8 & 7, w których za pomocą dysku Flash zwiększamy pamięć komputera.

transfer danych staje się powszechny i łatwiejszy za pomocą pendrive ’ ów. Rzeczy, które czasami zabija nastrój jest niska szybkość transferu. Czasami bez względu na to, jakie są powody tj. niska szybkość transferu Pendrive lub jakiekolwiek inne musimy cierpieć z powodu straty czasu z powodu niskiej szybkości transferu / prędkości.

Zwiększ prędkość transferu USB

tak więc, jak wiesz, że istnieje rozwiązanie opisujące twój problem oznacza, że oni również mają rozwiązanie. Tak, masz rację, jesteśmy tutaj z rozwiązaniem i znasz nasze cytaty, że „nie wierzymy w ograniczenia sprzętowe”, ten poradnik sprawi, że szybkość transferu / prędkość pen-drive 2 razy. Jest to osobiście przetestowane przez nas, więc nie martw się, nie spowoduje to żadnego problemu dla Twojego drogiego Pendrive

spis treści

metody, aby naprawić powolną Prędkość Transferu USB

istnieje kilka metod, które można zastosować w celu poprawy prędkości transferu danych i te są wymienione poniżej.

 1. Konwertuj system USB z FAT32 na system NTFS.
 2. zoptymalizuj wydajność USB
 3. kup dyski USB 3.0 i USB 3.1.

Konwertuj system USB z FAT32 na system NTFS

System Windows ma dwa systemy plików tj. FAT32 i NTFS. Domyślnie dyski USB są formatowane przy użyciu systemu FAT32, ponieważ jest on powszechnie obsługiwany, ale aby uzyskać lepszy transfer, preferowany jest system NTFS. W tym kroku przekonwertujemy system USB z FAT32 na system NTFS.

 1. Najpierw otwórz Mój komputer>> kliknij prawym przyciskiem myszy USB>> właściwości
 2. następnie na karcie Sprzęt wybierz podłączone USB>> właściwości> > Zasady.
 3. teraz wybierz opcję” zoptymalizuj pod kątem wydajności „zamiast” zoptymalizuj pod kątem szybkiego usuwania”.
 4. sformatuj USB za pomocą systemu NTFS.
 5. gotowe.

to było proste tweak na jak poprawić prędkość transferu USB. Była to jedna z metod poprawy prędkości odczytu zapisu USB. Teraz przejdź do innej następującej metody, aby poprawić prędkość pendrive w systemie windows.

zoptymalizuj wydajność USB | Zwiększ prędkość transferu USB

System operacyjny Windows zapewnia opcję optymalizacji wydajności USB. Domyślnie ta opcja nie jest aktywowana, więc musisz ją aktywować. Oto kroki, aby aktywować opcję optymalizacji wydajności USB.

 1. najpierw włóż dysk USB do portu USB systemu. Teraz kliknij opcję wyszukiwania obok przycisku start i wyszukaj Menedżera urządzeń i otwórz go.
 2. teraz rozwiń „dyski” w Menedżerze urządzeń, wyszukaj włożone Urządzenie USB, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie USB i kliknij „Właściwości”.
 3. teraz przejdź do zakładki „Zasady”, zaznacz opcję” Lepsza wydajność”, a w obszarze Zasady buforowania zapisu zaznacz opcję Włącz buforowanie zapisu na urządzeniu. Teraz kliknij „OK”, aby potwierdzić, że chcesz zoptymalizować i poprawić szybkość transferu USB.
zoptymalizuj Pamięć USB, aby uzyskać lepszą wydajność w systemie Windows 10

kup dysk USB 3.0 i 3.1

obecnie na rynku dostępne są również pendrive z obsługą USB 3.0, co może pomóc w uzyskaniu lepszej prędkości transferu w USB. Więc jeśli planujesz kupić nowy pendrive to ten USB 3.0 może być idealną opcją dla ciebie.

FAQ (Jak poprawić prędkość w wolnych dyskach flash USB)

Jak mogę zwiększyć prędkość transferu USB?

prędkość USB można zwiększyć dwoma metodami tj. jeden zależy od oprogramowania i optymalizacji, a drugi od sprzętu. Jeśli Twoja wersja USB TO USB 3.0 lub 3.1 i używasz go, wstawiając port USB 2.0, uzyskasz niższą prędkość.

Jak mogę zwiększyć prędkość USB 3.0?

aby zwiększyć prędkość USB 3.0, najpierw musisz włożyć go do portu USB 3.0, A innymi metodami jest wybranie lepszej wydajności z ustawienia zasad.

Zawijanie

jest to osobiście testowane przez rozwiązanie Exist i całkowicie polecam, więc nie martw się i zacznij postępować zgodnie z krokami. Będzie to dla nich pomocne, wykonując ten mały tweak, możesz zwiększyć prędkość transferu USB o 2X. więc bez marnowania czasu zacznij od procesu i ciesz się swoim Pendrive ’ em z niesamowitą prędkością transferu. Możesz śledzić nas na Facebooku Solution Exist, który pomoże Ci być na bieżąco z najnowszą aktualizacją solution exist.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.